O czym chcesz poczytać na blogach?

Fumo

alp blog

Mi się podobało.
I Umbridge występująca w obronie wartości.
Tradycyjnych wartości, tradycyjnych.
I to, że mugole to ludzie, a czarodzieje to ludek.

alp 2006-04-08 23:08:39
skomentuj (1)


Mamy rybki.
Rybek jest sześć: dwóch gupików i dwie gupiczki. Nawet ładne, jak na rybki oczywiście. Już się zaaklimatyzowały samczyki uganiają się za samiczkami: śmiesznie to wygląda, takie strojne kurduple.
Akwarium z rybkami, zanim zostało zasiedlone, było nazywane "telewizorem dla kotów". W szczególności zaś dla Fumy, bo Niunia, jako wiekowa kocia lady, raczej nie traciłaby cennego czasu na takie rozrywki, mogąc w tym czasie pospać.
Pierwszym zwierzęciem, jakie zobaczyło akwarium, była zatem Fuma. Osobiście ją zaniosłam, pokazałam - kot odwrócił głowę i poprosił, by go puścić, bo wcale nie chce patrzeć na takie nie-wiadomo-co.
Drugim była Layla. Wpatrywała się w akwarium z wyraźną fascynacją.
- To są rybki, Layla. Rybki. Ryb-ki. Gdzie są rybki?
Chyba załapała nowe słowo.
W końcu podeszła Niunia. Ale nie do rybek, tylko żeby.

wyjątkiem jest stonóg który jest jednośladem. o właśnie.

GRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFO MANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIA GRAFOMANIAGRAFOMANIA

Struś ma oko większe od mózgu a żaba wrzucona do boilera będzie pływać aż się ugotuje, twierdzi że nie potrafi wyczuć kiedy jest tak gorąco, że trzeba wyjść.

GRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFO MANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIA GRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFO MANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIA GRAFOMANIAGRAFOMANIA

chyba się stoczyłam w jakąś górę stromej krawędzi. w dodatku, coraz szybciej, niedzielnym do tygodnia "il fumo danneggia gravemente te e chi ti sta inforono". na okładce połamane krzesło wśród wentylacyjnych rur przewodowych. telegrafia, oświetlenie, wszystko w darmowym pakiecie nad antresolą. a właściwie pod, w końcu takie mamy czasy - jeszcze trochę i na spacerze będziemy unoszeni przez skaczące liście opadających drzew. Żadne ale, będziesz zjadać ziemię, ludzie będą wycierać o ciebie buty (takie w psich odchodach, jamjoł) i masz brzydką bluzkę.

GRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFO MANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIA GRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFOMANIAGRAFO.

# your image in the mirror speaks... #

I do samochodu zajęło nam jakąś godzine XD Popatrzyłyśmy jak rycerze stukają się patykami, Yami kupiła sobie, jak się okazało później, bardziej tunikę niż T-shirt :P Kupiły obwarzanki i się zabrałyśmy stamtąd zanim całkowicie wyparowałyśmy od żaru lejącego się z nieba...
Ale podróż naszym 'pimp wagonem' była fajna ^-^

Obejrzałam całe DragonBall Z xDDD zajęło mi to troche ponad tydzień XD Ale czego się nie robi dla Vejity XDDD I jeszcze nie obejrzałam filmów z Z :P

Byłam w kinie z Miką i Kikutem na 'Public Enemies'. Zdanie Fuma o filmie? Depp - naaaajs. Bale - *puke*. Film o gangsterach, który w ogóle nie trzyma w napięciu. Sami dopowiedzcie sobie resztę.

Fum zaczął jeździć do Sopotu... przez Yami i filmy na molo :3
Był na molo Anką i robiło mu się nie dobrze o przepływającego obok statku ~.~'

Fum znowu wertuje książki Christie.

I chce się pochwalić chce-listą XD
http://chce.to/list.asp?u=psyence

I skróciłam włosy ^^' ot tak na spontanicznie akurat jak byłam u Ewci XD

Dowiedziałam się, że Eris bardzo lubi.

Pieniądze szczęścia nie dają ... ale bez pieniędzy nie ma szczęścia ... - Onet.pl Blog

 Moje blogi
 • ...Akademia Akatsuki...
 • Akademia Magii
 • Akademia Ninja
 • Arigato Akademia powraca xD
 • Avatar Wolfs
 • Blog o Siostrach Tsuchi... Sarah i Kin...
 • Hogwart szkoła magii i czarów! Dołącz!
 • Kropla Twej krwi w kielichu...
 • Obóz Przetrwania
 • Ośrodek Shibusen
 • Postacie
 • Sadako - prawdziwe życie (Sex w wielkiej studni)
 • Shinobi gdzie trafisz?do nieba czy piekla?
 • Wilki Śmierci
 • Wioska Fumy
 • world-of-manga

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

terazcyryl blog

 

 

  1 stycznia 2008. Transmission. 2008-01-01 13:31:11


Sylwester w Łosiu z Agą, Hanią i Pawłem.  Ignaś i Hania sprawiają wrażenie zakochanych w sobie. Są dla siebie delikatni, dużo rozmawiają, widać, że lubią ze sobą spędzać czas. Cyrylek dzielnie im towarzyszy. Dorotka zrobiła dla dzieci maski z kolorowych piórek i papieru. O 24:00 odpalam w ogrodzie petardy. Nad jedną z nich tracę kontrolę, seria strzałów trafia w okno Ignasia. Kryjemy się za domem..horror. Fuma w skulona z przerażenia drży na całym ciele. Biedna. Po pworocie do domu odpalamy na dvd Saint Etienne a potem 24 hour party peolpe, film o wytwórni Factory Records. Główny wątek muzyczny to Joy Division. W tym roku założę label DYI i kupię gitarę - taką na jakiej grał Peter Hook. To postanowienie noworoczne. Czuję, że ten rok będzie ważny. Dziś w nocy po raz kolejny dobitnie poczułem, jak bardzo kocham moją rodzinę. Chłopcy mają w sobie prawdziwą magię. W codziennym pośpiechu nie zawsze ją widzę. Muszę zwolnić i bardziej zagłębić się w głos z.

Córka shamana - Opis postaci - Onet.pl Blog

 Córka Shamana
 Marion Phauna
 Kanna Bismarck
 Matilde Matische
 Zeke Asakura
 Anna Asakura
 Yoh Asakura
 Len Tao
Mortymer Oyamada
 Ryu Bokutou
 Lyserg Diethel
 Boo Bokutou
 Sally Usui
 Ren Usui
 Jun Tao
 Tamara
 Shana
 Sharona Bokutou
 Chibi
 Joco
 Horokeu Usui
 Cloud Datgs
 Martina Datgs
 Thoru Fumie
 Sakori Hashi
 Laron Phauna
 Ino Sasaky

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

Opiekun ogrodów's Weblog

Jest prosty, najpierw zamykamy usta potencjalnym krytykom, którzy mogliby się sprzeciwić takiej interpretacji – no właśnie czego – Słowa Bożego (konia z rzędem temu, kto znajdzie w Biblii passus mówiący o tym, że nasza sytuacja materialna, majątkowa, finansowa zależy od tego, czy i ile rzucimy na tacę). Owszem Biblia mówi o jałmużnie, ale czym innym jest dobrowolne obdarowywanie potrzebujących i ubogich, a czym innym zbieranie za pośrednictwem rekolekcji środków pieniężnych na potrzeby rodzimej parafii rekolekcjonisty. A gdy dodać jeszcze do tego dąsy, fumy i krzywienie się proboszcza, podsumowującego nie tak dawno kolędę w parafii i z oburzeniem konstatującego, że są też tacy, którzy mają czelność i tupet rzucać na tacę po kilkadziesiąt groszy, to zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno część duchownych nie odkleiła się za bardzo od rzeczywistości, i czy to na pewno jest jeszcze Kościół, którego drogą ma być człowiek?  

Kościół liczący publicznie swoje pieniądze, zawsze tracił. Wielu to zgorszy, ale w Kościele pozostaną, bo rozumieją, że ksiądz jest jedynie narzędziem w rękach Boga, a.