O czym chcesz poczytać na blogach?

Fusion

Nuath - Tribal Fusion Belly Dancer

Tylko prośba o zdrowy rozsądek).

5. Po kilku lekcjach na Youtubie idę do szkoły tańca uczyć...

... a szkoła tańca widzi bliżej nieokreślone ruszające się COŚ i stwierdza... że to rzeczywiście jest tak beznadziejny taniec, skoro ta osoba nazywa się profesjonalną, tancerką, instruktorką, choreografką. Niee, to nie przejdzie. Także prośba o zdrowy rozsądek. Później z miejsca jesteśmy skreślane, bo ludzie wyrabiają sobie na ten temat swoje własne opinie, niekoniecznie zgodne z prawdą.

09:11, nuath
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 marca 2012

Serdecznie zapraszam na pokaz który odbędzie się w Ram Pam Pam Pam (Rynek 48, Wrocław) o 18.00 oraz 21.30

Termin: 30.03.2012

W programie pokaz tańca Bolly z elementami klasycznych tańców indyjskich w wykonaniu Salily(godzina: 18.00), oraz tribal fusion (godzina: 21.30). W programie także pokaz filmów i wykład na temat kultury.

Audycja DOOKOŁA ŚWIATA w Radiu EGIDA - bloog.pl

Wschodniej sprawnie przechodząc do rytmów bałkańskich, cygańskich, żydowskich, czy bliskowschodnich i saharyjskich. Artyści przekazali nam potężną dawkę pozytywnej energii, ogrzali nas i zdecydowanie zachęcili do wytrwania na imprezie pomimo fatalnych warunków. Występ Dikandy był przede wszystkim interesujący i zagrany na prawdę dobrze, choć na dłuższą metę troszkę męczący... Może ze względu na tak potężny ładunek energii i ogromną gęstość dźwięków. Suma sumarum - ogromny plus dla Dikandy za całokształt występu - kontakt z publicznością, energię, walory muzyczne, oraz realizację idei festiwalu - Fusion. Ale nie zatrzymujmy się zbyt długo w jednym punkcie, jest przecież tyle do opowiedzenia...

 

Przejdźmy zatem do występu francuskiej grupy Pad Brapad - muzyków, którzy poznali się w szkole aktorskiej i zdecydowanie wywarło to wpływ na kształt ich koncertów. Paryżanie proponują nam mieszankę muzyki cygańskiej i klezmerskiej z elementami elektroniki i hip-hopu. Występ zaczął się pojawieniem się na scenie szóstki panów ubranych klasycznie - w białe koszule, kamizelki, oraz kapelusze. Z początku zaprezentowali nam.

DZG

Typu Opec Source czyli otwarte oprogramowanie. Oparty jest na technologi PHP i MySQL. Jego przeznaczeniem jest prowadzenie głownie stron domowych oraz niewielkich portali. PHP fusion jest prosty w instalacji i jeszcze prostrzy w uzytku przez pakiet przyrządów administratorskich. Przy jego pomocy można bardzo łatwo stworzyć własną stronę internetową. Wszystkiego czego potrzebujemy to php fusion który możemy zciągnąć z Polski Oficjalny Support i serwera obsługującego PHP i MySQL jak np. yoyo.pl* *na serwerze yoyo.pl podczas zakładania nowego serwera mozemy skorzystac z usługi preinstalacji, wtedy z listy wybieramy PHP Fusion i automatycznie jest wgrywany na nasz nowy serwer. PHP Fusion można wzbogacić za pomocą modułów, które pobrać można z Labolatorium modułów Wygląd Fusiona zmieniamy za pomocą skrórek ktore tez dostepne sa w labolatorium modułow, oczywiscie jesli zadna nam sie nie podoba mozemy stworzyc swoja. Wedlug mnie jest to jeden z najlepiej rozwijajacych sie CMS'ów. Jest prosty w instalacji i zarzadzaniu. Jesli nie znasz sie na robieniu stron internetowych jest idealnym rozwiazaniem dla Ciebie. Dzieki niemu z latwoscia poprowadzisz wlasna strone internetowa , prtal albo vortal.

ORTEGA ~ w poszukiwaniu duende - Onet.pl Blog

Taleo, Susana Edina, Angelita Espandero i Mara Martinem.Hula z Tańcem brzucha:)
  Centrum Tańca Orientalnego HAGALA zaprasza na zupełnie innowatorskie warsztaty dla pasjonatek tańca brzucha, które lubią niecodzienne połączenia

HULA FUSION WITH BELLY DANCE

O warsztatach: Zajęcia dla wszystkich pasjonatek, które szukają inspiracji w tańcu brzucha. Niecodzienna mieszanka egzotycznego tańca z wysp hawajskich oraz tradycyjnego belly dance. Hula dla Hawajczyków jest czymś znacznie więcej niż tańcem, jest bardziej sposobem na życie. W tańcu tym przypominają sobie o znaczeniu sił natury w swoim życiu i emocjach i wyrażają szacunek dla przyrody i jej darów. Naturalne i pełne wdzięku ruchy Hula pozwalają pobudzić w sobie oraz wyrazić piękno otaczającej natury, przekazać miłość do siebie i świata. W każdym tańcu ruchy połączone są ze.