O czym chcesz poczytać na blogach?

France 24

the tales of the white fang

Morning. waiting for my flight and the chance for at least one more hour to sleep. berlin for today, and just like in the taft commercial: my hair looks amazing, no matter what weather it is [update from 16:06, it's fucking cold, even my hair is frozen]

on the air france terminal they make a big promotion campaign for the france 24 tv. screens are put out there for the crowd and the sentence "International News 24/7" is written in 3 languages: english, french and of course the "new french" - arabic. while waiting for the plane you can check out the new recipes for cooking a frog. what new sauces are in and so on. at least they have sg to watch, I was trying to sneak into a free wifi network -.

aleina blog

Dosyc krotko o tym, ze junta skandalicznie nie ostrzegla wlasnych obywateli, a teraz opoznia pomoc.

Ale jakos tego malo.

Totalnie malo. Dzisiaj, praktycznie cisza.

Dzisiaj gwaltownie powrocil lokal.

Lokal, lokal i lokal do znudzenia...

Ogolnie, jesli chodzi o newsy miedzynarodowe, zero porownania z np. france 24.

Ja wiem, ze to chodzi o widza i o roznice w widzow potrzebach. Ale ciekawe, czy dzieki tym skapcowatym danym, przybedzie chociaz jedna osoba, ktora wie gdzie, w ktorym ogolnie chociaz miejscu, lezy Birma na mapie. 

I czy to instynkt nie do zmiany, ze kazdy interesuje sie tylko wlasnym podworkiem i nawet w Europie.

Świat i ludzie - Onet.pl Blog

Ilość kłamstw, półprawd i manipulacji, jaka wylewa się ze środków masowego przekazu jest nie do przyjęcia. Nic dziwnego, że na wszelkich forach roi się od coraz to bardziej niezwykłych pomysłów, gdy zasypani jesteśmy zupełnie sprzecznymi informacjami. Nie wierzę już panu wulkanologowi, którego na tle naukowych zdjęć, z uporem maniaka, pokazuje France 24. Szanowni Państwo, nie wyglądajcie z niepokojem w poszukiwaniu gęstej chmury groźnego dla zdrowia pyłu wulkanicznego. Pył jest zupełnie niewidoczny, zarówno w dzień jak i w nocy. To, że go nie widać nie znaczy, że go nie ma. Jest i to jaki, taaaki wielki. Taki wielki, że pomimo szczerych chęci najważniejsze głowy Świata nie będą niestety mogły.

Stereotypy francuskie - Onet.pl Blog

France Elegance (23:36)
0 komentarzy

24 lutego 2009

Je n'ai pas beaucoup d'expérience de les Français et de la France parce que quand j'étais en France j'avais 6 ans. Mes enfantines souvenirs ne sont pas trop convenables. Malgré cela j'ai intention d'écrire cela: que j'ai écoutée, que j'ai lu, que j'ai regardée et que je penser aux francais stéréotypes. Je pense qu'est tout de moi pour le moment.

--------

Nie mam zbyt wiele.

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

- Braciszku, chłopcy się o ciebie martwią. Nie wiedzą o co ci chodzi ani co się stało, więc daj już spokój i idź do nich. Jeśli nie chcesz im mówić o co ci poszło, to nie mów i postaraj się przejść z tym do porządku dziennego.

- France. Nie wiem o co Tobie chodzi. Wczoraj miałem zły dzień i to nie ma żadnego związku z Rayem i tym kogo ON zaprosił na bal.

- To czemu tu siedzisz?

- Odrabiam lekcje, nie widać?

- Jeszcze musimy porozmawiać Wiki. - szepnęła mi na ucho France.

No tak przydałoby się jej wytłumaczyć. Kiedyś. Może jutro? Chyba, że uda mi się umówić z Markiem.

autorki SBV (08:00)
0...

05 marca 2006
TOM I "Zjednoczenie" - 24. Miłość? Czy nie Miłość?