O czym chcesz poczytać na blogach?

Franke

świat zwierząt

 • Skocz do archiwum
 • Skocz do wyszukiwarki
 • Skocz do tagów

świat zwierząt

Wpisy

 • czwartek, 15 września 2011
  • Wpis bez tytułu   ok  czy znacie monster high (lalki) są teraz na modzie reklamuje je ewa farna wow jeśli je znacie

   to którą najbardziej lubicie a jeśli ktoś ich nie zna to niech lepiej pozna
   ta pierwsza to clowdeen wolf -wilkołak

   druga lagoona blue-potwór morski

   trzecia cleo de nil -mumia cleopatry

   czwarty duse gorgon-potwór morski(chłopak cleo)

   piąta frankie stain córka franke staina

   szósta drakulaora-wampir(wegetarianka)

   jest jeszcze gohulia-zombie  ale nie było jej zdjęcia


   kocham monster high a wy????????????????????????????   Szczegóły wpisu

foto-kopia - bloog.pl

Wzroku oczywiściePodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,235185,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

NOWA SKRYTKA POTWORA

poniedziałek, 13 marca 2006 13:31


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,232487,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

TO MOJE MIASTO

poniedziałek, 13 marca 2006 8:59

Okienko- kamienica Frankego.Podziel się:

Blog psiakiikociaki1

Oddaj głos na naszego bloga!
Aktualna liczba głosów:
 
39
Oddaj głos na szablon!
Aktualna liczba głosów:
 
23096

nasze maskotki bloga
maskotki pieskowe:

To jest Franke(Franki)
lubi szczekać i zmieniać
nagłówek na tym blogu.
Jego.

Trendy mody, moda damska oraz męska

, niezwykle spontanicznie odpowiedzieli przedstawiciele świata sztuki, teatru, filmu i muzyki. Przyjęli zaproszenie do wykonania niepowtarzalnych prac malarskich, na t-shirtach, które wystawione zostaną na aukcji charytatywnej. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na budowę wzorcowej, pierwszej w Polsce Kliniki Budzik, przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Całej akcji „Artyści malują dla Akogo?” towarzyszy hasło: „Zbudujmy Razem Klinikę Budzik”. Swój udział w tym przedsięwzięciu, jako sponsorzy, zadeklarowały firmy budowlane: Warbud, RD bud, farmaceutyczna Pliva Kraków oraz firma Franke Polska. Partnerami akcji są firmy: Antalis i Maskarada.

Aukcja, którą poprowadzi Kuba Strzyczkowski, stanie się jednocześnie okazją do podsumowania całej akcji „Artyści malują dla Akogo?”.

Published in:
 • artyści

historie…

Sonderaktion Krakau w Fabryce Pamięci

W ostatni piątek, jak to zwykle bywa niepozornie, ruszyły prace przygotowawcze nad nową wystawą, która zostanie zorganizowana w Sali Wystaw Czasowych Fabryki Emalia Oskara Schindlera –na parterze muzeum.

Wystawa poświęcona będzie Sonderaktion Krakau, czyli podstępnemu aresztowaniu przez gestapo 183 pracowników UJ i innych uczelni Krakowa, 6 listopada 1939 roku. Uroczystość otwarcia ekspozycji w Fabryce Schindlera będzie jednocześnie częścią tegorocznego uniwersyteckiego Dnia Pamięci.

Aranżację sali wystwowej przygotuje berliński projektant Klemens Franke, z którym już wcześniej współpracował zespół UJ, a którego gościliśmy właśnie w ostatnich dniach. Podwykonawcami robót będą jednak najprawdopodobniej polskie firmy.

O wszelkich postępach prac będę informował w przyszłości. Jednocześnie zapraszam wszystkich do odwiedzenia Fabryki Schindlera – na razie Polacy odwiedzający tę wystawę to zaledwie 10% wszystkich zwiedzających, a wystawa to kawał historii Krakowa. Dodatkowo teraz, w ostatnie upały, to świetne miejsce, by spędzić dzień, nie tylko w cieniu wiekiej historii, ale po prostu w dobrodziejstwie klimatyzacji, w towarzystwie znajomych, na.

Audycja DOOKOŁA ŚWIATA w Radiu EGIDA - bloog.pl

W najwyższym na świecie nadmorskim paśmie górskim - Sierra Nevada de Santa Marta w Kolumbii oraz nurkowanie pod lodami krainy Bieguna Północnego".

Następnie mieliśmy okazję zobaczyć zestaw slajdów przygotowany przez Piotra Orechwo, kulturoznawcę i podróżnika mającego to szczęście spędzić 6 lat w kraju Azteków. To niesamowite wystąpienie zatytułowane "Meksyk - kraj trzech kultur", okazało się doskonałą analizą antropologiczną i kulturoznawczą, przy okazji skarbnicą wiedzy dla fascynatów kultury "łacińskiej". Pierwszy dzień imprezy zakończyło wystąpienie Marcin Franke opowiadającego o pełnej humoru wyprawie "Autobusem przez Stany i Kanadę".

Sobotnie wystąpienia przyniosły nam równie wiele wiedzy i atrakcji, a przede wszystkim dużo wspaniałych zdjęć. Tym razem znów udajemy się na Alaskę. Sławomir Bieniek przedstawia wysokogórski wypad "Z czekanem i nocnikiem na dach Alaski",   Maciek Leszczyński pod szyldem "Alaska - the last frontier" opowiada o rozkoszach wysokogórskiej jazdy snowboardem na puchu, a Grzegorz Lityński, znany globtroter i fotograf udziela lekcji w "Szkole fotografowania" dla podróżników, oraz przedstawia.

Zycie.... - Daleko od szos....

Franka:)

Od prawie 6 miesiecy (25/9/2010 bedzie dokladnie 6 miesiecy) jak urodzila sie corka mojej siostrzenicy NINA - najpiekniejsza kobieta swiata.

Czasu nie mam wcale na "swoje" zycie, podobnie jak pozostali czlonkowie rodziny...

Oto gwiazda ciotki Franki - tak mnie teraz co niektorzy nazywaja...

tutaj jestem jak gwiazda filmowa z CK:)

pozujemy czy placzemy?:)

A to ja z moja mama, fajna ta moja mama, co?

hehehehe a od poniedzialku 20/9/2010 ciotka Franka bedzie tylko ze mna, bo mama wraca do pracy, a ja nie mam najmniejszej ochoty isc do zlobka.

Ciotka jest przeszkolona, pampersy umie zmienic i nie wymiotuje, jak moja... kupa dziwnie pachnie. To pewnie po tych nowych zupkach.

Trzymam kciuki za Ciotke Franke, i zeby nie zaspala do swojej nowej pracy:)