O czym chcesz poczytać na blogach?

Gago

Kick-boxing, Muay Thai – zbiór informacji, zdjęć, filmów i artykułów

Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Gago Drago, właśc. Gagik Haroetjunjan (orm. Գագո Դրագո; ur. 8 marca 1985 w Weriszen) – ormiański kick-boxer wagi średniej. Znany z ultra ofensywnego i widowiskowego stylu walki oraz występów na galach K-1 MAX i It’s Showtime.

Walki: 85
Wygrane: 66
Przez nokaut: 33
Przegrane: 13
Przez nokaut: 3
Remisy: 4

Ciekawa kompilacja jednak bez dźwięku

Kategorie:ogólne Tagi: drago, gago, kompilacja, nokaut

Real Madryt i nie tylko - bloog.pl

                                                                                                                                                          

15 David Mateos            

17 Alvaro Arbeloa         

18 Raul Albiol                 

19 Ezequeil Garay

         

Pomocnicy

5 Fernando Gago            

ZWYKłE NOTKI - zagadka

Haya Koffani:D

Piiszę. Nie pisałam kilka miesięcy, a teraz piszę. Tu Majcia:D wasza naj blixniaczka :D Już chyba Donciaa - druga bliźniaczka zapomniała, o naszej stronce, ale nie jest źle :D ja piszę :) wiem, że nie wchodzicie tu za często, ale to co :D ja i tak kocham tego bloga :D a teraz trochę fott my loffanków :D przedstawiem ich wam :D w kolejności roożnej :D

Więc;D może na początek mój naj naj naj Mąż od roku :D dokładniej od 28 lipca 2007 :D Ślub w Cannes(Lazurowe Wybrzeże - Francja) był pięękny :DFernando Gago :D MÓj Numer 1!

w kolejnych notkach przedstawię wam Moich koffanków :D

22:31, w-w-w , ZWYKłE NOTKI
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 marca 2008
heeej
Wieeem, że daaawno nie pisałam ale jakoś tak ogladam mecz realu madryt z romą i mi sie.

zgredkowanie na ekranie

Jestem też zły, bo myślę że włodarze Dialogu nie wiedzą, że Diallo to zachodnioafrykańskie nazwisko noszone przez wielu Senegalczyków, Malijczyków czy Gwinejczyków (ale także przez Mauretańczyków i mieszkańców Burkiny Faso). Po prostu w badaniach respondenckich wyszło, że "Diallo" to chwytliwa nazwa. Moim zdaniem Diallo to chybiona nazwa dla sieci komórkowej. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie to sieć równie niszowa jak Tu Biedronka czy wRodzinie.


djamaladdin 2010-08-12 08:56:42
skomentuj (3)


Figo-fago, Lady Gago, ja w koszuli a ty nago... łomatko!

Cienkie Bolki z nas. Ze wszystkich, choć nie wszyscy ponoszą "winę". Chodzi mi o teraźniejszego idola, o osobę, o której się mówi.
Różne lata miały róźnych idoli tzw. szołbizu, niekoniecznie krystalicznie czystych. Walt Disney może był genialnym i pomysłowym rysownikiem, ale nie ukrywał również swoich rasistowskich poglądów. John Wayne, idol wielu Amerykanów, zasłynął rolami w westernach i popieraniem białej supremacji w USA. Elvis Presley, oficjalnie "przyjaciel" wielu czarnych.