O czym chcesz poczytać na blogach?

Games workshop

Warhammer - blog - mBlog.pl

O co chodzi O kasę Wydali Daemons of Chaos i Warriors of Chaos to po prostu wszystko poza demonami : i po co jak kupowałem demonice slaneshaalbo bloodthristera..denerwują mnie takie akcje. Rozumiem niech każdy gra po swojemu ale po co takieg zmiany? Widać ludzie z Games Workshop mają nóż na gardle bo podobno firma trafi wplywy i zaczyna być w kryzysie. W każdym razie zamierzam kupić sobie Giganta do mojej armii i dlatego rozglądałem się po stronie Games Workshopu. Chociaż również interesuje mnie sprawa nowych.

Władca Pierścieni Dubic181 - Onet.pl Blog

Licencjach, za które podejrzewam EA zapłaciło pokaźną sumkę. Przy okazji informuję iż trwają prace nad sprawozdaniem z wielkiej imprezy turniejowej - "NoRthCon" czyli Master w Rumi.

News z ostatniej chwili

  Na Angielskiej stronie Games Workshop możecie juz zamówić najnowsze figurki z dodatku do Władcy Pierścieni, "Khazad - Dum" figurki te możecie obejrzeć pod tym linkiem. Suplement jak już wcześniej wspomniałem zawiera masę plastikowych i metalowych Karsnoludów, Goblinów oraz fantastycznego.

Fantasy Chess - Onet.pl Blog

 BOGH
 CoolMiniOrNot
 Cytadela
 Rackham
 Game Zone Miniatures
 WARsztat
 Gildia - Bitewniaki
 Rogaty Szczur
 Czempioni
 Śródziemie
 Crusader
 Dark Age
 Dark Sword
 Dragon Rune
 Dungeons & Dragons
 Forgeworld
 GAMES WORKSHOP
 Heresy
 SZACHOWISKO
 Chess Cafe
 WH40K FORUM
 Warhammer FB Forum

Fandomciuchy

Ale redakcja Fandomciuchów czuwa i trzyma rękę na pulsie!

Dziś wieczorem kawałeczek internetu obiegła sensacyjna wiadomość, która trafiła również i do nas. Artur "Mycie Twarzy Powoduje Krosty" Szyndler, Hobby Manager Games Workshop, autor wydawanej w odcinkach gry fabularnej Kryształy Czasu, wieloletni współpracownik Magii i Miecza, znany ze swoich nieortodoksyjnych poglądów (m.in. na pastę do zębów, która, według naszego bohatera, jest używką) kandyduje.