O czym chcesz poczytać na blogach?

Freja

::We are Lost::


STRONA GŁÓWNA


BLOG

1, 2, 3 Start!
No tak to już mój właściwie 3 blog... Ale ten będzie wyjątkowy, bo tylko o mnie. Poprzednie dwa umieszczę w linkach, dotyczą tylko i wyłącznie 3 seriali. Jeden ROSWELL mojego ukochanego, który już niestety nie leci :(, a drugi o Buffy i Angel'u, więc jak lubicie to zapraszam serdecznie!
No, a tak w ogóle to mam dwie ksywki irihs i freja. Na blogach posługuję się "irihs", a poza freja. Ja natomiast mam prawie 17 lat, nienawidzę blogów gdzie jest nawalone dollsów jak popadnie i tak przesłodzonych, że się rzygać chce i takich podobnych. No co tam jeszcze? I aha szablon zrobiłam sama i opisuje trochę to co lubię i w ogóle. Mam nadzieję, że się wam spodoba jak nie to trudno się mówi.
Możecie się też do mnie zwracać z prośbą o pomoć na bloga itp.
No ja teraz lecę poszukać czytelników i rozkręcić trochę to wszystko:)
freja... 2004-03-26 15:14:58 skomentuj (5)


NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC

I wszystko dokonczyc. bo powstaly to duzo powiedziane... powstala lwia czesc

zaproszeni goscie: pani blana, pan marek z pracy (tak! tak! znowu! klask klask!) z kolego, no i wszyscy sublokatorzy, bo w koncu nik nigdzie nie wyjechal: wu tang i ku kluks, odri no i trawisek ale on nienawidzi jajek i salatki i nie je wendliny wiec z calego sniadania bedzie dla niego tylko chleb z maslem

(dobra matka: biedny trawa to niech choc je swojo ulubiono fasole)

ostatecznie moglabym se zlitowac i podac ser zolty, ale to i tak nie ma znaczenia bo do trawy dzisiaj przyjechala jego kolezanka freja i tak sie najebali ze nie wiedzieli kim so nie wiem jak trafii do domu, tuz przed moim powrotem z pracy. belkotali bez sensu i slaniali sie na nogach, trawa zasnal natychmiast na kanapie, a freja gdzies sie posnula, wrocila, cos zaczela opowiadac ale od razu zapomniala, postala chwiejac sie, zamaachala rekami, pobelkotala, usiadla,wstala, zachwila sie, wyszla, wrocila caly czas belkoczac i sie chwiejac po czym tez zasnela. na podlodze. z otwartymi oczami. [od tamtej pory juz dwa razy wpada z loskotem do mojego pokoju), rozejrzala sie, rozpoznala mnie z przerazeniem, wybelkotala sory i wytoczyla sie trzaskajac.

"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" :P M.Monroe

Wielkim był człowiekiem. Nawet dla mnie. Pomimo pewnych barier, jakie narzucała mu jego własna wiara umiał pokonać wiele z nich tak, aby móc zbliżyc się do każdego - nie koniecznie katolika.

Najbardziej cenię go za jedno - za to, że był tym kim był. I już. Myślę, że nie muszę dodawać tu nic więcej...

p.s. zakładam coś na kształt księgi kondolencyjnej. jeśli masz ochotę wpisz coś od siebie.

p.s.s. ale jeśli nie wpiszesz nic nie usłyszysz zaraz: "to weź się człowieku nad sobą zastanów". myślę, że to naprawdę nie o to chodzi...

freja[*]
skomentuj (6)


2005-04-12 17:45:54
wywiadówka... :/
och, nie wiem kto i po co wymyślił coś takiego jak wywiadówka, ale z pewnością nic dobrego z tego nie wynika...

dzisiaj właśnie do szkoły przyjdą tłumnie rodzice domagający się wieści o ich jakże wspaniałych dzieciach (czyli o nas oczywiście :P). gorzej tylko, że w związku z tym nie wiem ile mi jeszcze życia zostało... mam tylko cichą nadzieję, że wieczorne prawienie morałów nie potrwa za długo i skończy się czymś w stylu: "żeby to mi się tylko więcej nie.

Bo w każdym jest piękno - Onet.pl Blog

By były szczere, az do bólu, tak jak ja... Umiem sie powstrzymywac przed ostra krytyką, ale lubie to...

  Lubie jak ludzie wiedzą co mam na mysli, a gdy chcą usłyszec szczerą opinie... ode mnie ja dostaną...

freja (12:26)
6 komentarzy

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)