O czym chcesz poczytać na blogach?

Funkcja wymierna

BLOG 2A

2009 Leave a Comment
  • 23.03 (pn)
  1. Kartkówka z chemii (benzen i toluen)
  • 26.03 (czw)
  1. Sprawdzian z matmy (funkcje wymierne)

zaszufladkowana

To od zawsze,ale te 'powątpiewania w sens mojego wyboru' pomagają mi właśnie dokonać go,podejmująć pewne kroki. a przy okazji wyjścia zbłaźniłam się na poczcie brakiem umiejętności wypełnienia blankietu. z innej beczki,załamałam się. jestem mniej atrakcyjna od wielomianów, funkcji wymiernej i matury.no cóż.możecie sobie tylko wyobrażać jak wyglądam.
19:49, piano_forte17
Link Komentarze (1) »

Amans verba - Onet.pl Blog

Ma poczucie humoru?

 

Adam: Kilkanaście minut temu z racji zbliżającego się sprawdzianu z funkcji wymiernych, postanowiłem zabrać się za matmę. Tak porządnie. Wiedziałem, że przede mną kilka godzin równań, nierówności, rysowania wykresów i innych podobnych. Otworzyłem książkę, uroczyście niemal zapisałem pierwsze zadanie, chwila namysłu, skrob, skrob po papierze i….

My Diary...

( nawet jak dla mnie :) ).Taka pogoda mi odpowiada :)
Zostałam posadzona o niepisanie (czy tez rzadkie pisanie) notek wiec musze sie wziac za to.
A wiec...w szkolce nie mialam dzisiaj zbyt interesujacego dnia...cztery lekcje (dwie maty, dwie informatyki)...na macie klasówka z funkcji wymiernej (buuuuuuuuuu) ale za to na informatyce bylo ciekawiej (mowa o szyfrowaniu). Nawet zarobilam dobra ocenke, chociaz jak na moje informatyczne mozliwosci mogla byc lepsza...no ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :) z 4+ tez mam jakas tam satysfakcje.
To tyle jesli chodzi o ten.

rycek blog

Katar, no przeciez cie nie rozpier.. ze sie nie skupisz

a ze ja jestem uczulona na pylki, no to sorry, wiosna :/:/:/:/:/
rycek 2007-03-14 15:35:58 skomentuj (0)


bez komentarza :)
co do szkoly, hmm to ciekawe, bo dostalam 5 ze spr z matmy z funkcji wymiernej i 20/20 pkt :)
i 5 z niemca- co w tym takiego nadzwyczajnego? ze to moja pierwsza 5 w tym roku :)

mialam przedziwna podroz dzis na angielski, ale sie dobrze skonczylo :) jakis kolo sie na mnie gapil, jak juz doszlo do tego ze wysiadl na przystanku na ktorym ja.

nicmadrego

Bycie świadkiem na weselu krewnego lub przyjaciela to bardzo zaszczytna funkcja. To oznaka silnej więzi łączącej Cię z młodymi, a także dużego zaufania, jakim Cię darzą. Niestety każdy medal ma dwie strony. To nie tylko wyróżnienie, ale i cała masa obowiązków, a także duża odpowiedzialność. Od oczekiwań państwa młodych zależy, jak świadek.

Pół mojego pokolenia wybrałam ciężką i żmudną drogę zdobywania wyższego wykształcenia, w dodatku na kierunku, który jest nie dość, że całkowicie nieopłacalny, to jeszcze ewentualne przyszłe miejsca pracy praktycznie nie istnieją. Ze studiów zostaną mi zapewne raczej mało wymierne korzyści w postaci fantastycznych wspomnień, niźli perspektywy na przyszłość. Nie odbiera mi to jednak wiary w siebie i własne możliwości.

Aby podjąć naukę na wyższej uczelni, a przy okazji uciec od góry palących.