O czym chcesz poczytać na blogach?

Gaelforce dance

Tańce latyno-amerykańskie i inne

Jest po części tańcem ludowym i nowoczesnym wywodzącym się z Irlandii. Wraz z popularnością show typu irlandzkiego, takich jak Riverdance, Lord of the Dance oraz dobrze znanego polskiej publiczności Gaelforce Dance, szkoły tańca irlandzkiego zaczęły powstawać na całym świecie od Stanów Zjednoczonych po Australię i Nową Zelandię.

gorzkiezale.blog

Wiem, bo codziennie rano go oglądam, jako motywator szybszego wstania i ruszenia do mojej ukochanej pracy.

No i wczoraj w tym programie Sz.P. realizatorzy znów się popisali. Nie ukrywajmy, jest to kolejny raz w tym temacie. Od wczoraj w Polsce jest wystawiany show Pt: Gaelforce Dance. Generalnie chodzi o taniec irlandzki, specyficzną odmianę stepu, gdzie najważniejsze są buty. A jeszcze szczegółowiej to, jakie dźwięki wydają. Jest też wersja miękka, ale tym się nie będziemy tu zajmować.

W ramach promocji owego show, przyciągnięto.

"Tomorrow will take us away"

Annę Kańtoch (ale tak całkiem osobiście, jesteśmy na ty) i nawet mi się wczoraj śniła ;)
Potem w sumie chyba nic ciekawego się nie działo, poza paroma bardzo dziwnymi wydarzeniami, o których nie chcę się tu rozpisywać.
A wczoraj byłam z Mamą i Marzeną na Gaelforce Dance, o czym opowiedziałam już chyba wszystkim komu tylko się dało :) Było świetnie! Nie dość, że miałam przyjemną świadomość tego, że mam bilet gratis od Mamy z pracy to jeszcze siedziałam w głównym sektorze w drugim rzędzie :D Także widok był doskonały, a.

The most important is not the destination but the travel itself as everything happens meanwhileUnited colors of my pain >> niedziela, 11 marca 2007 22:33:33
Nowy cień do powiek, błyszczyk, dezodorant, perfumy, które pachną tak, że aż kręci się w głowie, nowa torba z napisem United Colors of Benetton, żeby nikt nie miał wątpliwości skąd i za ile, koncert Gaelforce Dance prosto z Irlandii, wśród zachwytów kolejka w szatni po autograf, tak właśnie walczę z poczuciem własnego bezsensu, bezcelowością życia i nicością wszelkich dążeń. Jestem twarda, nic mnie nie złamie, aż przychodzi taka chwila, że w drzwiach staje jakiś on,.