Francja

Superliga tenisa stołowego

Secie piłke meczową przy 11:10, ale jednak to Czech był lepszy i wygrał całe spotkanie 4:3. Dolański zajął 8.miejsce, a Laszkiewicz 5.miejsce.

I tak w półfinale Henry Frencue przegrywając 0:3 wygrał 4:3 mecz z Nilssonem i Francuz był w finale. Niemniejsze emocje były w drugiej parze półfinałowej - Ploneczka przegrywał z Glenssonem 0:3 po czym wyrównał stan setów na 3:3, ale w ostatnim lepszy był Duńczyk i wygrał 4:3.

Mecz o 3.miejsce był ważny bo walka toczyła sie o spore pieniądze i medal. Jednak okazało się, że Nilsson był myślami przy finale drużynowego Euro 2011 - Szwecja vs Francja. I dlatego Ploneczka wygrał w 56 min 4:0 i zgarnął jedyny medal dla Czech na tych Mistrzostwach.

Finał jak zawsze wyszystkich elektryzował, ale czyżby Frencue S też był myślami przy finale drużynowym? Chyba tak bo Glensson załtwił sprawę w 74 minuty wygrywając 4:1 i został Mistrzem Europy.

FrUk: Ich will liebe - Onet.pl Blog

Palce w dziurę. -AHh, nie Francjo, nie~! -jęczał Anglia. Francja to ignorował. Rozszerzył jego dziurkę i 'wszedł w niego', po czym znowu pocałował go czule. Anglia nadal był pijany i nie miał pojęcia, co się dzieje. Francja przerwał pocałunek i wszedł jeszcze dalej. Anglia ęknął, aż prawie szyby w oknach pękły. -Ahh! Francjo, proszę przestań! -wyjęczał. -Non. -powiedział Anglia i pogłaskał Anglię po włosach. -Ahh, Francjo, I love you! - wyjęczał Anglia  głośno dając znak, o zbliżającym się orgaźmie. -Aaah! Francjo! Już nie mogę! -wyjęczał Anglia, stając się pół-trzeźwy. -Jeszcze pięć minutek. -wysapał Francja nie zaprzestając jego ulubionej czynności. Minęo dziesięć minut. -Aaaaah! Już nie wytrzymam, nie mogę! -wyjęczał cicho Anglia. -Jeszcze chwilkę Anglusiu. -wyjęczał słabym głosem Francja. -Ale na prawdę już nie mog~~! -wyjęczał głośno Anglia i ciecz wypłynęła z jego męskości. Francja szybko wycofał się, czując to samo i po chwili wyszedł z niego całkkowicie (tu dopowiedzcie sobie sami XD) i padł na Anglii zmęczony. Po pięciu minutach oboje zasnęli. Minęło kilka godzin i nastał ranek. Anglia obudził się i lekko przeraził, wid ząc, że jest nagi, a na nim śpi jego ukochany, który również był zupełnie bez ciuchów..

Prawdziwa Fujoshi - mBlog

- Na razie zrobimy czterdziestominutową przerwę. Potem powrócimy do analizowania sum wydanych na poprawienie tego katastrofalnego stanu, w jakim znalazła się ogólnoświatowa gospodarka – powiedział głośno Niemcy, poczym zamknął notatnik.
Prusy kiwnął głową w stronę Anglii. Wstali równocześnie i ruszyli do drzwi. Alfreda ogarnęła nagła fala wściekłości, gdy Gilbert przysunął się do Arthura, szepcząc mu coś do ucha.
Ameryka powoli podniósł się z krzesła i ukradkiem ruszył za nimi.

***
- Stary, widziałeś to? – spytał podekscytowanym tonem Hiszpania. Siedzący obok niego Francja zapalił papierosa.
- Wszyscy to widzieli… Aura seksu wręcz wypełniła pokój – warknął wściekle.
- I nic nam nie powiedział… Normalnie nie spodziewałem się takich rozrywek na konferencji o ekonomii! – zaśmiał się Antonio,  szturchając sąsiada łokciem.
Francis wstał, spoglądając na bruneta wzrokiem psychopaty.
- Miarka się przebrała… – powiedział, ruszając do drzwi.
- O co mu chodzi? – bąknął do siebie zdziwiony Hiszpania. Nagle usłyszał zza pleców głos Romano.
- Jesteś naprawdę beznadziejny w wyczuwaniu sytuacji…

***

Blog Mati6291

Katastrof w historii Polski" - powiedział Lech Kaczyński. Podziękował personelowi szpitala za opiekę nad rannymi. Jak zapewnił minister w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński, rodziny ofiar oraz sami poszkodowani otrzymają wszelką pomoc, także finansową.Lech Kaczyński, którego na lotnisku powitał prezydent Francji, podziękował Nicolasowi Sarkozy'emu za ten gest. "To, że ja tu jestem, to jest oczywiste, ale że jest tu prezydent zaprzyjaźnionej Francji, już tak naturalne nie jest" - powiedział polski prezydent. Lech Kaczyński ogłosił trzydniową żałobę narodową.

Do Francji. Francuscy żandarmi twierdzą z kolei, że autokary z Europy Wschodniej znane są ze złego stanu technicznego.

Prezydenci składają kondolencje

Francja i cały świat jest wstrząśnięty wypadkiem. Informacja o katastrofie jest podawana na pierwszych miejscach serwisów informacyjnych. Przyjazd na miejsce tragedii zapowiedział premier Francji Francois Fillon.