O czym chcesz poczytać na blogach?

Francesco napoli

Piłka, bramka, gool

Vialli, Pietro Vierchowod, Beniamino Vignola, Zinedine Zidane.
Drużynę poprowadził Marcelo Lippi
W drużynie Tornio : Antonino Asta, Silvano Benedetti, Francesco Graziani, Marco Ferrante, Diego Fuser, Leo Junior, Gianluigi Lentini, Luca Marchegiani, Paolo Pulici, Ruggiero Rizzitelli, Claudio Sala, Roberto Salvadori, Andrea Silenzi, Renato Zaccarelli, Martin Vazquez.
Torino poprowadził Emiliano.Na myśli sezon 2012/13) nie poprawią swojej jakości gry wówczas granie w LM będzie dla nich rzeczą nieosiąglaną. Już teraz mają małe szanse, gdy mają jeszcze ten 4 bilet u siebie we Włoszech, a co dopiero wtedy. Do walki miejsce na podium włączają się również Napoli, Roma czy Samdoria. Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że poziom Serie A zmalał i żeby grać w Champions League trzeba jeszcze solidniej przygotować się do rozgrywek ligowych.

..:::AlWaYs Be ToGeThEr... ==> BlOgUś MeGi:::.

Rodziny

Kolejna seria imprezek i poznawania świata. Z pamiętnika moich wspomnień: gofry na rynku, Wawel z historią, kręgle, wypady nad wodę, imprezki na rynku, pobijanie rekordu długości pizzy na błoniach wraz z koncertem Francesco Napoli oraz wyprawa do Dinozatorladnu:)

Szczęściem w nieszczęściu przy poszukiwaniach odpowiedniego rozmiaru spodni, które mi się spodobały, trafiłam przez przypadek do M1, gdzie adoptowałam ślicznotkę - nowego pupilka rodzina,.

Blog ziga47

Wideo.
13/"Boys boys boys".  Sabrina.    3:24 wideo.
14/"Woman".  John Lennon.   3:42 wideo.
15/"Love Me Tender".  Elvis Presley.     2:47 wideo.
16/"Balla Balla".   Francesco Napoli.   4:00 wideo.
17/"Płomienie miłości".  Fancy.   4:06 wideo.
18/"MEGA MIX".   Boney M.    3:52 wideo.
19/"Megamix".    ABBA.    7:59 wideo.
20/"Mega.

Futbol po mojemu...

W ostatnim dniu okienka kontrakty podpisali Fernando Gago, Simone Kjaer, Miralem Pjanić i Borini. Dodając do nich wcześniej sprowadzonych - Stekelenburga, Jose Angela, Bojana, Osvaldo czy Lamelę - wyciągam wniosek, że Rzymianie mają szansę na podium w tym sezonie. Wciąż na chodzie jest Francesco Totti, więc marzenia o scudetto mają poparcie w faktach.

W Polsce również spory ruch. ŁKS podpisał umowy z Pawłem Golańskim, Robertem Szczotem, Antonim Łukasiewiczem i Mladenem Kascelanem. Każdy z nich jest znany z występów w ekstraklasie. Kascelan i.Moment spotkania, później bramki strzelał tylko Arsenal. Tegoroczna edycja CL będzie rekordowa pod względem ilości Polaków. 12 polskich piłkarzy ma szansę gry w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W czwartek rozlosowano grupy. Najciekawsze są: A (Manchester City, Napoli, Villareal, Bayern), F (Starcie Borussii z Arsenalem) i H (Batalia Barcelony z Milanem). W czwartek o fazę grupową Ligi Europy grały Polskie zespoły. Legia podejmowała Spartak, na Moskiewskich Łużnikach. Pierwszy mecz w Warszawie zakończył.