O czym chcesz poczytać na blogach?

Fritz 12

Serce z Przyszłości - Onet.pl Blog

-Mam wsiąść do tego, czegoś?!- krzyknęła Annabelle cofając się jak najdalej od dziwnej maszyny.
-To tylko statek, panienko- powiedział spokojnie Fritz.
-Statek, nie statek, nie mam zamiaru do tego wsiąść!
-Więc jak zamierzasz dostać się do miasta?- usłyszała spokojne pytanie Dorian'a. Dobiegało właśnie ze statku.- Musimy ci kupić nowe ubrania. Chyba nie zamierzasz chodzić w jednej i tej samej sukience do czasu aż wrócisz do domu,prawda?
Co racje to racja. Jednak...
-Nie.
<Kwiecień>
PnWtŚrCzPtSoNd      12

niepowieminaczej

/> Zastanawialiście się kiedyś jak jesteście postrzegani w oczach reszty środowiska? Jacy jesteście w ich wyobrażeniach i jak to wypada w zestawieniu z tym, jacy sami myślicie, że jesteście? Skończyłem czytać niedawno książkę Johna Grishama pod tytułem „Niewinny”, opartą na faktach autentyczną historię Rona Willimasona i Dennisa Fritza, niesłusznie oskarżonych o gwałt i zabójstwo. Niesłusznie skazani na podstawie zeznań fałszywych świadków i sfabrykowanych dowodów, otrzymali wyroki: Fritz dożywocie, a Williamson karę śmierci. Ostatecznie zostali uniewinnieni, ale spędzili ponad dwanaście lat za kratkami. Książka traktuje głównie o szwankującym w latach.

Wzajemnego poszanowania. A bo to wiadomo pod jaką etykietką funkcjonujemy w swoim środowisku? Może rzeczywistość drastycznie różni się od naszego własnego o sobie mniemania. Zastanówmy się trochę nad tym.

Motylem jestem...

Jest utrata kontroli nad "przesiadywaniem" w sieci. Człowiek obiecuje sobie, że tylko godzinę, a zostaje całą noc. Umawia się ze sobą, że to ostatni raz, a wraca na drugi dzień.Według OBOP, w minionym roku internautów było w Polsce prawie 4 mln. Według Cisco, firmy produkującej sprzęt komputerowy - 7 mln. A przewidywania na 2005 r. to nawet 12 mln użytkowników Internetu w naszym kraju. Jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki innych badań, które wykazują, że 25% internautów znajduje się w fazie głębokiego uzależnienia od Internetu już po sześciu miesiącach od pierwszego kontaktu z siecią, otrzymamy alarmujący obraz skali tego społecznego zjawiska.

- Spustoszenie, jakie.
hahaha..
bo do normalnych nie mam cierpliwości
;-)
i nie spędzam (chyba) 40 godzin tygodniowo na necie!
a może???

2002-03-02 12:15:40 skomentuj (9)


Euro-impotencja? ;-)
Sytuacja rodem z filmu Ally Mc Beal..
hahaha..

55-letni obywatel Niemiec - Wolfgang Fritz chce pozwać niemiecki rząd o odszkodowanie argumentując, że wprowadzenie euro wywołało u niego... impotencję.

"Dopóki istniały marki, nie miałem żadnych z tą sprawą problemów " - tłumaczył rozgoryczony mężczyzna w jednej z gazet. Pan Fritz jest przekonany, że źródłem jego nieszczęść są banknoty o nominale 10.

Super blog o Nelly Furtado - Onet.pl Blog


Ofiary kuszenia Nelly Furtado
Nelly zauroczyła 120376 dusz
Nelly skradła dusze 2615 osobom

Nelly nagrała już teledysk do piosenki "Manos al aire". Klip był nagrywany pod domem jednej z jej fanek. Artystka zdradziła, że jej hiszpański album będzie o miłości i i rozstaniach. Premiera krążka już we wrześniu. Natomiast płyta portugalska ma nawiązywać do jej korzeni.

Nelly jednak nie wystąpi w teledysku do piosenki "Jump", którą wykonuje razem z raperem Flo-Rida. Powód jest nieznany.

7 lipca nasza artystka pojawiła się na imprezie promującej płytę zespołu Fritz Helder & The Phantoms, który składa się z muzyków pracujących z Nelly i z jej.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Polska - Dania g. 36:33 
 
Finał
Niemcy - Polska 29:24 
 

Było po prostu pięknie! I tylko to się liczy. Dwóch Polaków - Mariusz Jurasik i Marcin Lijewski zostało wybranych do najlepszej siódemki mistrzostw. Ja sądzę, że bardzo dobrze grał Sławek Szmal, ale widać Fritz był lepszy...

Czy w Polsce zapanuje wielki boom na piłkę ręczną? Czy za rok będziemy odnosili sukcesy? Kiedy ponownie pokonamy Niemców? Czas pokaże...

 

 

 

Skoki narciarskie

Puchar Świata w Zakopanem - to nie było to święto co zwykle. Tym razem było inaczej. Począwszy od problemów.


 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
yoopl(treść i ilustracje);
 

kłamstwo oświęcimskie

Dlatego, iż wynik badania nie był pozytywny. Znaczącym wydaje się też Rudolfowi, iż nie przeprowadzono żadnym poważniejszych ekspertyz na potrzeby procesów załogi KL Auschwitz, jakie miały miejsce we Frankfurcie w latach 1963-1976. Zwraca on także uwagę na uniewinnienie w 1972 r. na procesie w Wiedniu architektów krematoriów Waltera Dejaco i Fritza Ertla. Według niego, przedstawiono wtedy dowody na to, iż budynki, które pokazywano jako byłe komory gazowe, nie mogły być używane w takim celu. Jak podaje Rudolf, w latach sześćdziesiątych Muzeum w Oświęcimiu zleciło przedsiębiorstwu Hydrokop przeprowadzenie badań ziemi, w miejscach, gdzie miały być masowe groby ofiar gazowania..

  • Państwowe Muzeum na Majdanku
  • WordPress.com
  • WordPress.org

 

Czerwiec 2009
P W Ś C P S N
« kwi   wrz »
1234567
89