O czym chcesz poczytać na blogach?

Fred perry

ich brach dein Herz .. now I know. - Onet.pl Blog

Muzyki. Słucham głównie Rocka, Popu i Metalu. Moje ulubione zespoły to Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, Black Sabbath, Jonas Brothers, Creedence Clearwater Revival, The Beatles, Simon&Garfunkel, King's Crimson, The Black Eyed Peas, Nick Jonas&The Administration, Honor Society, Train, Emerson, Lake&Palmer i Budka Suflera a wykonawcy to: Eric Clapton, Beyonce, Katy Perry, Chuck Mangione, P!nk, John Lennon, Ozzy Osbourne i Paul McCartney.

Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, jednak szczególnie kocham cykl książek o Harry'm Potterze i książki z cyklu Dom Nocy. Przeczytałam także wszystkie książki z sagi Zmierzch, jednak nie urzekły mnie.

Wróć na stronę główną Leider.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Dendżer.(treść i ilustracje);
 

… aby zapamiętać wielkich mistrzów sztuki Tap-dance!

W pierwszej połowie XX wieku. Tap – znaczy lekko pukać, a dance (wiadomo) tańczyć. Step amerykański powstał w oparciu o takie formy taneczne jak African Shuffle, Irish Jig, czy Clogging.  Doskonale współgra z  technikami: swing, jazz, charleston, funki dance i z wieloma innymi. Największą legendą, która rozsławiła Tapdance jako musicalową formę wyrazu był Fred Astaire, a zaraz po nim Nicolas Brothers, Gene Kelly, Donald O’connor, Ginger Roberts, Debbie Reynolds, Gregory Hines. Obecnie, nieco bardziej instrumentalną wersję stepowania, obrała najsłynniejsza formacja Tapdance na  Świecie Tap Dogs z Australii założona przez choreografa Deina Perry’ygo w 1995 roku…

barszczu.

Jakieśowość - dość nieistotne. Tak mi się zapisuje kocie nieprzywiązywanie, zmienianie, psów bezczeszczenie. Przewożę swoje ciało, zmieniam położenie i słucham wiadomości. Dwanaście osób powymieniało się flakami i olejem. Krwinek tyle jak tir z jogurtami i wywinął orła na pasie transportowym. Pas kosmiczny między liśćmi drzew. Widzisz, prawie logo jak Fred Perry. Powiem ci jednak na uszko, że w naturze podoba mnie się bardziej. Możesz kopać sukinkocie, a świata mojego nie zmienisz. Im głośniej, tym jest zabawniej. Rury wydechowe, markety, śmiech. Żółto, niebiesko, brązowo, biało. Krew, znicze, flegma, sperma, kapsle, moneteria, bilety, pety. Hiro, Katalogi Działkowca albo książeczka o księgowości. Torba w kwiaty i.

Marylin Manson - Onet.pl Blog

Występ Polymorphic Spree. 17/09 w Londynie Marilyn Manson poprowadził MTV Icon - The Cure. 14/09 w Paryżu, 21/09 w Berlinie, odbyły się wystawy prac Mansona - Trismegistus. 24/09 podczas rozdania nagród VIVA Comet 2004 w Köln i premierowego wykonania Personal Jesus, Ginger Fish spadł ze sceny. Wypadek wyeliminował go z udziału w planowanej trasie. Zastąpił go Chris Vrenna. 28/09 MM wydał jako podsumowanie swojej 10-letniej obecności na scenie rockowej Lest We Forget - The Best Of...

Biografia :

 

 

Zespół powstał w 1989r. jako Marilyn Manson & Spooky Kids. Jego członkami byli Daisy Berkowitz (Scott Putesky), Zsa Zsa Speck (Perry Pandrea), Olivia Newton Bundy (Brian Tutunick) i Marilyn Manson. Pierwszy występ odbył się w Churchill's Hideaway (Miami), po kolejnym (Reunion Room) wylecieli Zsa Zsa Speck i Olivia Newton Bundy. W 1990r. MM angażuje poznanych w Kitchen Club: Gidget Gein (Brad Stewart), Madonna Wayne Gacy, zatrudnia też perkusistę Sara Lee Lucas (Fred Streithorst). W 1991r. MM & Spooky Kids występował przed NIN w Club NU (Miami). W 1992r. z nazwy odpada człon - Spooky Kids. W 1993r. MM podpisuje kontrakt z wytwórnią Nothing Records (Trent Reznor i John Malma Jr.). Miejsce uzależnionego od.