O czym chcesz poczytać na blogach?

Gabinet stomatologiczny

Blog poświęcony stomatologii

Uśmiech powinna być nadrzędną sprawą każdego z nas. W oparciu o swoje 13-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza stomatologa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którym miałam i mam przyjemnośc pomagać, stworzyłam w Częstochowie miejsce szczególne. W niezwykle eleganckich i przestronnych wnętrzach, profesjonalny zespół lekarzy stomatologów korzysta z najnowocześniejszego na świecie sprzętu diagnostyczno-medycznego.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • gabinet stomatologiczny częstochowa
Autor(

Dobry dentysta

Każdy z nas na samą myśl o stomatologu przezywa blady strach, oblewa go zimny pot i włos mu się jeży na głowie. Ale wizyta u stomatologa nie musi być koszmarem, można ja przeżyć w sposób przyjemny i w miarę bezbolesny. Najczęstszą dolegliwością, z którą zgłaszają się pacjenci do stomatolog częstochowa to ból zęba. Gabinet stomatologiczny Częstochowa stwarza przyjazną atmosferę w poradni, zapewniając komfort psychiczny i spokój wewnętrzny przed wizytą u lekarza stomatologa. W niezwykle eleganckich i przestronnych wnętrzach, profesjonalny zespół lekarzy stomatologów korzysta z najnowocześniejszego na świecie sprzętu diagnostyczno-medycznego. Stwarzamy przyjemną i profesjonalną.

Szczęśliwa kobieta - Z ŻYCIA WZIĘTE - bloog.pl

Ogólną sytuacją gospodarczą w Niemczech. Jedna drugiej podawała przykłady, co ostatnimi laty podrożało, i jaki ma to wpływ na codzienne życie ludzi. Wskazywały na puste miejsca w poczekalni, mówiąc, że ze względu na ogólną drożyznę w każdej dziedzinie życia, ludziom jest teraz o wiele ciężej dbać o swoje uzębienie. Że wiele ludzi nawet przestało odwiedzać gabinety stomatologiczne, albo w najlepszym razie, wizyty swoje mocno ograniczyło. Chcąc nie chcąc, słyszałam wszystko o czym mówią, i w duchu przyznawałam im rację. Tak jest w istocie od paru ładnych lat. Za wszystko trzeba płacić, nawet by się w ogóle zarejestrować do dentysty, trzeba płacić co kwartał 10,- €. A za każdą najmniejszą nawet plombę, trzeba.

Przez 3 dni z rzędu, na kwotę 5 tyś.€. Tyle że po 3 dniach uciekła nie płacąc. Służba graniczna, powiadomiona przez przychodnię stomatologiczną, zdążyła ją jednak zatrzymać na przejściu granicznym, i do porządku przywołać. Oszustka chciała wyrolować polskich dentystów, a koniec końców wyrolowała samą siebie. Bo też zamiast oszczędzić na kosztach stomatologicznych te sławetne 70%, czekały ją dodatkowe koszty, kara za wyłudzenie.

   Wyszłam od dentysty roześmiana, ponieważ pośmialiśmy się z panem Adamem z chytrej Niemki. Będąc jednak już na zewnątrz, mina mi nieco zrzedła, bo nagle, moja.

"Uchowaj dzisiaj od nienawiści moje serce, moje oczy, moje myśli..." - Onet.pl Blog

Krok wstecz - ROZDZIAŁ IX
Tak kochana, odwdzięczę się.

Rozdzialik dedykowany Nimusiowi, który swoim przykładem zachęca mnie do pracy!

***

Draco odwiedził gabinet stomatologiczny, należący niegdyś do państwa Granger, dwa dni później. Nie zastał jednak właścicielki, a tylko miłą starsza panią siedzącą w recepcji, która poinformowała go, że pani Granger wzięła kilka dni urlopu. Podała mu za to jej adres. Zauważył, że inny niż ten, który pamiętała Hermiona. Podziękował i wyszedł, kierując się na Kellett Street.

blog Any | świat widziany oczami i obiektywami

I wiercenia naprawdę nie robią różnicy. A o wypadku sama mu chyba kiedyś w mailu wspomniałam. 

W czym zatem problem? Niby w niczym, chociaż… mimo że nie pisywaliśmy ze sobą na żadnym portalu randkowym, wychodząc wczoraj z gabinetu Pani Ząbek, miałam poczucie, że nasza niegdysiejsza “randka w ciemno” stała się właśnie “randką w jasno”.

Zważywszy na okoliczności naocznego poznania, pewnie oboje zapamiętamy ją jako… jedyną w.

Ale wiesz, na szczęście na razie nie muszę inwestować od razu w komplet na – zaraz, zaraz, niech policzę - 4 x 8 – na 32 osoby.

Biorąc przykład z Pollyanny i jej gry w zadowolenie, powinnam się cieszyć, że w gabinecie stomatologicznym, a nie ginekologicznym się po latach z kolegą z LO spotkaliśmy. I nie jest to, bynajmniej, jedyny powód do radości.  

Leżąc bowiem na tym fotelu dentystycznym, miałam nie tylko inteligentnie rozdziawioną buzię, ale i.