O czym chcesz poczytać na blogach?

Fuoco

Pavlo147's Blog

To pierwszy album, który ukazał się po serii “spijania śmietanki” sukcesu “Dove c’e musica”. Rok 2000 miał pokazać, czy Ramazzotti potrafi utrzymać poziom, zaoferować coś nowego. Miała odpowiedzieć na pytanie, czy Eros jeszcze potrafi. Okazało się, że potrafi. Premierowe 12 utworów i zupełnie nowy klimat. Kompilacja zdecydowanie przesycona partiami smyczkowymi, melodyczna, ale i róznorodna – biorąc pod uwagę dynamiczne “L’ombra del gigante” (na gigancie) i wiodący przebój płyty – pierwszy singiel – “Fuoco nel fuoco” (ogień w ogniu).
Nowy album szybko zyskał popularność. 3.300.000 sprzedanych egzemplarzy na świecie. To zasługa zarówno trasy koncertowej, świetnego marketingu (w Polsce Eros był twarzą kampanii radia RMF FM i stacja zadbała by jego twarz była na billboardach nawet w najmniejszej miejscowości). Krążek został bardzo dobrze wydany. Rozpoczynając od świetnej sesji zdjęciowej (znowu kierunek USA), na multimedialnej prezentacji na płycie kończąc. Na “Stilelibero” słychać już emocje związane z rozwodem Erosa z Hunziker, jest jednak też mnóstwo pasji i.

"Zemsta jest jedną z odmian lamentu. " - Onet.pl Blog

Na jej wierzchu wykaligrafowano delikatnym pismem imię rudowłosej siedemnastolatki.

- Jak to „dorosłym”? Przecież ma zaledwie 45 lat! – powiedziała z pretensją w głosie, patrząc na czerwonowłosą kobietę bez zrozumienia. Tessione podała córce kopertę i uśmiechnęła się pocieszająco. Teraz wiedziała, że Fenisce już niedługo będzie musiała opuścić Rosselam, w którym miały kwaterę na czas wojny, by udać się na szkolenie, do któregoś z trzech dworów Fuoco.

- Elfy żyją krócej, dziecko, pełnoletność osiągają w wieku trzydziestu lat – powiedziała, wstając. – Nohma chciał, żebyś to przeczytała. Ja muszę teraz iść na górę, do reszty pacjentów – oznajmiła, zabierając z półki nad kominkiem kilka kryształowych fiolek z lekami. Fenisce skinęła głową i, nie czekając na wyjście matki, otworzyła kopertę, chciwie zagłębiając się w treść.

taki blog ... mój blog

Wierni, a karą dla tych którzy jej nie docenili i wybrali fałsz – bo tak łatwiej.

Żal takich ludzi bo kiedyś się przekonają jaka jest prawda - bo kiedyś będą musieli ! Kiedy przejrzą na oczy, kiedy będzie im wstyd ... dostaną kopa w d... i polecą z nim tam, gdzie prawda spogląda swym wzrokiem prosto w oczy. Polecą bez drogi powrotnej ... bo sumienie na to nie pozwoli.

Ta notka była o wiele dłuższa, ale po pewnym namyśle i poradzie przyjaciela /:-)/ – skróciliśmy ją. Ucięte kawałki były za osobiste ... i za – no właśnie ... za szczere.:-/
No ale to co chcieliśmy napisać zostało napisane ...więcej nie trzeba ... nie ma sensu, chyba :-/

Komentarzy: 5 Wspomnienia, koncertowanie i ... kocisko :-) 2006-08-26
Wczoraj wieczorem słuchałam sobie m.in. Ramazzotti’ego ... gdy zaczęła grać piosenka „Fuoco Nei Fuoco” w tym momencie przypomniały mi się Włochy ... cały pobyt we Włoszech ... nawet.

Incanto Di Winx: Happy Birthday! - Onet.pl Blog{35} To już rok...


     
(c) Flamli, Cz_Flora, Fuoco
*"Próba mikrofonu: trzy, dwa, raz...ok. Możemy zaczynać".*

 Więc...WITAM!.