O czym chcesz poczytać na blogach?

Fudge

..:: My mystic and magical world ::..

Że Sirius nie lubił za bardzo swojej rodzinki i uciekł z domu, kiedy miał 16 lat i zamieszkał z Jamesem. Następnie (rozdział 7) Harry udaje się wraz z Arturem Weasley'em do Ministerstwa Magii. Kiedy przyjeżdżają, okazuje się, że przesłuchanie przełożono na 8:00 rano, co oznacza, że Harry ma już 5 min. spóźnienia. Artur zaprowadza go na miejsce przesłuchania i zostawia tam. Gdy Harry wchodzi do środka, okazuje się, że miejcem przesłuchania jest miejscem, które Harry widział w Myślodosiewni (ten loch, w którym sądzono Śmierciożerców). Loch jest pełen ludzi, przewodzi im sam Cornelius Fudge. W wyniku zażartej dyskusji pomiędzy Dumbledore'm i Fudge'm oraz dzięki świadkowi (Mrs. Figg) Harry zostaje oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Tak głosuje większość zebranych. Percy (osobisty sekretarz Fudge'a, albo coś w tym guście) zdaje się nie zauważać Harry'ego (ach, zapomniałam powiedzieć, że Percy pokłócił się z ojcem i wyprowadził z domu) ani Artura, który jest z Harry'm.

Harry wraca do domu Siriusa. Gdy wchodzi na górę widzi nieżyjącego Rona. Po chwili spostrzega panią Weasley. Ciało Rona najpierw zmienia się w Billa, potem w Artura, potem w Freda i Georga,.

NIEBIESKIE MIGDAŁY

NIEBIESKIE MIGDAŁY

Kategorie: Wszystkie | Ciasta | Ciasteczka | Desery | Dodatki | Niesłodko | Słodko i konkretnie | Śniadaniowo
RSS
niedziela, 27 stycznia 2008
Chocolate fudge
  "Fudge is a type of candy, usually extremely rich and flavored with cocoa. It is made by mixing sugar, butter, and milk and heating it to the soft-ball stage at 116 °C, and then beating the mixture while it cools so that it acquires a smooth, creamy consistency. Chocolate can also be mixed in to make chocolate fudge.":-) z Wikipedii 

Niemanie - Onet.pl Blog

Ryby. Smakują niesamowicie, wprost z portów trafiają przecież do okolicznych restauracji. Porcja smażonego łupaka (przypominającego smakiem dorsza) to prawdziwa uczta. Ryby przyrządza się zresztą na wiele sposobów, podobnie jak owoce morza, i po prostu trzeba ich spróbować. A jako przekąska między posiłkami świetnie nadają się pasties - rodzaj ciasta z nadzieniem o różnych smakach. Koniecznie trzeba też spróbować kawy lub herbaty z clotted cream, specyficzną, bardzo gęstą śmietanką. Do tego obowiązkowo muffin, dostępny w różnych smakach, m.in. szafranowym. A na deser najlepiej wybrać fudge - trochę przypominający nasze krówki. Fudge występuje w przyprawiającej o zawrót głowy ilości smaków. Wiele cukierni spacjalizuje się w wytwarzaniu tylko tych słodyczy. Wielosmakowa i kolorowa mieszanka fudge to świetny pomysł na prezent z Kornwalii. A wieczorem najlepiej smakuje prawdziwy Guinness wypity w tradycyjnym pubie

 

I jeszcze coś.

Kornwalia ma także tę przewagę nad innymi celami wakacyjnych podróży, że nie ma tam nużących tłumów turystów. Można naprawdę odpocząć w spokoju, nie natrafiając nieustannie.

STYL ŻYCIA & ROZRYWKA

Trafiają przecież do okolicznych restauracji. Porcja smażonego łupaka (przypominającego smakiem dorsza) to prawdziwa uczta. Ryby przyrządza się zresztą na wiele sposobów, podobnie jak owoce morza, i po prostu trzeba ich spróbować. A jako przekąska między posiłkami świetnie nadają się pasties – rodzaj ciasta z nadzieniem o różnych smakach. Koniecznie trzeba też spróbować kawy lub herbaty z clotted cream, specyficzną, bardzo gęstą śmietanką. Do tego obowiązkowo muffin, dostępny w różnych smakach, m.in. szafranowym. A na deser najlepiej wybrać fudge – trochę przypominający nasze krówki. Fudge występuje w przyprawiającej o zawrót głowy ilości smaków. Wiele cukierni spacjalizuje się w wytwarzaniu tylko tych słodyczy. Wielosmakowa i kolorowa mieszanka fudge to świetny pomysł na prezent z Kornwalii. A wieczorem najlepiej smakuje prawdziwy Guinness wypity w tradycyjnym pubie.

I jeszcze coś.

Kornwalia ma także tę przewagę nad innymi celami wakacyjnych podróży, że nie ma tam nużących tłumów turystów. Można naprawdę odpocząć w spokoju, nie natrafiając.

bns/mjg's daily song choice - NOWY KAWAŁEK NA KAŻDY DZIEŃ

YEAR: 2000
http://www.veoh.com/browse/videos/category/music/watch/v854153NMkp3NxF
http://v.youku.com/v_show/id_XMTczOTA4MzI0.html (gorsza jakość)


Tagi: rapcore, funk, wild, good mood, funk rock

bns 2011-01-22 01:00:00
skomentuj (0)
9.Robbie Williams - Hot Fudge

Z dzisiejszym kawałkiem miałem spory problem. Dlaczego? Powód prosty - na płycie Escapology jest naprawdę sporo dobrych utworów. Charyzmatyczny Robbie Williams nagrał naprawdę dobry krążek i mając do wyboru takie piosenki jak Feel (główny singiel albumu), Something Beautiful (z dość sympatycznym wideo stylizowanym na Idola), Love Somebody, Handsome Man, Hot Fudge wybór padł na ostatnią z wymienionych. Sympatyczna część grana na pianinie, chwytliwy.

zwariowana-szkotka.blog

 2006-01-05 10:42:19 >> ..... ...HoT fUdGe.......I'm moving to L.A.......

Queen Bitch eat the rich
I'm on the second course today
I'm not the first and I won't be the worst
She's done most of L.A.
Can't find a virgin, I can get you a surgeon
24 Hours a day
Collagen Jeanie you big lip meanie
I'm about to be blown away
Come on sing it

Take me to the place where the sunshine flows
Oh my Sunset Rodeo

Hot fudge, here comes the judge
Theres a green card in the way
The Holy Ghost and the whole East Coast
Are moving to L.A.
Coz we've been dreaming of this feeling since 1988
Mother, things have got to change,
I'm moving to L.A.

PS Enjoy! ;]
PS2 Wszyscy oczywiście wiedzą kogo to i dlaczego Asia z tego powodu jest taka "walnięta" - choć nie zaprzeczam, że zawsze taka byłam;] No ale od pewnego czasu jest to piosnka, którą śpiewam i słucham bez przerwy - i nie tylko za wzeględu na pana, który to śpiewa - choć to też ważny aspekt;] PoZdRaWiAm...
PS3.

Blog stardollgirl13

0 MAKIJAŻ DLA SS 2010-02-08

szminka- dot 8 sd
fioletowy cień- dot 5 sd
czerwono-różowa duża kredka do oczu- dot 8 sd
fioletowa wydłużająca mascara- dot 3 sd
pogrubiająca czarna mascara- dot 3 sd
razem: koszt 27 sd

Komentarzy: 0 STARDOLL STYLIZACJE DLA KAŻDEGO-WALENTYNKI 2010-02-08
buty- pretty in pink 3 sd
spódnica-pretty in pink 5 sd
bluzka-fudge 4 sd
ozdoba serce-fudge 2 sd
koszt: razem 14 sd
ps.:na obrazku jest zła cena!
TO BYŁA KREACJA DLA ZWYKŁYCH STARDOLLOWICZEK!

KREACJA DLA SUPERSTARS

BEZ CENY-
NIE JESTEM SS

SUKIENKA- PRETTY IN PINK.