O czym chcesz poczytać na blogach?

Ftse

astro forex

W drugim - osłabiając wartość pieniądza i popyt na giełdzie. Słońce, wraz z potężnym stellium (Mars, Lilith, Uran, Jowisz, Merkury), znajdują się w 12 domu, osłabiając ich działanie, sam 12, jak i 6 dom obejmuje aż 3 znaki! W szóstym znajduje się retrogradujący Saturn, który tworzy spadkową opozycję do Jowisza. Księżyc w Koziorożcu wskazuje na zachowanie ludzi, u których może wywołać gwałtowniejsze decyzje odnoszące się do podjęcia decyzji o wycofaniu pieniędzy z giełdy. Wraz z Plutonem może wywołać gwałtowne reakcje.

Jak wspomniałem giełda FTSE może odnotować największy spadek w tym tygodniu, Wig 20 i DJIA utrzyma się jeszcze bliżej trendu bocznego lub mniejszych spadków.

Powyższy kosmogram obrazuje wspomniany ingres planety Wenus w znak Ryb na Londyn 27 marca 2011r.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka)

My Blog | Just another WordPress.com site

Kryzysu – uważa minister finansów Japonii, Fukushiro Nukaga – mimo to indeks japońskiej giełdy Nikkei 225 spadł w ciągu tygodnia o ponad 6 procent, do najniższego poziomu zamknięcia od października 2005 r. Najbardziej boją się w Japonii, ale też żaden inny kraj, może poza Chinami, nie jest uzależniony od koniunktury w USA tak, jak Tokio.

Reklama : kominki bydgoszcz

Lękowe stany wystąpiły także w Europie. Tylko w styczniu b.r. główny francuski indeks giełdowy CAC 40 stracił aż 10 procent, o niewiele mniej obniżyły się indeksy, brytyjski FTSE i niemiecki DAX, które spadły o ok. 9 procent. W lutym odrobił prawie połowę strat, ale widmo bessy jest coraz bardziej realne.

Reklama : materace materasso

Dlaczego Niemcy, Anglicy, a zwłaszcza Japończycy obawiają się kryzysu w Ameryce? Jest kilka powodów, primo, ponieważ w tych krajach istnieją podobne mechanizmy monetarne, secundo, i to jest chyba powód zasadniczy, ponieważ amerykańska gospodarka to dla produktów z Niemiec, Francji, Japonii jeden z głównych rynków eksportowych.

Reklama : biurka warszawa

Spadek zakupów w Chicago, Nowym.

Marcin Kiepas komentuje

Posiadaczy akcji powinny też propozycje nowych regulacji funkcjonowania amerykańskich banków. Jakkolwiek wzmocnią one stabilność systemu bankowego, to jednocześnie ograniczają możliwość generowania ponadprzeciętnych zysków, co zdecydowanie zmniejszy atrakcyjność akcji.

Styczeń na globalnych rynkach akcji był jednym z gorszych miesięcy w ostatnim czasie. Indeks Hang Seng zamknął pierwszy miesiąc 2010 roku wynikiem -8 proc., DAX -5,85 proc., Nasdaq Composite -5,37 proc., CAC -5 proc., KOSPI -4,77 proc., BOVESPA -4,65 proc., FTSE -4,14 proc., S&P500 -3,7 proc., DJIA -3,46 proc., a Nikkei -3,3 proc.
Znane na Wall Street powiedzenie mówi: „jaki styczeń, taki cały rok”. W okresie od 1930 roku zależność ta wystąpiła w przypadku indeksu S&P500 aż w 77,5 proc. przypadków. Przy czym przecena w pierwszym miesiącu roku w ponad 65 proc. przypadków zapowiadała spadki w całym roku. Dlatego też tegoroczny spadek amerykańskiego indeksu szerokiego rynku o 3,7 proc. nie jest dobrą wróżbą.
Posiadacze akcji mogą pocieszać się jedynie tym, że w ostatnich 10-latach twierdzenie.

MAKROEKONOMIA, MIKROEKONOMIA, INWESTYCJE

Grać na wyrównanie cen obu rop, stawiając w jednym przypadku pozycję długą, w drugim pozycję krótką.

c) rynek akcji

- właściwie kilka rynków akcji. Tu możemy inwestować w poszczególne akcje na przeróżnych rynkach. zabezpieczenie 1%, lewar 100:1

d) rynek obligacji

- różne rynki obligacji, przy czym najważniejszy jest oczywiście amerykański rynek obligacji, zabezpieczenie 3%, lewar 33,3:1

e) rynek indeksów giełdowych

- tu spłaszczając ryzyko w porównaniu do rynku akcji inwestujemy w indeks giełdowy, np. SP500, DAX, FTSE, W20, CAC40, etc.

f) rynek stóp procentowych

- za pomocą tego rynku możemy zabezpieczyć się przed wahaniami stóp procentowych.

4. STOP LOSSY.

Bardzo istotna jest możliwość i wręcz konieczność wystawiania stoplosów. Bez tego, można szybko stracić cały kapitał w przypadku niepowodzenia.

5. WIRTUALNA GRA.

Każda platforma umożliwia wirtualną grę na platformie. Warto wcześniej zainstalować sobie taką platformę, by przetestować różne strategie i choćby nauczyć się dyscypliny i.

ToroMagn

มีผล 1 พ.ค. 55

  • ภาวะตลาดหุ้นอินเดีย: ดัชนี BSE ปิดลบ 0.26% เหตุวิตกหนี้ยุโรป
  • ภาวะตลาดอนุพันธ์: แกว่งตัวแรงก่อนปิดลบ ตื่นแผ่นดินไหวอินโดฯอาจเกิดเหตุสึนามิภาคใต้ไทย
  • ภาวะตลาดหุ้นสิงคโปร์: วิตกหนี้ยูโรโซนกด FTSE STI ปิดร่วง 36 จุด
  • (เพิ่มเติม) ทรูมูฟ เอช ร่วมซัมซุง ขยายฐานลูกค้าใหม่บุกตลาดสมาร์ทโฟนแบบเติมเงิน 3G+
  • TMB มั่นใจสินเชื่อปี55 โตเกิน 15%ตามเป้า,มีนลท.สนใจซื้อหุ้นหลังฐานะดี