O czym chcesz poczytać na blogach?

Fuzja

Fuzje i przejęcia

Od swego przeciwnika Howarda.

Z innej beczki frapuję się, która agencja podjęła by się procesu wprowadzenia na giełdę tak dużego molocha. Sporym detalem wejścia na GPW jest wycena spółki i dlatego firmy trudniące się tym biznesem muszą być fachowe, aby podjąć się tak ważnej operacji jaką jest debiut GPW tak wielkiej firmy. W związku z tym zaufanie komuś bez doświadczenia przy owej operacji przypuszczalnie może doprowadzić do końca nie tylko niepowodzeniem, ale nawet upadkiem całej firmy.

Tagi: Fuzje i przejęcia Wycena spółek
12:16, fuzjeiprzejecia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 31 marca 2011
wprowadzenie na GPW

Parę miesięcy temu wprowadzenie na GPW zaliczyła sama giełda. Debiut trzeba obwieścić sukcesem i tak już w pierwszym notowaniu walory podrożały o 23% i maksymalnie były wycenione na 54 pln.
Co.

newconnect.blog


Fuzje i przejęcia 2011-02-16 21:23:34

Fuzje i przejęcia. 

Czy należy obawiać się fuzji i przejęcia naszej firmy przez konkurencje, czy jednak wiązać z tym nadzieje i bez nerwów podejść do nowego wyzwania? Wielu ludzi oczekuje, że w trakcie fuzji albo przejęcia stracą prace Wcale nie musi tak być i częściej kończy się to wręcz odwrotnie. Obecnie otworzyło się dużo małych jak i dużych spółek oferujących doradztwo inwestycyjne specjalizujących się pomocą przy fuzjach albo przejęciach biznesu 
Fuzje i przejęcia to zjawiska powszechne w działalności gospodarczej już od początków istnienia biznesu, jednakże w minionych kilku latach można dostrzec rzucający się w oczy postęp i tak w czasach narastającej konkurencji fuzje i przejęcia są dość powszechne i stają się chlebem powszednim rynku biznesowego. 
Kreuje to również świetną ścieżkę rozwoju dla firm, ale nade wszystko  podmiotami, które na ogół korzystają z tego są klienci
 Fuzje i przejęcia nie zawsze są domeną dominujących holdingów takich jak.

debiutygieldowe | e-blogi.pl

Debiut GPW, a czynności urzędowe i nakłady pieniężne będą nade miar niższe od tych na rynku głównym. Zaletą lecz i zarazem wadą Newconnect będzie wyższa stopa ryzyka, które powiązane może być z lokowaniem w udziały, a co za tym idzie większa stopa zwrotu. Na początkowej sesji 30 sierpnia 2007 debiuty giełdowe miały tylko trzy firmy, jednak, że napotkało się to z nieoczekiwanym zaciekawieniem i tak obecnie notowanych znajduje się 208 spółek. Newconnect składa się z pojedynczego indeksu NCIndex

Skomentuj [0]

Fuzje i przejęcia 2011-02-17

Fuzje i przejęcia.


Czy należy obawiać się fuzji i przejęcia naszego pracodawcy przez obcy kapitał, czy jednak być pełnym entuzjazmu i bez niepotrzebnego stresu podejść do nowego wyzwania? Wielu pracowników przewiduje, że podczas fuzji czy też przejęcia stracą źródło dochodu Wcale nie musi tak się to kończyć i częściej kończy się to wręcz odwrotnie. W ostatniej dekadzie wyrosło dużo małych jak i renomowanych firm wspomagających doradztwo inwestycyjne.

SheoWorld

Przeskocz do treści

Community RolePlay – San Fierro, przybywam!

26 Październik 2010

Fuzja modną bywa

Witam ponownie. Czuje się na siłach aby napisać kolejny artykuł. Dzisiejszy temat to Community RolePlay produkcji Mario i Enerv’a. Projekt ten powstał z.