O czym chcesz poczytać na blogach?

Gabriel

{*}~La mujer en el espejo~{*} - Onet.pl Blog

Pojęcia kim ona jest.Trwają ostatnie przygotowania do pokazu makijażu ciała.Romero dzwoni do makijażystki i mówi,że zaraz dostarczą preparat który sporządziła Maritza.Przyjeżdża Marcos z Charlim.Zwierza się przyjacielowi,że Maritza bardzo się zmieniła,i że przypuszcza iż zobaczyła program w TV,w którym wziął udział z Xiomarą.Charlie się dziwi,że Marcos chce sie tłumaczyć przed Maritzą,ale Marcos go zapewnia,że musi wyjaśnić Maritzie,że żadnego ślubu nie będzie i że wszystko zorganizowała Xiomara. Maritza w laboratorium przypomina sobie jak odtrąciła rano Marcosa, i postanawia,że nie pozwoli by z niej kpił.Marcos dzwoni do Gabriela i mówi,że obecność Maritzy na pokazie jest konieczna,bo to jej produkt,i tylko ona zna jego recepturę.Gabriel obiecuje synowi,że przywiezie Maritzę na pokaz.Regina zjawia się u lekarza i daje mu pieniądze na operację.Lekarz mówi,że to za mało,i że zrobi operację jak Regina przyniesie całą kasę. Regina pokazuje mu wycinki z gazet na których sa pośladki,nogi i talia młodych kobiet w bieliźnie, i oznajmia, że chce tak wygladać.Regina mółi lekarzowi,że bolą ją nogi gdy chodzi,mimo,że smaruje je kremem,który sporządza jej córka pracują ca w firmie chemicznej. Maritza nie jest zadowolona z produktu,uważa,że coś w nim nie.

princessa16 | e-blogi.pl

"Dstarczyć"... - mruknęła, wpuszczając go do środka. - Skoro chcesz wiedzieć jak się trzymam, to ci powiem. A więc zacznijmy od początku. Moi rodzice nie sa moimi rodzicami. Nie jestem Phoebe Silverwood, tylko Selena Lancster. Nie mam pojęcia, dlaczego nie chcesz mi nic powiedziec o moim prawdziwym ojcu. Nie wiedziałam, że mam siostrę. Nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak Alkandria i nigdy nie przypuszczałam, że mogę mieć jakąś magiczną moc... Acha, dodajmy do tego, że poszukują mnie Anioły Ciemności... Więc jak myslisz, jak twoim zdaniem się czuję?


Usiadła na łóżku i ukryła twarz w dłoniach. Gabriel stał nad nią z załozonymi rekami i nie wiedział co ma powiedzieć.


- Przyzwyczaisz się - oznajmił.


- Tak... Z pewnością kiedyś oswoję się z myślą, że całe moje życie było jednym wielkim kłamstwem... Na razie jednak nie umiem sobie z tym poradzić i wybacz, ale wolałabym zostać sama.


Gabriel usiadł koło niej na łózku. Splótł swoje dłonie i zaczął się im przyglądać z zaciekawieniem. Phoebe miała wrażenie, że zamierza jej cos powiedzieć.


- Ta sprawa z twoim ojcem... - zaczął. - Miałem ci o tym nie mówić, ale myślę, że lepiej będzie dla ciebie,.

Wchodzisz tu na własne ryzyko...^^

Ziemię i zwinęłam się w kłębek z bólu. Mój synek był tak silny, że najzwyczajniej w świecie zaczął łamać mi kości. Kiedy usłyszałam ten szorstki odgłos pękania i poczułam niewyobrażalny ból, głosy w mojej głowie się nasiliły i stały wręcz nieznośne. Krzyknęłam, ale nie był to krzyk przerażonego człowieka, lecz siedzącego we mnie demona. Skóra na moim brzuchu była cieniutka i niemal przezroczysta. Moją twarz wykrzywiał ohydny grymas bólu. Czułam, jak coś wyciekało mi spomiędzy nóg, i zerknąwszy na dół, ujrzałam czerwone od krwi spodnie. Ponownie wrzasnęłam nieludzko, a wtedy Gabriel, Damon, Karen i Eva przybiegli z salonu i uklękli przy mnie. Mój ukochany zamarł, gdy podciągnął mi bluzkę.
- To już! Ona rodzi! Dzwońcie po Gregory'ego!
Eva natychmiast się tym zajęła, a Damon i Gabriel wspólnymi siłami położyli mnie na łóżku. Karen usiadła przy mnie i podniósłszy nieco moją bluzkę, delikatnie dotknęła wypukłej skóry.
- Całe jej ciało jest nabrzmiałe od krwi. Malec chyba coś jej tam uszkodził - szepnęła z niedowierzaniem.
Nie czekaliśmy długo, bo mój teść przyjechał w niecałe pół godziny, lecz dla mnie to i tak była niemal.

zafrina | e-blogi.pl

Po drugiej stronie zamku nie jest tak piękny! Jak ma to rozumieć! Roślinność była wprost magiczna! Przepiękna! Kwiaty prawie do niego śpiewały wabiły swoim zapachem, kolorem. Przeszedł przez ogromne drzwi a jego noga stanęła na trawie. Zakręciło mu się w głowie.
- Nie. Naprawdę musiałem się gdzieś przenieść. Albo nadal śnię! To po prostu niemożliwe! – Jego noga po prostu zapadała się w zieleni. Choć była noc a ciemność zakryła niebo w ogrodzie panowała jakaś jasność której nie mógł pojąć. – Niemożliwe- pomyślał. Zupełnie zapomniał z jakiego powodu się tu znalazł ale gdy blask znów się pojawił Gabriel szybko skrył się za drzewami mając świetny widok na centrum ogrodu. Blask sunął nad ziemią. Zatrzymał się nad jeziorem i przez chwile po prostu unosił się w powietrzu. Nagle zaczął się rozpaczliwie miotać to w prawo to w lewo obracać skręcać cały czas nie zmieniając miejsca. Gabriel patrzył na to zdezorientowany ale nie poruszył się. Cały czas obserwował nie odrywając wzroku. Nagle światło przestało się miotać a zaczęło obracać bardzo szybko wokół własnej osi. Tak szybko że chłopakowi przez chwilę zrobiło się niedobrze. Skutkiem obrotów było powstanie ogromnej kuli jasnego światła która przysłoniła mu cały.

¸.¤*¨¨*¤.¸ aktorzyifilmy.mYlOg.pl ¸.¤*¨¨*¤.¸

By powiedziała mu całą prawdę.
Do Paca przychodzi Regina i proponuje małżeństwo.
Marcos wyznaje Julianie miłość i zaczynają się kochać.

Odcinek 135
Juliana i Marcos się namiętnie kochają. Regina chce aby Paco się z niąożenił. Paco stwierdza, że wie że kobieta robi to wszystko aby on wstałz łóżka i nie umarł, ale on nie chce jej litości. Cristina przypominasobie wszystkie rzeczy jakie robiła, aby zabić Barbare i stwierdza, zeprzyszła pora aby się zabawić z Barbarą i ona sama pozabija swoichwspólników. Javier słucha nagrań rozmowy między Baritzą i Albertem,kobieta mówi tam, że chce wyrzucić Gabriela z jego biura i upokorzyć gopodobnie jak Marcosa. Javier idzie odwiedzić Juliane. Barbara mówiAlbertowi, że zamierza wyrzucić wszystkich z akademii i pozostawi ichbez domów i dzięki kremowi "Juliana na noc" zdobędzie ogromną fortunę.Alberto pyta się kobiety czy chce się wzbogacić aby uciec. Paco niechce ożenić się z Reginą, a jeśli kiedyś by miało ich co łączyć to chceaby to było z miłości. Dzieci pocieszają Luzmile, która rozpacza poutracie Charliego. Barbara mówi Albertowi, że nie zamierza uciekać, bochce żyć w spokoju i że nie chce mieć z nim nic wspólnego bo niezapomniała co jej zrobili z Xiomarą. Lecz stwierdza,.

lilith13 blog

Wrócę do domu.
-Spokojnie. Moi aniołowie się tym zajmą. A teraz leż, musisz jeszcze odpocząć, Razjel był tu i powiedział, że prawie miałeś wstrząs mózgu. Przestraszyłem się nie na żarty.- Fanuel spojrzał na Rafaela z wyrzutem- mogłeś sobie zrobić krzywdę, ale oprócz fioletowego guza na czole nic ci nie jest. Może zostaniesz na noc, aż nie wydobrzejesz?
-Nie wiem...w domu będą myśleć, że mnie złapali albo coś w tym stylu....
-Wyślę Abdiela żeby powiedział, że zostajesz.
-Dobrze, dziękuję za pomoc, Fanuelu.
-No cóż, od czego są przyjaciele- Fanuel uśmiechnął się serdecznie.
* * *
Gabriel zerwał się jak poparzony. Wyskoczył z łóżka i pobiegł w kierunku okna. Całe miasto spało w najlepsze. Ach, to był tylko zły sen. Miasto płonęło żywym ogniem, a on, Gabriel, nie mógł nic zrobić. Na szczęście ty tylko sen. Archanioł uspokoił się i znów położył spać. Ale nie mógł zasnąć. Ciągle myślał o tym, co mu się śniło. Leżał i myślał chyba dwie godziny, aż w końcu oczy same się zamknęły i Gabriel zasnął. Obudził się nad ranem, gdy słońce już wschodziło. Zawołał służącego, który przyniósł mu kubek gorącej kawy. Archanioł pił ją powoli i przeglądał stare dokumenty szukając jakiejś.

Gabriel fleszar

solniczka blog

Ślad
Otwartych - nagich warg
Z rąk wypada - kończy samotny lot
Nasz bilet do nieba
Chyba nie wyjdę stąd - tak, chcę
Zostanę - dobrze wiesz

Ty wiesz...

Tylko my...
Nie liczy się nic
Tylko my...

GABRIEL FLESZAR - BILET DO NIEBAsą myśli, których nie potrafię się pozbyć. są grzechy, których nie chcę z siebie zmywać. ja też czuję to co Ty. i jeszcze coś - bezsens. czas sobie z nas zakpił. ta chwila, która teraz trwa umarła nim jeszcze się.

Więc chodź pomaluj mi życie! - Onet.pl Blog

Chcę na lodowisko:)

A sanki....

Hm, to już chyba nie te czasy:P

 

Gabriel Fleszar: Kroplą deszczu.

 

13 wasze opinie.

DARIUSZ

Żeby nie było tak smutno :)
poszukuje polskich piosenek podobnego typu co :
Kobranocka "Kocham cie ja Irlandie",
Emigranci "na Falochronie ",
Gabriel Fleszar "Kropla Deszczu "
jak macie cos w tych klimatach to dajcie znac w komentach lub lepiej na gg  :P
cos mnie bierze na taka muzyke :D


studenci nie zapominajcie o mnie "niestudencie :( "
pozdrawiam tych ktorym sie powiodło.

gela blog

Bo jak wspomniałam pogoda. No i wróciło się do wsi niżańskiej, w której jak zwykle nic specjalnie sie nie dzieje. Chociaż nie, do Niska ma ponoć zawitać mega-gwiazda polskiego rynku muzycznego. Niee, nie Virgin. Wszystkiego mieć nie można. Mandarynka tyż nie. [fanfary!] GABRIEL FLESZAR. Tadam -_- . I ma byc jakies dicho. Nie festyn, dyskoteka. He he, w Nisku. Uważaj Kowalik, bo Ci ktoś uwierzy. Tak że najpewniej na dechach za Epoką [nie wiem czemu, zawsze gadam na to niefunkcjonujące już cudo, europa a potem się dziwię że nikt nie wie o co mi gehen.

Gabriel garcia marquez

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Ciągle śpi.
Zaklęci w marmur
Nawet serce zapomina bić...


up-side-down 2006-07-18 22:46:06
skomentuj (0)
życie to ironia

Garcia Gabriel Marquez: 13 rad jak żyć

1
Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś, kiedy przebywam z tobą.
2
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten, kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do.

niepoprawny optymista

2012

Źródło nadziei

Tomasz, człowiek wątpiący i poszukujący, miał sen: Archanioł Gabriel trzymał w ręku jakąś księgę. Tomasz spytał go więc, co jest w niej napisane.
- W tej księdze - powiedział Gabriel - zapisuję imiona przyjaciół Boga.
- Czy zapisałeś już także moje imię? - spytał Tomasz.
-.
Jak wczoraj.
I jeśli tego nie zrobisz nigdy, nic się nie stanie.
Teraz jest czas.
Pozdrawiam i życzę szczęścia!!!


List [rzekomy] Gabriela Garcii Marqueza

Przekład z hiszpańskiego: Zdzisław Jan Ryn

Gabriel iglesias

=+=Gwiazdki, obrazki i ploteczki=+= - Onet.pl Blog


11. "Masz w sobie wiarę" - Hania Stach i Andrzej Lampert
12. "Sway" - Michael Buble
13. "Lustro" - Edyta Górniak
14. "Wait for you" - Elliott Yamin
15. "I need your love tonight" - Elvis Presley
16. "I say a little prayer for you" - Dionne Warwick
17. "Kropla Deszczu" - Gabriel Fleszar
18. "Żałuję" - Ewelina Flinta
19. "Killa" - Cherish i Yung Joc
20. "Show me the money" - Petey Pablo
21. "Majorka"
22. "Ławka" - Formacja Nieżywych Schabuff
23. "Nothings gonna change my love for you" - Glen Madeiros
24. "Hallelujah" - Shreck
Kontrakt na nagranie płyty z orkiestrą Adama Sztaby. Pod okiem nauczycieli śpiewu - Agnieszki Hekiert, Marcina Wawruka i Janusza Szroma, Kelie Minogue, Rihanna). Wiadomo już, że z uczestnikami podczas piątkowych koncertów wystąpią m.in Edyta Górniak, Feel, Rihanna, Alicia Keys, Enrique Iglesias. będą szkolić swoje umiejętności wokalne. Widzowie będą mogli oglądać codzienne relacje z życia uczestników w Akademii. W piątkowe wieczory odbywać się będą wielkie koncerty na żywo (często uczestnikom towarzyszyć będą gwiazdy - w zagranicznych edycjach były to.

moje paranoje

 

Jestem zmęczony tym związkiem

i nie wiem po co się łudzę,

że będzie kiedyś lepiej ,

bo czy będzie ?

 

Wiem , że długo nie wytrzymam

ale tak długo jak dam rade to

niech sobie tak będzie.

 

Prędzej czy później i

tak będę sam bo taki

już los ludzi mej kategorii .

 

:(

 

 

Peter Gabriel - Mercy street

 

 

 

Czy wszyscy o tej literze

są tak fauszywi ?!?

 

Mocne ale i nurtujące

mnie pytanie.

 

-------------------------------------------

 

Po mimo diametralnej zmiany

wizji siebie i dalszego egzystowania

na tej planecie chęć samobójsta

miota się w głowie jak poparzona.

 

 

Enrique Iglesias & Nicole Sch