O czym chcesz poczytać na blogach?

Fritzl

camel

Kutas – jaki stoi w "Panu Tadeuszu" wręcz to nic innego
jak element ubrania, pas dokładniej) albo ci co nie znają życia  w pracy (wszelkie "ę" i
"ą" to tak tylko na wizii). 

Tyle sytuacji tyle rzeczy do komentowania że aż grzechem
byłoby nie wspomnieć… ale cóż jestem grzesznikiem ale jedną rzecz poruszę… właściwie
dwie rzeczy decyzja sądu o skazaniu rodziców znęcających się nad adoptowanym
rodzeństwem i proces Josefa Fritzl’a.

Pierwszy z wymienionych newsów ku mojej radości doczekał się
dobrego (choć nie najlepszego, bo ci co mnie znaja choć trochę wiedzą że to co
powoduje u mnie szybko złość i agresję to znęcanie się nad dziećmi) werdyktu
sądu. Ojciec i matka (tj. przybrani rodzice dostali po 9 i 10 lat odsiadki. To
zaledwie chwila w stosunku do krzywd jakie wyrządzili rodzeństwu które
zaadoptowali. I ciekawy wniosek (pomijając całą sytuację i decyzję sądu), kto
przyznał prawa rodzicielskie tym.

Polaca En Venezuela

Na parkingu pod supermarketem o 12 w dzień, znajomy został uprowadzony jadąc samochodem, wywieziony do barrio, oddał pieniądze, wynegocjował pozostanie w posiadaniu swojego środka transportu.

Poza tym życie toczy się normalnie.

Koleżanka Wenezuelka z dumą opowiada, że w Wenezueli nie spotkasz psychola strzelającego do dzieci w szkole, że nie ma misternie planowanych zbrodni, co jak sądze, ma oznaczać, że w jakiś cudowny sposób ten naród nie wykształcił psychopatów. Może i nie wyszedł na swiatło dzienne dotąd wenezuelski Breivik czy Fritzl, ale to tylko dlatego, że zbrodnie mają podłoże dużo mniej złożone - biedę i brak perspektyw.

00:43, polacaenvenezuela
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 lipca 2011
Urodziny

Dzisiejszy dzień sponsoruje literka C. Pięćdziesiąte siódme urodziny obchodzi Hugo Rafael Chávez.

tu i teraz | tylko przez chwilę

Akcentem. Pozdrawiam go serdecznie.
Znacie piosenkę Kaczmarskiego o klasie co się rozjechała po całym świecie, Ziutek w Kanadzie, Zosia w grobie, Felek w Izraelu i tak dalej? Kaczmarski jest nudny jak flaki z olejem, cały ten etos styropianu i opornika w swetrze, który zawadza o brodę, średnio mnie rusza, ale Polactwo się rozpełzło po całym świecie. To o genotypie zbieżnym do mojego również, więc bywam częstym gościem w stolicy kraju, który hoduje swoje najlepsze córki w piwnicach.
Moi koledzy z Nowego Sadu, zrobili kiedyś przy okazji święta sportowego, następującą nalepkę:

„Jozef Fritzl jest jednym z Was”. Ludzie, którzy tego nie kumają, nigdy nie skumają punk rocka. Niezależnie od tego, czy na codzień słuchają chorałów gregoriańskich, czy GG Allina.
Wiedeń jest beznadziejnie nudny. Kanalizuje wolny czas swoich poddanych do bardzo określonych czynności i aktywności: meczów piłki nożnej, koncertów, wypadów pod miasto na rowery, i tak dalej i tym podobne. Wszystko uregulowane, zabezpieczone, ubrane w wąskie granice tego, co wolno i tego, co nie wolno. A jak ma być rebel, to i tak tylko tyle, ile jest w porządku dla społeczeństwa, które wydało na świat jedną trzecią składu SS, a po.

rB

Na globusie wogóle tego nie ma bo a'laska jest w okolicy tej śrubki która trzyma globus i kręcidełko razem. totalnie pojechany pomysł jak dla mnie, ale żeby być poprawnym politycznie zrobiłem research w internecie, google earth i wyszukiwarce grafiki google. znalazłem co chciałem i już jestem spokojny. krótka prezentacja:
przeźrocze pierwsze - valdez z lotu orła białego - śliczne i tętniące życiem miasto, po chwili wpatrywania się widać galerię handlową dla eskimosów z iSpotem.przezrocze 2, 3, 4: przyszli sąsiedzi B. w valdez... PIERWSZY eskimos Fritzl, posiada dużą piwnicę pod wynajem, bardzo lubi nowinki techniczne, szczególnie zamki elektroniczne z kodem dostępu, czasem puszcza gazy DRUGI prawdziwy miś GRIZLI, krewny tego zabitego w tatrach, dalej matroche  zazłe ludziom rzucanie kamieniami w kuzyna w Polsce TRZECI łoś superktoś, sra gdzie popadnie. 


GOOD LUCK B. :)))

raff