O czym chcesz poczytać na blogach?

Fundusz inwestycyjny

Finansowy pamiętnik internetowy o finansach

Z finansami i gospodarką. Dlatego też jest on również określany jako ddoradcakredytowy, który może wesprzeć w wybraniu godziwej alternatywie kredytowej chociażby na zakup mieszkania lub domu (wg wielu to niezwykle dobra inwestycja i obrona). Wiele osób odracza również kapitał za pomocą kapitałów inwestycyjnych (wskutek którym co miesiąc wpłaca się stwierdzoną kwotę, co jest ciężkie w innym przypadku). Doradca finansowy może polecić podejście również w tej dziedzinie.

Komentarzy: 0 Ludzie są co chwila bardziej niebezbłędni o osobistą przyszłość sporo zastanawia się jak mogą dokonać, że będzie ona choć nieco pewna i solidna finansowo. Przyzwoitym sposobem by to poczynić jest ulokowanie pieniędzy w sposób, jaki w przyszłości będzie zapewniał profity – na przykład w nieruchomości czy też fundusze inwestycyjne. Wiele jednostek uważa takie działanie za nadzwyczaj abstrakcyjne i nierealne w swoim przypadku, tymczasem przy użyciu odpowiednich narzędzi prawdopodobnie okazać się to możliwe. Najważniejszym algorytmem na wydedukowanie niuansów na ten temat jest odwiedzenie odpowiedniej osoby jaką jest konsultant.

Opinie - Co nowego w SWIECIE Funduszy? Komentuje Rafal Kwasny

                                      http://www.alfi.lu//sites/alfi.lu/files/files/Publications_Statements/Publications/ALFI%20KIID%20QA%20Issue%2010%2023%20Nov%2011%20%28redline%29.pdf

Od 1 lipca 2011 wszystkie nowo utworzone fundusze typu UCITS nie bedace czescia istniejacego parasola musza przygotowac KIID a do 1 lipca 2012 takze wszystkie istniejace fundusze typu UCITS beda musialy zastapic uproszona wersje prospektu funduszu documentem KIID.

Obowiazaek dostarczenia KIID do Inwestora spoczywa na podmiocie tworzacym fundusz, choc mozna w tym celu wykorzystac dystrybutorow. KIID jest traktowany jako dokument kontraktowy, co oznacza ze na formularzu przystapienia do funduszu typu UCITS inwestor bedzie zobowiazany potwierdzic, podobnie jak w przypadku Prospektu, ze zapoznal sie z trescia KIID. Wraz z przejsciem na poslugiwanie sie KIID dystrybutorzy danego funduszu bedza musieli dostosowac sie do tej zmiany jednoczesnie co moze byc duzym wyzwaniem organizacyjnym szczegolnie dla tych funduszy, ktore maja duza liczbe dystrybutorow.

Tagi: ALFI fundusz inwestycyjny KII KIID Ucits
00:15,

                                      http://www.alfi.lu//sites/alfi.lu/files/files/Publications_Statements/Publications/ALFI%20KIID%20QA%20Issue%2010%2023%20Nov%2011%20%28redline%29.pdf

Od 1 lipca 2011 wszystkie nowo utworzone fundusze typu UCITS nie bedace czescia istniejacego parasola musza przygotowac KIID a do 1 lipca 2012 takze wszystkie istniejace fundusze typu UCITS beda musialy zastapic uproszona wersje prospektu funduszu documentem KIID.

Obowiazaek dostarczenia KIID do Inwestora spoczywa na.

BANKIER

W jednym miejscu najlepsze Banki w Polsce które oferują:

KONTA OSOBISTE
KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE
KARTY KREDYTOWE
KREDYTY MIESZKANIOWE
KREDYTY GOTÓWKOWE
KREDYTY SAMOCHODOWE
KREDYTY HIPOTECZNE
KREDYTY KONSOLIDACYJNE
DORADZTWO KREDYTOWE
DORADZTWO INWESTYCYJNE

Nasi Partnerzy :

BANK BPH
MILENIUM BANK
CITI HANDLOWY
BANK ZACHODNI WBK
DOMINET BANK
INTELIGO
FAKTOR IN BANK
GET IN BANK
ING
LUKAS
MULTI BANK
POWSZECHNY DOM KREDYTOWY
TOYOTA BANK
MBANK
GE MONEY BANK
SANTANDER CONSUMER.
  ...
 • Prywatne ubezpieczenia ...
 • Kto strzeże emerytalnych ...
 • Prywatne ubezpieczenia ...
 • Prywatne ubezpieczenia ...
 • Narodowe Fundusze ...
 • Przedział cenowy akcji Drewex ...
 • Solorz W Skórze Rekina
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Fundusze inwestycyjneTOP5
 1. AIG SFIO Parasol Podatkowy AIG Subfundusz Akcji Chińskich i Azjatyckich +4,48%
 2. Pioneer FG SFIO subfundusz Akcji Rynków Dalekiego Wschodu +4,38%
 3. Pioneer Dochodu i Wzrostu Regionu Pacyfiku +3,94%
 4. PKO/CREDIT SUISSE Akcji Małych i Średnich Spółek - Fundusz Inwestycyjny Otwarty +3,61%
 5. AIG SFIO Parasol Podatkowy AIG Subfundusz Akcji Rynków Wschodzących +3,55%
22:23, funduszeinwestycyjne
Link Dodaj komentarz »

Obnażamy reklamy!

asen
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 30 sierpnia 2007
Komisja Nadzoru Finansowego czuwa
cyt. za: Gazeta Ubezpieczeniowa:
"KNF, na podstawie art. 229 ust. 5 ustawy o funduszach inwestycyjnych, jednogłośnie wydała decyzje zakazujące emisji mogących wprowadzić w błąd reklam oraz nakazujące ogłoszenie sprostowań przez:
* Investors TFI SA (Investor FIZ),
* BPH TFI SA (BPH FIO Akcji Dynamicznych Spółek i BPH FIO Akcji Europy Wschodzącej),
* TFI SKOK SA (SKOK FIO Aktywny Zmiennej Alokacji),

Inwestycja giełdowa | Inwestor giełdowy, inwestycje giełdowe, inwestowanie.

Podejścia są wartościowe dlatego najlepiej je łączyć. Efektem tego podejścia jest narzędzie dla inwestorów giełdowych – skaner rynku giełdowego Sindicator.net.

Przejdźmy teraz do trzech zasad, które tworzą fundament analizy technicznej.

Zasada nr 1: Rynek dyskontuje wszystkie informacje

Pierwsze założenie zakłada, że w przypadku kursu dowolnej spółki notowanej na giełdzie wszystkie informacje na jej temat,.

Pozytywne informacje.

Założenie, że wszystkie dostępne informacje na temat spółki są uwzględnione w jej kursie prowadzi też do innego wniosku. Skoro insiderzy i analitycy techniczni mogą wyprzedzać swoimi decyzjami inwestycyjnymi pojawienie się pozytywnych informacji na temat spółki, to moment ich ujawnienia, wbrew oczekiwaniom większości inwestorów, może być sygnałem do spadku a nie wzrostu kursu jej akcji. Jest to efektem tego, że.

Na skraju bankructwa?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

maart - mBlog.pl


Ostatnio policzyłem za pomocą kalkulatora dostępnego na stronach Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Uni investment, że odkładając w 5-letnim Planie Oszczędzania przez 5 lat miesięcznie po 150zł, jestem w stanie po zakończeniu planu dysponować kwotą około 10 700zł. (1550zł zysku) Fundusz inwestycyjny który wybrałem, czyli UniKoronaObligacje należy do funduszy inwestujących m. in. w obligacje i charakteryzuje.

Dlaczego kredyty są takie drogie, czy muszą być? Pewnie nie, ale widocznie ludzie są skłonni ponosić takie ciężary, więc ponoszą, a Banki na tym zarabiają. A tak naprawdę nie tylko Banki. Bo skąd Bank ma środki na udzielanie kredytu? Z lokat i depozytów ludzi którzy oszczędzają. Fundusze Inwestycyjne są też takimi instytucjami finansowymi, które w wielkiej skali i w imieniu swoich członków inwestują oszczędności pomnażając je. Ten krótki schemat na pewno nie jest kompletny, nie uwzględnia wielu szczegółów jak inflacja, ponoszone ryzyko, a jednak daje wiele do myślenia.