O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Franz ferdinand

shakeout.blog

P.

 

 

Tagi: armia, brylewski, p., der prozess, budzyński

skomentuj (5)

Tonight: Franz Ferdinand 2009-02-12 15:28:43

"/> .

franz.

Światowej.

Zofia von Chotek i jej potomkowie z małżeństwa z Franciszkiem Ferdynandem, uzyskali tytuł książąt von Hohenberg. Zgodnie ze statutami rodowymi Habsburgów Zofia von Chotek nigdy nie miała prawa otrzymać tutyłu cesarzowej, a dzieci nie miały prawa do tronu.

18:11, pointlessnostalgic , ferdinand.
Link Komentarze (4) »
franz ferdinand.

Franz Ferdinand - szkocki.

Sprzedanych debiutanckich płyt ostatnich lat. Zespołowi sławę przyniósł wielki hit lata 2004 - "Take Me Out". Drugą płytę zespół wydał w 2005 roku. Sprzedała się bardzo dobrze, a promujący ją singel "Do You Want To" okazał się wielkim sukcesem. Franz Ferdinand planują wydanie trzeciego albumu bardzo szybko, bo pod koniec roku 2006, ewentualnie na początku 2007. W swojej twórczości FF często nawiązuje do dzieciństwa McCarthy'ego, które ten spędził w Niemczech. Świadczą o tym m.in. tytuł piosenki "Auf.

Felietony Michała W.

Do której przyzwyczaił już publikę na poprzednich koncertach.

Nie data, nie czas i nie miejsce było we wstępie kluczowymi słowami. Były nimi słowa „gra koncert”. Szybki i energiczny Franz Ferdinand i spokojny, nawet wręcz lekko melancholijny Czesław. Taneczne, gitarowe brzmienia przeciwko akodreonowi, harmonijce ustnej, pianinie (fortepianowi?) i jeszcze kilku instrumentom „obsługiwanym” przez Karen.

Everybody has a different way to view the world...

Maiden i Interpolu, którzy wydali nadspodziewanie dobre albumy; czy też o Queen, których jedna piosenka zrobiła wielką furorę w styczniu i lutym. Ale z perspektywy całego roku myślę jednak, że to nie byli tak znaczący muzycy, że nie mieli na mnie aż tak dużego wpływu, że Franz Ferdinand, A-Ha oraz soundtracki do Brokeback mountain i Lords of the rings zawładnęły mną bez reszty, a zainteresowanie HIM, Travis i Oasis było zbyt powierzchowne w porównaniu z uwielbieniem, jakim darzyłam te zespoły rok i dwa lata wcześniej.

Franz ferdinand take me out

pare chwil z zycia ludzi normalnych inaczej

Iż w przeciwieństwie do większości populacji ludzkiej słyszy bardzo wysokie dźwięki. Teraz także przechodząc obok okna Sufletowej zwrócił uwagę na charakterystyczny dźwięk wskazujący,.Kanalizacyjna po drugiej stronie ulicy, tuż przy krawężniku. Tak się złożyło, iż trzy i pół metra pod stopami Przemysława Hajera płynęłą rzeka fekaliów, strumień ubocznych produktów.
Nie bądź szuja, skomentuj (8)


.
Franz Ferdinand - "Take me out" - teledysk stulecia. Zakochalem sie w owym.

wyskrobalem dnia 2005-09-20 22:27:03

Subiektywna Kuchnia Rocka

O Tolku Bananie
46. The Killers - Mr. Brightside
47. Happysad - Tak Mija Czas
48. Franz Ferdinand - Take Me Out
49. Razorlight - Golden Touch
50. Eddie Vedder - Guaranteed...