- Już zaczynałem się bać, że nie dam rady, dlatego jak poczułem, że się, kurwa, udało...

- Odpocznijmy trochę, porozmawiamy rano. To znaczy pewnie przed południem wstaniemy...

Pocałowałam go jeszcze raz i wróciłam na jego ramię. Gładził mnie leniwie po biodrze. W końcu usnął ukołysany moim miarowym oddechem.

Friedrichshafen 1.2

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

25:18, 22:25, 21:25, 11:15)
Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
W meczu gwiazd PlusLigi lepsi okazali się gracze zagraniczni, który pokonali naszych zawodników 3:0.
Liga Mistrzów
Z grupy A awansowały: Iraklis Saloniki, AZS Częstochowa i Fenerbahce Stambuł.
5. kolejka - 14.01.2009
Iraklis Saloniki - AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 18:25, 25:17, 25:23)
6. kolejka - 21.01.2009
AZS Częstochowa - Fenerbahce Stambuł 3:0 (25:21, 25:23, 25:19)
Z grupy F awansowały: Iskra Odińcowo, VfB Friedrichshafen i Skra Bełchatów.
Skra Bełchatów - Panathinaikos Ateny 3:1 (25:21, 25:23, 17:25, 25:17)
VfB Friedrichshafen - Skra Bełchatów 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
W następnej fazie Częstochowa zagra z Coprą Piacenza, a Bełchatów z Dynamem Moskwa.
Challenge Cup
W 1/8 finału Jastrżebie wyeliminowało Lokomotiv Kijów i w 1/4 zagra z Sisleyem Treviso.
13-15.01.2009
Jastrzębski Węgiel (POL) - Lokomotiv Kijów (UKR) 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)

punkt.set.mecz.

Arena pojawią się jeszcze 3 drużyny.

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich jest obecność Arkasu Izmir, który pomimo porażki w pierwszym spotkaniu z Lokomitivem Novosybirsk, zwyciężył w rewanżowym meczu i wygrał ”złotego seta”. To właśnie turecka drużyna będzie półfinałowym przeciwnikiem Skry Bełchatów. Wśród finalistów znalazł się także rosyjski Zenit Kazań, który już we wtorek zapewnił sobie miejsce w finale, po drugim zwycięstwie 3:0 nad niemieckim VfB Friedrichshafen. Ostatnią drużyną jaka pojawi się na łódzkiej hali jest Trentino PlanetWin365, które wyeliminowało włoskie Lube Banca Macerata, wygrywając drugi mecz 3:0 i “złotego seta” [15:9]