O czym chcesz poczytać na blogach?

Fulham wisła

Kisiel Z Arbuza

( Boże żebym się mylił i wreszcie w Polsce urodził się zdolny kopacz-napastnik, który zrobi karierę na wyspach). Nie mozna mieć pretensji do Wisły Kraków, że chce sie pozbyć Pawła, bo jak wszyscy doskonale wiemy, po wpadce w Lidze Mistrzów Wisła musi łatać dziursko budrzetowe. Poza tym, pod Wawelem mają zdolnych następców - > Boguski i Małecki. Wiadomo także, że po ewentualnym odejściu Brożka, w Krakowie będą musieli postarać się o nowego napastnika. "Przegląd Sportowy".

Na początku może dostać okazje do wykazania się, ponieważ w tej chwili rekonwalescencję przechodzi napastnik Johnson. Może być to szansa do pokazania się, oraz do zebrania przychylnych not trenerów i dziennikarzy na wyspach.

Dlaczego włodarze Fulham chcą kupić Pawła? Przecież za 2,5m€ (taka jest nieoficjalna suma transferu) można kupić naprawdę klasowego napastnika z Ameryki Południowej, bądź Środkowej. Co prawda jednym z powodów jest to, iż Brozio wyróżnia się w Ekstraklasie.

Spojrzenie z boku Zibiego

Interia.pl

 • Smuda podjął decyzję w sprawie Peszki i Wasilewskiego
  1 godz. 1 minuta temu
 • Eric Abidal czuje się dobrze po przeszczepie wątroby
  1 godz. 54 minuty temu
 • Napastnik Fulham nie zagra do końca sezonu
  Środa, 11 kwietnia (15:37)
 • Niemiecki ekspert: Sprawna obsługa mediów kluczem do sukcesu
  Środa, 11 kwietnia (15:23)
 • Peszko ma szansę wrócić na kolejny mecz Koeln

  Środa, 11 kwietnia (13:49)
 • Kontuzja może zakończyć karierę Kanoute
  Środa, 11 kwietnia (13:19)
 • Borussia - Bayern to hit w europejskiej piłce
  Środa, 11 kwietnia (12:59)
 • Boniek: Wisła nie przegrała pechowo
  Środa, 11 kwietnia (12:39)
 • Piłkarz Bayernu oskarżony o podpalenie domu
  Środa, 11 kwietnia (12:37)

zobacz więcej »

Piłka Nożna, Świat i Polska

Piłka niedawno była w lesie. Ciągłe nieporozumienia pomiędzy kibicami i Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Nasza ekstraklasa utraciła renomę dobrej europejskiej ligi. Braki polskich drużyn w europejskich pucharach. Jednak w tym roku coś się ruszyło. Wisła była bardzo bliska awansu do Ligi Mistrzów. Mimo porażki to dojście tak daleko dla Mistrza Polski to bardzo dużo. Porażka była, owszem ale nie mamy się czego wstydzić bo styl gry wiślaków jest bardzo ciekawy. Legia Warszawa  jest kolejnym.

I wynik 3:2 dla polskiej drużyny.  Awans zapewnił  gol strzelony w końcówce meczu.

Na stadionach w Warszawie czy Krakowie pojawią się jedne z najsilniejszych ekip piłkarskich w Europie. Przyjeżdżają m.in. Fulham czy PSV Eindhoven. Czy polskie drużyny awansują dalej? Czas pokaże. Wisła nas zaskoczyła nie awansując do Ligi Mistrzów, ponieważ wszyscy po meczu w Krakowie wierzyli w awans. Skończyło się na innych rozgrywkach. Ale czy będzie kolejna.

Z Woleja

Razem dosłownie), ponieważ dziś (odpukać) Lecha za burtę Pucharu UEFA może brutalnie wyrzucić ...Polak. Konkretnie Janota. Michał Janota. Poszperałem trochę w przeszłości w celu przypomnienia sobie, ileż to już razy naszym polskim drużynom w rozgrywakch europejskich bramki strzelali rodacy.

I tak (wybrane):

1. Marek Saganowski - Vitoria vs. Wisła Kraków

Przez wielu plotka opowiadana kilka razy, rośnie zwykle do miana sloganu. Mowa o ty, że portugalczyk potrafi gole strzelać wyłącznie drużynom pokroju Wigan, Derby czy innego Fulham. Może i więcej bramek strzelił Ronaldo na malutkim Craven Cottage niż na słynnym Stamford Bridge, ale chciałbym doczekać kiedyś chwili, gdy nasz piłkarz strzeli gola jakiejkolwiek ekipie Premier Leaque.