O czym chcesz poczytać na blogach?

Frustration

apoptygma blog


apoptygma 2004-03-02 10:10:29
skomentuj (4)


Przerwa remontowa...
...wracam za tydzień:)
apoptygma 2004-03-04 16:45:15
skomentuj (7)
Impossible is nothing
Krasnoludzko elfickie wojny na poduchy, herbata, ktora wystygla, zgubione spinki do wlosow, ktore znajduja sie dopiero nastepnego dnia. Mile chwile, cieple przytulanie, rozmowy o wszystkim i o niczym, glupot gadanie...

Nikt mi tego nie zabierze, nikt...

I prosze nie celowac spinkami w moje okno:)

Pragne dodac, ze wojne krasnoludzko elficka wygral Krasnolud! Podobno jest 3:0 ale jakos mi sie w to cos nie chce wierzyc.
apoptygma 2004-03-18 14:02:00
skomentuj (9)
Frustration
Pewne rosyjskie powiedzenie mowi, ze jezeli przypadkiem budzisz sie w
poniedzialek i NIE napierdala Cie glowa. To najwyrazniej jest...
sroda :-)

apoptygma 2004-03-18 16:28:29
skomentuj (4)
Through shadows
Home is behind
The world ahead.
And there are many paths to tread.
Through shadow,
To the edge of night
Until the stars are all alight

Mist and shadow
Cloud and shade
All shall fade
All shall...fade.

apoptygma 2004-03-20 12:04:15
skomentuj (6)
Krasnoludy to kusiciele!!!!!!
Jeśli Elfice sa uwodzicielkami to Krasnoludy sa kusicielami i prowodyrami dzialan uwodzicielskich.

„I wiem, że mogę(...)choć mam pod skórą coś jakby strach, lecz mimo tego wiem, że mogę zanurzyć się w bezmiarze dnia...” - Onet.pl Blog

  All Apologies (Nirvana Cover)
 • Placebo - Special Needs - piano cover
 • Coma - Los, Cebula i Krokodyle Łzy ♥
 • Coma - Pierwsze Wyjście z Mroku
 •  Edyta Bartosiewicz - Na Krawędzi ♥
 •  Power of Trinity - Chodź ze mną
 • Lipali - Barykady
 • Lipali - Upadam
 • The Fray - You Found Me
 • System Of A Down - B.Y.O.B
 • System Of A Down - Chop Suey

14 stycznia 2011
'(...)Remember all the sadness and frustration and let it go'
Linkin Park w tytule.
Najwyższy czas chyba coś napisać. Tak na oko.   ...   [właśnie sobie pomyslałam, jak to będzie po angielsku...;) to już syndrom filologa. (at a guess :D ) ]
Na uczelni test za testem, koło, kolos jak kto woli. I sesja za pasem. 1 egzamin a potem szykuje sie nawet sporo wolnego. Zakładając, że się zda. :)

No. I co... Pokusiłam się w święta o poczytanie pewnej książki. Są w niej zawarte rady poparte przykładami z życia jak rozmawiać z ludźmi, by widzieli w Tobie dobrego słuchacza, rozmówcę oraz dobrego.

Shut Up !!! Darned Heart - Onet.pl Blog

Zaczytana w :
 • to-miss-you
 • night-lover
 • droga do jedności
 • ss-music-life
 • clumsy-passion
 • about: frustration (z j.ang)
 • w-pogoni-za-marzeniami-sakura-haruno

owl-eyed blog

"Jestem potężną rzeką. Czy, gdy pochłonie mnie wiatr, będę istniała?." Wtedy głos powiedział coś jeszcze:
"Nie bój się. Obowiązkiem wiatru jest ponieść ciebie. Rzeczywiście, może ci się to wydawać nowym doświadczeniem, ale zdarzało się to wcześniej wiele razy. To twoje przeznaczenie." W trakcie słuchania, coś się w niej poruszyło. Danie za wygraną budziło w niej straszny sprzeciw i chętnie oddała się w kochające objęcia wiatru. Lekko i z łatwością była niesiona poprzez pustynię, aż do szczytu wysokiej góry. Tam stała się ciężka, aż miękko spadające, chłodne krople zebrały się i ponownie stały się potężną rzeką. Kiedy szczęśliwa i swobodna spływała w dół góry, ponownie usłyszała głos, który przemawiał do niej na pustyni: "Jak widzisz, nie ma się czego bać. Twoja forma może się zmieniać, ale twoja istota jest niezmienna." Od tego czasu mówi się, że sekretna ścieżka rzeki życia jest wpisana w piaski pustyni.


skomentuj (5)

2004-07-28 08:13:21
Życie
Słowo "life" (życie) składa się z czterech liter. Powinno oznaczać "Living In Faith and Eternity" (życie w wierze i wieczności) a nie "Living In Frustration and Ego" (życie we frustracji i ego)
skomentuj (6)


njnowak | Natalia Julia Nowak

Chodzi o coś zupełnie innego.

Kolejna sprawa: Anders odwołuje się do chrześcijaństwa, a neonaziści brzydzą się tą religią ze względu na żydowskie pochodzenie Jezusa Chrystusa. ABB w sporze arabsko-żydowskim opowiada się po stronie Żydów. Breivik jest nacjonalistą, patriotą, konserwatystą, antydemokratą, antyfeministą, antykomunistą, antyliberałem, antyglobalistą, tradycjonalistą i przeciwnikiem poprawności politycznej, co znowu upodabnia go do NR. W swoim manifeście rekomenduje on europejskie ugrupowania narodowo-radykalne (np. ONR, NOP), nie zaś neonazistowskie.

O samych narodowych socjalistach pisze tak: “I believe they are just bewildered nationalists in search for uniting factors. In their frustration they have chosen the most despicable banner available as a way of saying a big ‘fuck you’ to the current establishment. But I am well aware that 20-30% of them really hates Jews and support most aspects of national-socialism. This shouldn’t be tolerated and we shouldn’t sympathise with them whatsoever. (...) We see National Socialism as a hate-ideology as it is genocidal and imperialistic in nature”. I wszystko jasne, prawda?

Nie jestem w stanie trwać przy narodowym radykalizmie, kiedy wiem, że ktoś - w imię wartości NR - z zimną krwią wymordował 77 osób, głównie nastolatków. Nie chcę być taka jak masowy morderca z Norwegii. A tak w ogóle, to jestem wstrząśnięta, bo dotychczas wydawało mi.