O czym chcesz poczytać na blogach?

Freestyle football

Freestyle Football


Zasady rozgrywania finału – w trakcie ustalania.

———SĘDZIOWIE———-
W trakcie ustalania.

CHĘTNI DO UDZIAŁU NIECH PISZĄ W ODPOWIEDZIACH:
Imię
Nazwisko
Ksywę
GG
Wiek
Miejsce Zamieszkania
Osiągnięcia jako Freestylera

JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA, PISZCIE NA GG 2466955. Uprzedzam jeśli ktoś zapyta o coś co jest w tym poście, wówczas nie odpisuję.

ZAPISY TUTAJ!

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

E-Akwarium


zamów newsletter

byczki15-17.blog.pl

7 lat temu.
Byczki15-17 : I co było dalej...?
Orczyklinho Gaucho : Zacząłem uczęszczać do klubu GKS Bełchatów i wymiatać na sławnym na wszystkich kontynentach betonie!
Byczki15-17 : A czy ograniczasz się tylko do gry w klubie? Czy robisz cos poza boiskiem? Mamy tu na myśli freestyle...
Orczyklinho Gaucho : No baaa!!! Ostatnio nagraliśmy nasz demo na betonie oraz nagraliśmy film pt. ''Jak ojechac największego ochroniarza w galerii na ruchomych schodach piłka total 90 III''
Byczki15-17 : Tak, widzieliśmy ten film. To niewiarygodne co można zrobić z piłką.Spotkanie! Pozdrowienia dla moich fanów!To wielkie przeżycie dla nas, że mogliśmy porozmawiać z tak wielką osobistością (chociaż nie ukrywamy ze znaliśmy go jeszcze z czasów szkolnych, ale teraz to już nie ten sam człowiek – teraz to GWIAZDA pierwszego planu światowego footballu!!!). Jeszcze na koniec chcieliśmy zakomunikować kibicom iż autografy od naszego Bohatera można uzyskać w sklepie „Viva” przy stadionie GKSu w piątki od 16.30 do 16.45.


P.S. Teraz już zupełnie serio... chcieliśmy złożyć najlepsze życzenia kilku osobom(kolejność.

Niemodlin - małe miasto - nasze wielkie sprawy

| ZGŁOŚ PROBLEM | NIEMODLIN | POLSKA | ŚWIAT | SŁUCHAJ ZE MNĄ
RSS
poniedziałek, 12 marca 2012
Football Academy Niemodlin

11 marca 2012 odbył się w niemodlińskiej hali widowiskowo-sportowej II Ogólnopolski Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Niemodlina dzieci z rocznika 2004 i młodszych, zorganizowany przez Football Academy Niemodlin.

Zwyciężyła drużyna Zagłębia Lubin (podobnie jak w roku ubiegłym), zespół Football Academy Niemodlin zajął miejsce dziewiąte. Tu znajdziesz pełną klasyfikację Turnieju.

            

Gościem specjalnym turnieju był Paweł Skóra - Mistrz Świata w trickach piłkarskich tzw. freestyle football (prywatny pokaz dla autora blogu - dzięki Paweł!).