O czym chcesz poczytać na blogach?

Freddie mercury

zousz.blog

Wspomnieć, ale to już trudno. Zamieszczam jeszcze kilka stronnic z mang, które ukazały się dotąd na polskim rynku.
skomentuj (0)

Freddie Mercury: "Przedstawienie musi trwać" 2005-01-25 22:49:39

Freddie Mercury, a właściwie Faroukh Bulsara, bo pod tym mianem przyszedł na świat w Zanzibarze, wokalista kultowego brytyjskiego zespołu Queen był jedną z ikon końca lat siedemdziesiątych, ale przede wszystkim lat 80-siemdziesiątych, prawdziwym kolorowym ptakiem tej.

W lisiej norce

| haft krzyżykowy | przeczytane | w trakcie | wyróżnienia | zakupy | zwierzyniec
RSS
niedziela, 30 maja 2010
Freddie Mercury: Biografia definitywna.

Kilka osób zapytało mnie kiedyś jakiej muzyki słuchałam w dzieciństwie i każdego bez wyjątku zaskakiwała moja odpowiedź, bo ja w dziecińswie słuchałam... Queen'u. Zdarzało mi się, oczywiście, słuchać typowo dziecięcej muzyki, ale moim pierwszym muzycznym skojarzeniem z tym okresem jest właśnie Queen i Freddie Mercury. Mój młodszy brat, mając koło 4 lat,  wyszperał w rzeczach rodziców kilka kaset, które tak się nam spodobały, że słuchaliśmy ich na okrągło, aż zostały wciągnięte przez magnetowid. ;P

Nikogo nie powinno więc dziwić, że jak tylko udało mi.

Aga's Blog

“Kot” i Cat Club Łódź.Poza integracją miłośników kotów, jego cel to uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt.

Do słuchania: Delilah Queen

Freddie Mercury napisał ten utwór dla swojego kota. Piosenkarz miał kilka kotów, większość z nich pochodziła ze schroniska. Jego solowy album „Mr Bad Guy” był dedykowany wszystkim miłośnikom kotów. Delilah była ukochanym kotem Freddiego. Piosenka pochodzi z albumu “Innuendo”, ostatniego wydanego przed jego śmiercią. Członkowie Queen występuja w niej w nietypowej roli bo miauczą : ).

Freddie Mercury nie był jedynym znanym wielbicielem kotów. N.p. Ernest Hemingway miał ich w.

annaczyrska blog

Ale za bardzo suchy. Opowiada o dwóch kobietach. Różnych. Pewnych siebie ale bardzo doświadczonych. Smutna historia choć dzieje się w środowisku modelek. Ale jednak te same schematy: Nowy York, Manhattan, Moda itd. Śmierć Veroniki to nie spektularna śmierć. Tak jak umierał Freddie Mercury. Freddie zmienił oblicze historii, odchodząc w listopadzie 1991 roku. Takich Veronik i nie Veronik jest pełno ale dziś AIDS to nie jest już dżuma XX wieku. AIDS jest już prawie uleczalna. W tej opowieści Veronika to dziwna postać. KOchanka.

Lucky Luke's blog

O imieninach. Zadzwoń do cioci Haliny, bo ma imieniny. Po chuj, jak widziałam ją 5 razy w życiu?

Bardzo podwpływemchwilnie.
skomentuj (0)
2008-08-08 10:01:18 >> KRÓLOWA jest tylko jedna

Przeczytałam ebooka na"Freddie Mercury i ja" pisanego przez ostatniego faceta Freddiego - Jima Huttona. Wczoraj znalazłam kolejnego "Freddie Mercury - biografia definitywna". Jak kiedyś powiedział on sam "Jeżeli ma powstać książka o mnie, chcę, żeby zawierała całą prawdę, dobrą i złą".
Może dlatego niemożna dostać.

- Onet.pl Blog

Chciała wyjawić, co to za grupa mi się tak podoba... Otoż, jest  to wspaniały, ponadczasowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, kapitalny itd., zespół Queen! Chyba żadna inna muzyka nie wyzwalała przy mnie tylu emorcji. Głos Freddie'go jest... No słów brak, jaki super! (Dla niewtajemniczonych, Freddie Mercury [Farrokh Bulsara] to wokalista zespołu.) Oczywiście, każda ich piosenka w moim wykonaniu przypomina wrzaski kotka rozrywanego na strzepy, ale mimo to kocham spiewac razem z nimi (każdego, kto to usłyszy, baaaardzo przepraszam). Jedyne, co mnie smuci,.