O czym chcesz poczytać na blogach?

Franczyza

Znajdź swoją wyspę szczęśliwą......

Że wszystko to Polacy robią jakoś naokoło i nieefektywnie. Trzeba bowiem przekupić sędziów, dać w łapę obserwatorom, podejść piłkarzy i działaczy drużyny przeciwnej. Kosztuje to kupę zachodu, wagon pieniędzy a i tak czasami cały ten gigantyczny wysiłek idzie psu w dupę, bo drużyna sąsiadująca w tabeli wyłoży więcej kasy, wygra jedna bramką więcej i pogrąży przeciwnika. Pod tym względem Polacy powinni brać przykład z Australii. Tu przeciwdziała się korupcji w sporcie dwojako. Po pierwsze, jesli coś zalegalizujesz, nie jest już tak korucjogenne, po drugie likwidując źródło likwidujesz zjawisko korupcji. I tak w Australii rozgrywki ligowe organizuje się na zasadzie podobnej do franczyzy. Każda liga czy to jenda z 3 "ogólnoaustralijskich" lig jajowatej piłki, liga piłki nożnej czy koszykówki to towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie ma systemu promocji i spadku z niższych lig. "Wykupujesz franczyzę" i możesz przegrać wszystkie mecze w sezonie a i tak nie wylecisz z ligi. Dla przykładu Wiktoriańska Liga Futbolu przez 61 lat aż do 1986 skupiała dwanaście tych samych zespołów. Obecnie zespołów jest 15, z czego 5 spoza Wiktorii, więc nazwę ligi w 1987 r. zmieniono na "Australijską Ligę Futbolu". Czyż nie byłoby to idealne rozwiązanie dla 6 ostatnich klubów z polskiej Ekstraklasy i 6 z I ligi? Kilka klubów, które co roku ocierają się o.

http://londonay.com/TYZE

Projektu to:
- podstawowa prowizja wynosząca 400 funtów brytyjskich GBP
- maksymalna prowizja wynosząca 750 funtów brytyjskich GBP
- dodatkowe prowizje od 50 do 350 funtów brytyjskich GBP
- rewelacyjny system awansów i premii dzięki któremu bardzo szybko otrzymamy od firmy w prezencie markowego laptopa oraz inne wartościowe bonusy
- korzystając z projektu mamy dostęp do kilkunastu dodatkowych możliwości zarobkowych
- cały projekt objęty jest ochroną Angielskiego Nadzoru Finansowego www.fsa.gov.uk więc jest całkowicie bezpieczny i legalny

Projekt Londonay oraz dodatkowe oferty zarobkowe dostępne są na zasadzie umowy franczyzowej. Tak więc po podpisaniu umowy stajemy się autoryzowanym współpracownikiem Londonay i otrzymujemy dostęp do:

- podstawowy Projekt Londonay (prowizje od 400 funtów)
- dodatkowy program zarobkowy "Londonay-Economy" (prowizje od 90 funtów)
- sklep z najtańszymi towarami na zasadzie franczyzy (prowizje 15% + 10% z grupy partnerów)
- market online na zasadzie franczyzy (prowizje 10% + 5% z grupy partnerów)
- platforma społecznościowo-sprzedażowa (zupełna nowość w Polsce !!!) z gwarancją sprzedaży twoich produktów i ofert (np. z innych biznesów) bez ponoszenia dodatkowych kosztów reklamy
.

Oficjalny blog Pawła Krzyckiego

18 Grudzień 2010

Istnieją trzy główne typy biznesu, które są w powszechnym użyciu:

1. Tradycyjna spółka

2. Franchising

3. MLM -( multi level marketing)- Marketing Wielopoziomowy

Każdy z nich posiada zalety i wady i każdy pozwala ostatecznie osiągnąć regularny przychód.

1)Ludzie bogaci mówią ‘Możesz utracić dwie czy trzy firmy, zanim zbudujesz tę, która odniesie sukces i przetrwa.  Zakładanie firmy jest ryzykowne, ze względu na brak wiedzy finansowej i kapitału. Statystycznie 9 na 10 firm upada a kolejnych 9 na 10 po pięciu latach.

2) Franchising. Innym sposobem na własny biznes jest zakup franczyzy, czyli wypróbowanego i sprawdzonego systemu. Istnieje wiele świetnych biznesów tego typu (na przykład MC Donald). Największym problemem jest tutaj kapitał, ponieważ banki niechętnie pożyczają pieniądze.

3) MLM  Nazywany jest również marketingiem wielopoziomowym lub systemem bezpośredniej dystrybucji. Tutaj każdy może zbudować swój biznes poprzez współudział w tym zautomatyzowanym biznesie. Większość marketingów sieciowych to ciężka praca, jednakże osiągnięcie sukcesu jako biznesmen jest ciężką pracą w każdym kwadrancie.

Ładne Domy – Nieruchomości i Budownictwo

W skład aglomeracji białostockiej, zapewniając im najwyższej jakości usługi pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i najmie nieruchomości – dodaje Krzysztof Pelowski.

Nowe biuro zostało zlokalizowane w niedawno ukończonym budynku przy ul. Sikorskiego 26, mieszczącym się nieopodal Urzędu Miasta Łapy. Uroczyste otwarcie oddziału było połączone z otwarciem całego budynku, w którym oprócz placówki PÓŁNOC Nieruchomości mieści się między innymi kancelaria notarialna. Na uroczystości byli obecni przedstawiciele władz miasta, w tym burmistrz Łap, Pan Wiktor Brzosko.

Nowe biuro jest jednym z kilkudziesięciu oddziałów sieci PÓŁNOC Nieruchomości działających na zasadach franczyzy. Każde z biur franczyzowych jest własnością franczyzobiorcy i działa niezależnie, otrzymując wszechstronne wsparcie od operatora sieci.

Wojciech Porębski
Dział Analiz Rynku Nieruchomości – PÓŁNOC Nieruchomości S.A.

źródło: PÓŁNOC Nieruchomości SA