O czym chcesz poczytać na blogach?

France 2

''Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.'' Beniamin Franklin - Onet.pl Blog

autorki SBV (08:00)
0...

15 lutego 2006
TOM I "Zjednoczenie" - 19. Nasz pan Black dostał kosza

Ten tydzień był naprawdę ciekawy - pomyślała France.

Czuła się już lepiej, właściwie od niedzieli jej nic nie dolegało, oprócz straszliwej nudy. Gdyby nie Jack i reszta przyjaciół chybaby się zanudziła na śmierć. Nie tylko dlatego, że ją odwiedzali, dostarczali jej rozrywek również w inny sposób. Przypomniała.

Krytyczne Studium Islamu (Islam Terroryzm Europa Muzułmanie Al Kaida Terroryści Dżihad Fundamentalizm Islamiści Polska Talibowie)

Syjonistycznych Żydów, którzy wykonują robotę Hitlera przeciwko nam i naszemu narodowi”

O 9/11

„Gdziekolwiek jesteś śmierć Cię dopadnie – nawet jeśli są to wysokie wieże”

„Gdzie jest ich Superman? Kto jest winny? Amerykański rząd i ich polityka nacisku wybuchnęła im prosto w twarz”

„Te sceny się powtórzą”

O Bushu i Blair'ze

„To ludzie którzy rozsiewają terror na całej planecie, to ludzie którzy zabili miliony dzieci. Oni głodzą ludzi, wywołują ogromną korupcję i robią to ciągłe mocniej i mocniej"

Notatka: Za "This is London", 26 Kwiestnia 2004, tłum. za EUROJIHAD.ORG

Niezrozumiana – czy też była to celowa manipulacja, mająca wzniecić anty-Izraelskie nastroje oraz zrównać, w oczach społeczeństwa, Palestyńskich terrorystów z Izraelskimi żołnierzami. .

Oryginalny zapis incydentu został wyprodukowany i rozpowszechniony (dostarczony agencjom informacyjnym) przez francuską telewizję publiczną France 2. Tylko kamerzysta – Talal Abu Rahma, Palestyńczyk, był naocznym świadkiem strzelaniny. Żaden kamerzysta ani dziennikarz nie był obecny w momencie zdarzenia. Charles Enderlin, reporter France 2 nie był świadkiem wydarzeń. Informacje do komentarza redakcyjnego pochodziły wyłącznie od Rahmy.

Na dzisiaj Enderlin, dobre i.

szukajac szczescia w zwyklych momentach

Się opieprzałam. Kilka godzin spędziłam przed kompem korzystając korzystając tego, ze siostra się nie uczy :D I tak siedze do 00:16 ehh. Oczywiście w międzyczasie bylam jeszcze na dworku u brata :] Humor już mi się zjebal. Swietny początek wtorku… Zobaczymy jak będzie…

Pozdro 4 @ll :)


by martyna-sport | 2004-06-08 00:21:08 | skomentuj! (6)


Szablonik ...
Siema Wam wszystkim! Jak widzicie zmieniłam wygląd bloga. Jak Wam się podoba? Jest lepszy czy gorszy od poprzedniego? Czekam na Wasze opinie, które możecie umieścic w komentarzach do tej notki.

Pozdrawiam Was bardzo gorąco :]
Buźka :*
Zyciu, heh) W czwartek bylam tylko troche na bloniach i łaziłam razem z Olka, Aga, Karina, Kasiakiem, Miska, Ewka i Dorota po „wesołym miasteczku” hehe.

No nareszcie ME w Portugalii :D Mozna wreszcie na cos popatrzec w tej telewizji :D Calymi dniami oglądam telenowele – portugalskie mecze, odcinek 2004 :D England 1 – France 2 :D
P.S. VIVA LA FRANCE!!! FRANCE! FRANCE! FRANCE! :D
P.S. 2 Swoja droga to dobry ten Rooney… :D

13 czerwca, w niedziele odwiedzilam Foczke :D Zawiozlam jej jakies zeszyty, a potem byla jazda :D Wylookalysmy w przedpokoju petardy :D No to lux – se myslimy. Zaraz potem była gites zabawa :D (yeah :D) Petardy.

MyZorki | Męski punkt widzenia. Fotografia uliczna – street photography, filmy video, styl życia, espresso

“Nie wchodziłem, bo chciałem z Tobą razem!” – rozczuliło mnie to :)
Uściski dla Ciebie i Mimi!
I strasznie Wam zazdroszczę, że macie do „La Petite France” tak blisko! Szczęściarze :)

Odpowiedz
  • My Zorki pisze:

    Edith: dziękuję za komentarz! Jakoś w ten.

ula pisze:

Też mam ;)) , w Warszawce, nie lubię tam jeździć, bo miasto mnie meczy, ale dla Petite France i Piccola Italia – gotowa jestem pojechać ;)) – no tak oboje zachęcacie, że grzechem byłoby tego nie zrobić ;)) – mnie też rozczuliło to “razem” – to jest najważniejsze słowo w całym poście, przeżyć coś razem, zrobić coś razem, mieć wspólny cel, drogę, chęci , patrzenie w ten sam punkt, razem.

Lazurowe Wybrzeże - Onet.pl Blog

Min.
Masło połączyć z czosnkiem i natką pietruszki, wyrobić widelcem, włożyć do rękawa cukierniczego lub do woreczka z odciętym rogiem. Bułeczki posmarować jajkiem, naciąć głęboko wzdłuż, we wcięcia  wcisnąć masę maślano- czosnkową i piec na tej blasze na której rosły, posmarowanej olejem, przez jakieś 20 - 25 minut w temp. 180 stopni C.

Smacznego, bawcie się dobrze :)

 

 

 

Fran (11:09)

2008
 Lipiec
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Listopad
 Wrzesień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
Mieszkanie we Francji
  • Gites de France - mieszkania wakacyjne
  • SeLoger - kupno, sprzedaż, wynajem