O czym chcesz poczytać na blogach?

Gaia

Neji & Tenten Harlekin - Onet.pl Blog

- Podaj mi to Lee. - Neji delikatnie przejął jej dłoń i bandaż

   Widział całyczas przez byakagun, iż wszystkie punkty chakry na jej ciele zostały zablokowane. Dlatego nie może się ruszyć.

- Co się dzieje ze mna Neji? - zapytała widząc w jego oczach zmartwienie.

- Twoje punkty przepływu chakry zostały zablokowane. Przez to nie możesz wykonać żadnego ruchu.

- Świetnie! Poprostu super! - zrobiła oburzoną minę. - Nie dość, że mam ZŁY dzień to jeszcze marionetke ze mnie zrobiono!!

- Spokojnie Tenten. - Uspokajał ja Gai. - Wracamy do wioski.

- Wybacz Gai-sensei.- przerwał Neji - Ale jeśli dobrze sensei wie to jeśli zostały zablokowane wszystkie punkty przepływu chakry to trzeba je jak najszybciej odblokować, albo taka osoba zostanie sparaliżowna do końca życia.

- Słucham!?

- Ale nie martw się Tenten - uspokoił ją Neji - Myśle, że jak zastosuje na tobie Hakke Hyaku Nijūhachi Shō, aby odblokować twoje punkty i..

- Nigdy w życiu! Nie będziesz mnie dziurawić! - krzyknęła oburzona, ale jednocześnie sama myśl o użyciu na niej tej techniki.

dzieckogai blog

Stratovarius - Mother Gaia 2006-04-09 23:21:12

Time waits for no one
So they say
It goes on forever

The tears of pain
I see in your eyes
How can we change for the better?

Hate and greed's getting stronger
Day by day
Injustice rules the world
Killing the lungs of the Earth
How far are we prepared to go?

I have seen the Light
It came into my life
There's no second chance
We should have learned by now
But it's not too late to change the course
There's so much more than this
Oh Mother Gaia

Can you see, can you feel, all the beauty that we have in this world?
There's so much to see, forever
Ignorance, arrogance
Keep us from being ourselves
So.

Naruto-opowieść o prawdziwej przyjaźni - Onet.pl Blog

Że ciężką pracą, nie znając żadnych technik ninjutsu czy też genjutsu, można zostać wielkim ninja. Nie posiada talentu do wykonywania technik ninjutsu czy też genjutsu, dlatego nigdy nie udało mu się wykonać najprostszej techniki, stając się obiektem kpin wśród rówieśników. Mimo że wielu mu powtarzało, że nie zostanie prawdziwym ninja, ten się nie poddał i uporczywie trenował swoje ciało, poddając je niezwykle ciężkiemu treningowi fizycznemu. Szczęśliwie zdał egzamin końcowy w akademii, stosując jedynie techniki taijutsu. 

Trafił do grupy Maito Gaia, gdzie często wchodził w konflikty z Nejim Hyuga. Gai dostrzegł w Lee potencjał, którego nie zauważył wcześniej żaden inny nauczyciel. Nauczył go wielu trudnych do opanowania technik taijutsu, których sam był mistrzem.

Między nimi nawiązała się niezwykła nić sympatii, Gai zaczął go traktować jak syna, a Lee Gaia jak ojca. Test umiejętności Lee nastąpił w czasie egzaminu na chunina, na którym poznał Sakurę, która wpadła mu w oko. W czasie drugiego etapu, pomógł jej drużynie w walce z geninami z wioski Dźwięku, od tego momentu on, Sakura i Naruto.

wo ai ni... - Onet.pl Blog

Łeb.

- Kurwa...- jęknął masując się po głowie, po czym strzelił Naruciaka z otwartej dłoni i wbiegł do klasy. – Tym razem ja siadam w ostatniej mwahahahaha

- phi, też coś... ja też siądę w ostatniej, tylko od okna, jaki problem ==””

- Tam było wolne!?

- Nie, Shika mi zajął ^__^

- Tylko nie Shika!- Shikamaru na chwilę podniósł głowę po czym powrócił do snu. Lekcja muzyki. Do klasy wszedł mężczyzna ubrany w zielony dres, Maito Gai. Uczył również biologi i wf, oraz prowadził zajęcia dla chętnych karate. Jego pupilkiem jest Lee Rock, mniejsza kopia jego. Również zawsze ubrany na zielono, o krzaczastych brwiach, czarnych włoskach i firmowym uśmiechu. Gai niejednokrotnie był molestowany przez swojego ulubieńca, prośbami, o kolejne zadania i towarzyszącym temu słodkimi oczkami, którym nie sposób się oprzeć.

Ale teraz powrót do lekcji. Gai kazał otwrzyć uczniom zeszyty, zapisac temat, po czym otworzyć je na lekcji poprzedniej, gdzie mieli zapisane tekst jakiejś głupiej.

Sasuke and Sakura.

Którą ze sobą zabrali.- zdecydowała, po czym zwróciła się do Hinaty: -Idź razem z nim.
Kiedy blondyn i białooka odeszli senseiowie kontynuowali rozmowę:
-Tymczasem my musimy ustalić plan. – stwierdził Asuma.
Kakashi postanowił przejąć dowodzenie. Miał już plan , wiedział już jak poradzą sobie z wrogiem.
- Kurenai, ty i Asuma musicie iść do Kazekage. Powiecie mu o niebezpieczeństwie jakie ponownie grozi wiosce. Poproście go o broń i wsparcie. Jeżeli są jeszcze jacyś ninja niech nam pomogą w pokonaniu wroga. W tym czasie ja i Gai zaplanujemy wszystko i przekażemy plan ataku naszym uczniom.
-Dobrze. –odparła Kurenai.
-Trzeba się spieszyć- dodał Asuma. –Musimy działać tak, żeby nasi przeciwnicy nie dowiedzieli się, że wiemy o ich obecności. Musimy działać szybko i rozważnie.
Po tych słowach oboje pobiegli w stronę siedziby Kazekage.
Gai i Kakashi od razu wzięli się do prac. Dopiero teraz w tak trudnej chwili ci dwaj mężczyźni byli zgodni. Po chwili plan rozpracowania wroga był prawie gotowy.

***
Naruto i Hinata biegli w stronę swoich.

`Wszystko się może zdarzyć.. gdy serce pełne marzeń` - Onet.pl Blog

Kurenai..- Gai podszedł do nas bliżej:- Miejcie oko na Hatake.
W jednym momencie wyskoczyliśmy przez okno. Biegliśmy ulicami wioski, podążając za moim młodszym bratem. Po chwili byliśmy już poza granicami Ukrytego Liścia.
Pomimo wiatru, który przyprawiał mnie o gęsią skórkę, odczuwałam pieczenie na plecach. Piekł mnie znak Uchiha, wyszyty na tyle koszulki.
`Dlaczego przeszli przez drzwi, skoro były zastawione?!`


Byliśmy już w miasteczku, gdzie miał się znajdować Naruto z Jiraiyą. Mimo przekonywania Kamo i Gaia, że najlepiej szukać po nieco zmasakrowanych budynkach, podążaliśmy krętymi śladami Sasuke.
Na końcu miejscowości, znaleźliśmy hotel. Z ogromną dziurą i gruzem zsypanym na ziemię.
- Jesteśmy za późno..- mruknęłam zawiedzionym głosem. Odczułam rozczarowanie. W zasadzie podążaliśmy tuż, tuż za Uchihą, a i tak się spóźniliśmy. Mogłam od razu wyruszyć do Naruto, a nie do Kakashiego..
Kompani chyba tego nie słyszeli, bo szybko wspięli się po fasadach budowli. Maito za pomocą ochraniacza, którego użył jako lusterka, zauważył dwie sylwetki.