O czym chcesz poczytać na blogach?

Galactik football

Blog sebaa06

Komentarzy: 0 Pierwsza częśc galerii Galactik Football 2007-02-11  .

OPOWIADANIE O GALACTIK FOOTBALL

ROZDZIAŁ 9 TURNIEJU NADCHODZIMY sobota, 16 grudzień 2006, 09:57 ***AKADEMIA -GABINET ARCHA***

ARCH PRZEGLADAŁ POCZTE, PRZYSZŁY DWIE WIADOMOSC JEDNA DOTYCZYŁA NO9WEGO REGULAMINU GALACTIK FOOTBALL A DOKŁADNIE DRUZYNA MUSI MIECI ZAWODNIKA REZERWOWEGA BEZ NIE GO NIE MOZE WZIASICI UDZIAŁU W TURNIEJU A DRUGA TO ZAPROSZENIE NA INNYCH TURNIEJ NA PLANECIE SATURIA KTORY ODBE3DZIE SIE ZA PARE DNI. NAGLE ZAPUKALY DRZWI 
- PROSZE 
- DZIEN DOBRY TRENERZE! CALA DRUZYNA BYLA.

Historia toczy sie dalej! - czyli opowiadanie o Galactik Football, Witch i Oban Star Racers razem! - bloog.pl

15:20

Siemka. To jest pierwsha i najważniejsza notka xP Razem z Adą =) będziemy pisały tutaj opowiadanie o Galactik Football. Pojawią się również postacie z innych bajek, takich jak Oban Star Racers, Witch, Team Galaxy, Odlotowe Agentki..... itp. itd. ;] oczywiście będzie II seria xD Nasze opko ma już zarys w naszych głowach, ale bierzemy pod uwagę wasze propozycje. =) te które nam się spodobają to je.

Galactik Football

Notki
yyyy.....Galactik football 2011-08-12
 Cześć wiem że jest juz dosyć pużno no ale dopiero teraz mam wolne po całodziennym maratonie 3 sezonu galactik football na youtubie , serial tak po krótce opowiada o losach 6 nastolatków z planety akilian któży mają jedną wspólą pasje football po drodze do zwycieństwa odkrywają iż nie wszystkiech łączą tylko zwykłe relacje ;) 
 Polecam serdecznie.

Blog killerclan

2006-12-25
GALACTIK FOOTBALL 2006-12-25
ELO  ten blog jest o galactik football !

Galactik Football - Bo piłka nożna to nie wszystko.

Ty chyba nas znasz
-No pewnie, widziałam każdy wasz mecz…

***
Drużyna Shadows trenowała właśnie 3 godzinę Sinned, któremu jeszcze nie przeszło po porażce z Snow Kids walił nogą w piłkę jak oszalały, wyżywał się…
-„Zasrani Snow Kidsi! Zasrany football! I tak jestem lepszy!”- powtarzał sobie za każdym razem gdy uderzał piłkę…
Dla wszystkich był „czarnym charakterem”, ale czy tak naprawdę taki był?
Tylko jedna osoba znała go, jego dziewczyna którą później zdradził rozumiała że to wojna uczyniła.W głosie dziewczyny można było usłyszeć zadowolenie- tak przepraszam, ale musiałam pomóc tacie przy gościach no i wiesz to trochę meczące a poza tym to myślałam że już o mnie zapomniałeś wiesz?
-O tobie? Nigdy!- chłopak szybko odpowiedział- A za niedługo zaczynają się rozgrywki do Galactik Football i jeśli przetrwamy, w co nie wątpię to widzimy się na stadionie Genesis!
-No jasne!…Echhh tęsknie bardzo szkoda że nie możesz tu teraz być…
-Też żałuję, ale cóż takie życie żabko- Nagle Micro-Ice zatrzymał się w miejscu i nie mógł uwierzyć w to co.

{title}

- myślał – nie dobrze.
Morpheus spojrzał w stronę przyjaciela i od razu zauważył, że jest trochę zawiedziony kondycją swoich dawnych zawodników.
- Chyba nie podołam temu zadaniu… - mruknął do siebie.

Na planecie Kugara panował gwar i zainteresowanie pucharem Galactik Football. Na tej planecie football był bardzo lubiany, a drużyn było mnóstwo. Klimat sprzyjał też treningom i kondycji zawodników. W hotelu w centrum miasta za chwile miała odbyć się konferencja, w której będą brać udział ambasadorzy planet całej galaktyki. W tym także rodzice Tii. Matka.