O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gaelforce

blog dżej

Jeśli film mnie wciąga, to z reguły bardzo go przeżywam i trudno oderwac mnie od ekranu. jednak ten wcisnął mnie w fotel. chyba pierwszy raz podczas seansu popłakałam się ze złości, bezradności i żalu. czułam jak zapadam się w siedzenie, napinam wszystkie mięśnie i zaczynam drżec a po moich policzkach spływają gorące łzy. ta niesamowita opowieśc o przyjaźni dwóch prostytutek poraża szczerością. widzimy co i w jaki sposób odczuwają one a jak odbiera je reszta społeczeństwa, jak próbują zbudowac normalne życie, jak im się to nie udaje, jak nie porafią rozmawiac, wyrażac własnych uczuc, jak są zmuszane przez los i innych ludzi do cierpliwego znoszenia ogromnego cierpienia.

Gaelforce Dance
po Polsce niczym walec przetacza się irlandzkie show taneczne Gaelforce Dance podaje gazeta.pl (-> [klik]).
udało nam się z Villem zaopatrzec w jedne z ostatnich biletów na ten spektakl. i oto niedawno opuściliśmy salę kongresową. muszę przyznac, że tancerze zrobili na mnie spore wrażenie, a celtyckie rytmy do tej pory dźwieczą mi w uszach i już nie mogę się doczekac kiedy wreszcie znajdę sie w tym zielonym kraju... Ireland, oh Ireland, hope we'll be there soon.

wiosna
a od kilku dni prześladuje mnie Manu. wpada mi przez przypadek w ręce, gdy pakuję kompakty do torby; włącza się losowo w winampie; grają.

Mama, tata, mama, tata, od prałata do psubrata...

Nie narzekam...moje życie jest takie jak każde... Mam rodzinę, dom, przyjaciól...ble ble ble... Take stereeotypowe szczęście, a jednak brakuje mi najważnejszego...

Jezu... nudze... chyba już nie potrafie pisac o niczym innym...
Dziękuję Wam za to że mimo wszystko jesteście...

"All beauty must die" it mean that I will live forever....skomentuj (11)

2006-02-21 15:39:41
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)Spełniło się jedno z moich marzeń - już w marcu przyjeżdżają do Polski mistrzowie tańca irlandzkiego - Gaelforce Dance! Nazwanie zespołu niepowtarzalnym widowiskiem, czy superprodukcją nie odzwierciedla tego, co przedstawia fenomenalna grupa. Ich popisy przenoszą nas w świat magii, irlandzkich tradycji i bajecznych krajobrazów.

Dzięki mistrzowskim popisom i niesłychanym talentom byli entuzjastycznie przyjmowani w USA, Kanadzie i Australii. Występowali przed papieżem Janem Pawłem II i królową brytyjską Elżbietą II. W Polsce oklaskiwało ich do tej pory ponad 30 tysięcy zachwyconych widzów, na świecie 20 milionów.

Podczas tegorocznych występów będziemy mogli podziwiać oryginalne układy taneczne oraz irlandzką muzykę na żywo. Spektakl "Taniec Żywiołów", który.

manja - Onet.pl Blog


26 marca 2006
leniwa niedziela 2
Skoro nie ma co robić to może wizyta w solarium...?


manja (17:45)
11 razy mówiłam, nie komentuj!
leniwa niedziela
Wszyscy się nudzą...manja (17:15)
21 razy mówiłam, nie komentuj!

22 marca 2006
tańce....
Gaelforce dance. Big rozczarowanie. Kurcze. Nie warto było wydawać tyle kasy, niestety... W.

wishful thinking - Onet.pl Blog

 Brodka - Gdziekolwiek jesteś
 Cesaria Evora -Besame Mucho
 Dżem - Do kołyski
Michał Bajor - Nie opuszczaj mnie
 Elvis Presley - Can't help falling in love
 Chłopcy z Placu Broni
Dżem i Nalepa - Zostań w moim śnie
Kącik buntownika:) Wyłącznie do słuchania głośno...
 Ruby
 Nirvana
 Boston
 i łagodniej - INXS...
Taneczne klimaty...
 Salsa
 Gaelforce Dance
 Mistrzowie tanca irlandzkiego raz jeszcze
 Dirty.

Gaelforce dance

malykurczak.blog.pl

Zbytniej ochoty ruszać się z domu. Muszę przyznać, że rewelacja. Normalnie masakra w samych superlatywach. Tancerki, tancerze, stroje, biżuteria, choreografia, wszystko jak się należy. Po tym show stwierdziłem, że nie warto chodzić na polskie cuda, bo to lipa, przy np.: Gaelforce Dance’ie, Stomp’ie, czy CanCan’ie. Jedyni którzy są nic gorsi, a może nawet ciut lepsi to Studio Buffo ( panie Stokłosa oraz panie Józefowicz dziękuję) i to Polacy!!! He he, dobre bo polskie! Warto było i niedziela się udała.

Na temat pracy to.

The most important is not the destination but the travel itself as everything happens meanwhileUnited colors of my pain >> niedziela, 11 marca 2007 22:33:33
Nowy cień do powiek, błyszczyk, dezodorant, perfumy, które pachną tak, że aż kręci się w głowie, nowa torba z napisem United Colors of Benetton, żeby nikt nie miał wątpliwości skąd i za ile, koncert Gaelforce Dance prosto z Irlandii, wśród zachwytów kolejka w szatni po autograf, tak właśnie walczę z poczuciem własnego bezsensu, bezcelowością życia i nicością wszelkich dążeń. Jestem twarda, nic mnie nie złamie, aż przychodzi taka chwila, że w drzwiach staje jakiś on,.