O czym chcesz poczytać na blogach?

Fuse tv

karolina-bill-tomxx - Onet.pl Blog

                                
14 czerwca 2008 FUN TV organizuje wieczór z Tokio Hotel. FUN TV chce w ten sposób przypomnieć, iż wielki koncert zespołu odbywa się już 21 czerwca (Parc des Princes, Paryż). Program poprowadzi Aurélie Konaté, pokaże fanom ekskluzywne materiały dotyczące grupy, wywiad, ciekawe anegdoty. Jednym słowem podąży śladami Tokio Hotel.
 

Kolekcja JBC w sklepach
Tokio Hotel
 

4 czerwca 2008 FUSE wyemituje 'Steven Untitled Rock Show', w którym gośćmi będą właśnie chłopaki z.

                                
14 czerwca 2008 FUN TV organizuje wieczór z Tokio Hotel. FUN TV chce w ten sposób przypomnieć, iż wielki koncert zespołu odbywa się już 21 czerwca (Parc des Princes, Paryż). Program poprowadzi Aurélie Konaté,

monikamosor | e-blogi.pl

Premios Oye - najlepszy nowy artysta


Poker Face
Premios Oye - zapis roku


Premios Fuse TV


2009
Paparazzi
Najlepsze video 2009
Nominacja


trench war on the pavement try to score some love - Onet.pl Blog

Się pakować. Od jutra do niedzieli Łódź, następnie od wtorku Kołobrzeskie wsiowe ciuciupaje, przybywam(y)!
Co do studiów - na razie nic nie mówię, bo jeszcze nie wszystko stracone, a zawsze mam już alternatywę. A jeden Bóg to wie, czy będę studiować na uniwersytecie, na którym studiował również mój ulubiony dziennikarz tvn, czyli Jarosław Kuźniar. Polska jest skorumpowana, to prawda, ale wierząc Damonowi Albarnowi (nie mogłabym mu nie uwierzyć - w końcu jest moim mistrzem) powinno być dobrze.
Every paper that you read says tommorow's your lucky day, well, here's your lucky day
A jak na razie dziękuję za.Kasabian zaczęli pojawiać się na głównej scenie moje gardło wydało z siebie dźwięki, o które w życiu bym je nie podejrzewała. Wydało je jeszcze głośniejsze, kiedy na scenę wkroczył Tom, do którego od dłuższego czasu miałam słabość.
Zaczęli od tego, czego oczekiwałam - od Fast Fuse, które już na samym wstępie rozgrzało publikę do czerwoności. Później Shoot The Runner, Underdog i Where Did All The Love Go?. Współczuję chłopakowi stojącemu obok mnie, który musiał wysłuchiwać.

moja AMERICANA

Poza tym nie jest to tak nośne w grupie, która lubi być poza głównymi trendami.

            W kablówce istnieje kanał FUSE zorientowany na muzykę i video-clipy z muzyką typu rock, punk, hardcore, emo i muzykę niezależną. Adresaci tego kanału to osoby w wieku 12-34 lata aktywni użytkownicy internetu i nowoczesnych technologii. Nic nowego tyle, że jak każdy kanał musi przyciągać do siebie telewidzów, a w tej chwili najlepszym sposobem na to jest.

            No, ale nie powinnam o tym myśleć w tej chwili, bo już prawie czwartek jest więc znów się wybierzemy do naszego pubu i po co stresować się na zapas....

OK – dla zainteresowanych link: http://fuse.tv/tv/pantsoff/index.php