O czym chcesz poczytać na blogach?

Galeria krakowska

Galerie Handlowe

Edycję plebiscytu zdominowała koncepcja ”urban shopping centers”. Spośród 30 europejskich obiektów handlowych biorących udział w plebiscycie nagrodzono siedem. Cztery z nich to budynki wzniesione w Polsce. Są to poznański Stary Browar, łódzka Manufaktura, warszawskie Złote Tarasy oraz Galeria Krakowska.

W uzasadnieniu czytamy, że krakowskie centrum wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnych technik budowlanych. – To wyróżnienie dowodzi, że w ramach naszej ekspansji międzynarodowej kładziemy nacisk na najwyższą jakość – twierdzi Alexander Otto, prezes zarządu ECE,.

rB

Jak szybko bym zwariował studiując filozofię. Poprostu potrzebuję zajęcia... to wszystko mija... (i wraca...). Może jestem zbyt silny aby mnie to kiedykolwiek zniszczyło? Od dzisiaj w to wierzę. I wierzę w miłość.

raff 2005-03-13 23:01:42
skomentuj (10)

Galeria Krakowska i Nowy Dworzec Autobusowy
Największy plac budowy w centrum Krakowa. Galeria Krakowska, Podziemny tunel tramwajowy wraz ze stacją Dworzec Główny, Nowy Dworzec Autobusowy, Węzeł komunikacyjny przy Cmentarzu Rakowickim, Nowe Rondo.

Buty trekkingowe Salomon

To już inna bajka hehe... :)

Tak czy inaczej wysiadajac z autobusu powital mnie goracy podmuch powietrza, zar, skwar lal się z nieba, a ja ubrany w bluze, dlugie spodnie i buty salomon... o nieeeee, to nie jest odpowiedni stroj na 30 stopni Celsjusza. Na szczescie, chwala Krakusom za Galerie Krakowska przy dworcu <jupi>. Zatem pierwszy punkt na mapie Krakowa – GALERIA i shopping :D

 

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:

Blog pieski1

Komentarzy: 21 2006-12-26 Czesc!Dziś byłam w kościele na 10.00-trochę sobie pospałam.Potem poszłam do Galerii krakowskiej,ale niestety była nieczynna.Następnie poszłam na Rynek i tam też wszystkie sklepy były pozamykane.Tylko McDonald był otwarty,więc kupiłam sobie hamburgera (nie był za dobry-był ochydny!!!).Kiedy wróciłam do domu szybko rozgrzałam się ciepłą herbatą.Oglądnęłam (po raz 50 z.

Najpiękniejsze miejsce na ziemi... Kraków

11:07, chesee , Infrastruktura miejska
Link Komentarze (2) »
niedziela, 05 kwietnia 2009
#6 Galeria Krakowska

Fasada Galerii Krakowskiej z odpadającymi szklanymi elementami.

21:44, chesee , Infrastruktura miejska
Link Komentarze (1).

...Carried by a thousand wings... - bloog.pl

Krakowa. Do Bazy noclegowej pojechaliśmy taksówką (później poinstruowani jeździliśmy autobusem). 3 godziny snu sprawiły, że na chwilę odzyskaliśmy siły. I tak wyruszyliśmy w głąb serca Krakowa.

Galeria Krakowska, Brama Floriańska i powoli ukazująca się wieża Kościoła Mariackiego na nowo rysowały się w mojej pamięci.

I wreszcie... krakowski Rynek, piękne i szlachetne Sukiennice,

« 123456  »

Zdjęcia w galeriach.

uczuciowy.blog.pl

Spokojnie i leniwie. Tuż po świętach udałem się do mojego chrześniaka na urodzinowe party - ma już cztery latka :) - trochę martwię się o całą nową rodzinę mojego chrześniaka, jednak teraz nic na to poradzić nie mogę, oprócz modlitwy - oddaję ich Bogu. We wtorek postanowiłem zebrać się do Krakowa, by nabrać siły i z nowym rokiem wyruszyć w drogę pt. „Moje marzenia” :)

10 - 16 stycznia 2011-03-14 00:10:53

Nastał przecież Nowy Rok :D Generalnie nowy rok rozpoczął mi się dosyć spokojnie. Spędziłem trochę czasu na.

Było więcej ludzi. Było tak ciasno że nawet dwie niewiasty dostały ode mnie z łokcia podczas wywijasów z koleżanką :) jednak na szczęście nie dostały w twarz :D - ostro pobalowaliśmy :) W sumie z tą koleżanką miałem niezłą akcję - na początku stycznia o godz 23 tańczyliśmy na środku Galerii Krakowskiej przy muzyce z mojej komórki - ludzie dziwnie na nas patrzyli - nie wiem czemu :P Pytasz: CZY COŚ Z TEGO BĘDZIE? Tak jak powiedziałem - oddaję to Bogu :) Wracając do przyszłości to w niedzielę udałem się na koncert kolęd - Voce Angeli - chociaż do końca nie wytrzymałem.