O czym chcesz poczytać na blogach?

Frankie goes to hollywood

gdziejestmojkocyk.blog

Kolację z okazji środowych urodzin Karola, bo wcześniejsze egzaminy nie pozwalają nawet na zamówienie kobiet wyskakujących z tortu, czy clowna z balonikami. Z tego wszystkiego, to mogłabym ewentualnie załatwić ciasto. Ale kobiety na pewno tam nie.Nie wiedząc zupełnie, o co chodzi w pytaniu wyobraziłam sobie najbardziej obciachowy zespół z tego okresu i wypaliłam Frankie goes to Hollywood. Karol oczywiście pozostawał nieco sceptyczny, bo jak mogłam znać odpowiedź na pytanie, którego nie rozumiem i.

A m e r i c a - My road accross Life..

You kindle in your eyes

It's oh so easy now
As we lie here in the dark
Nothing interferes it's obvious
How to beat the tears
That threaten to snuff out
The spark of you love

[5.06 AM (Every Stranger's Eyes), Roger.

Say...
Frankie say...
Frankie say...

Frankie say...
No more


[Bang, Frankie Goes To Hollywood]

Skomentuj...

.:Jestem wszystkim?:. 2007-02-20 11:50:54

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii mp3, Muzyka i oznaczony tagami Frankie Goes To Hollywood, Power Of Love, Święto Trzech Króli. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

BLOG trochę inaczej

Polski? Hehe.
A wczoraj takie kino niemieckie pt. "Słoneczna aleja" widziałem. Świetne! Nie wiem czy to nie polega na tym, że my europejczycy (ale się pięknie o sobie wyraziłem) jesteśmy trochę zmęczeni.(zwłaszcza w temacie filmowym) i strasznie podoba nam się nasze, rodzime europejskie kino. D. to ma (filmy francuskie lubi - to wiem), ja to mam. Może jeszcze ktoś? No w każdym razie film rzeczony był bardzo.Ale ucho cieszy. No i jeszcze wczoraj gotowałem sobie "chińszczyznę" na WOKu i słuchałem "Frankie goes to Hollywood" (Welcome to the pleasure dom) - nadal bawi. Polecam!
A "Chicago" jest ponoć bardoz dobry!.

(mało ważne) zapiski małsa

Jabłonnej... no i idziemy sobie pod góreczkę i khem, tam była "mała" kałuża... i jedzie sobie samochodzik no i... kuuuuuurde to trzeba było zobaczyć, taka centralna fala na nas poleciała że łooo jasna mać! Fajny prysznic :-D. No ale dobra, idziemy dalej,.Szczęśliwa...

Na uszach (dziś przytulanki mmmm...):
Rednex - Wish You Were Here (obowiązkowo)
Frankie Goes To Hollywood - The Power of Love
Nick Cave & Kylie Minogue - Where The Wild Roses Grow
Jennifer Rush - The Power of Love
.

Dla chcącego nic trudnego. Welcome to wódz's world :p

Popołudnie po pracowitym przedpołudniu i południu :) Siedzę grzecznie z laptopem na kolanach na balkonie, słucham Frankie Goes To Hollywood, zachwycam się małym krzyżaczkiem (na codzień bym zabiła bo z pająkami jestem na nie), który sobie utkał misterną.

iceis.pl