O czym chcesz poczytać na blogach?

Fps online

Blog paulinak1998Kto ją stworzył
Producent: Irrational Games
Wydawca: Sierra Inc.
Dystrybutor: CD Projekt
Premiera Świat: 12 Październik 2004
Premiera PL: 28 Lipiec 2005
Strona Domowa: wejdź
Inne Platformy:
Gatunek: Strzelanka Akcja


Opis
Tribes: Zemsta (Vengeance) to gra z gatunku FPS, która przenosi gracza w świat, w którym najważniejsza jest umiejętność współdziałania w drużynie i potęga umysłu. Bardzo wiele zależy w niej od zgrania zespołu, jego pomysłowości i taktyki. W grze zastosowano wiele nowych rozwiązań, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo urozmaicona.


Cechy
- Duża.
Na szablon</a>
Aktualna liczba głosów:
 
2308Avter i O mnie zrobiła moja koleżanka.

Co znaczy adres bloga?
paulina-moje imię
k-pierwsza litera nazwiska
1998-data urodzenia
Pani pyta w szkole Jasia:
Jasiu jak się nazywa Czerwona Planeta?
-Jowisz Nie
-Wenus Nie
-Mars Tak
-Mercury Nie
-Pluton Nie


Smile Mu
Smile mu informacje:
Gra-Mu online
Sezon-4
Exp-800
Drop-60
Nowe sety!

gry-mmo blog

Już do przeszłości, a jej funkcję przejmuje internet, stanowiące najskuteczniejsze medium służące do komunikacji. W roku 2011 przemysł gier video odnotuje znaczący wzrost dystrybucji cyfrowej, co pozwoli wydawcom szybciej dotrzeć do graczy i stworzy możliwość wykorzystania nowych metod marketingowych, w tym sieci społecznościowych.

Demokratyzacja gier online – na całym świecie będą pojawiać się nowi wydawcy i małe, niezależne studia developerów, dzięki czemu gracze będą mieli więcej opcji wyboru niż kiedykolwiek. Popularne staną się gry niszowe. Bestsellerowe gry online będą tanie i łatwo dostępne, co zaostrzy konkurencję między tytułami na rynku. Wielkość wydawcy przestanie mieć większe.

Pewność, że Paradox ma do zaproponowania coś nowego i ekscytującego na rynku gier online 2011 roku i późniejszym.”


Tytuły Paradox, zapowiedziane na rok 2011, obejmują:

  • Salem – darmowa gra MMORPG oparta na craftingu, osadzona w mitycznej Nowej Anglii
  • Gettysburg: Armored Warfare – darmowa hybryda FPS/RTS, osadzona w alternatywnej wersji wojny domowej, z czołgami, zeppelinami, wyborem broni i wieloma innymi przedmiotami
  • Hearts of Iron: The Card Game – przeglądarkowa, darmowa gra ze zbieraniem kart, oparta na franczyzie Hearts of Iron
  • Dreamlords: Resurrection – darmowa strategia MMO RTS


Na stronie http://mmogry.pl.

Tomiga Blog

Game company to kolejna ambitna firma potrafiąca zadziwić zarówno krytyków jak i przeciętnych graczy niekonwencjonalnymi pomysłami. Jeżeli nie znacie jeszcze flOw, a w szczególności Flowera to najwyższy czas nadrobić zaległości. Tym razem znowu przygotowują coś niecodziennego i oryginalnego.  Przy opisie zacytuje tutaj słowa autorów unique vision of an online adventure experience. To może być bardzo dziwna gra i na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu… ale ja takie lubię

Child of Eden (obsługuje kontroler Move)

Naprawdę obiecująco. Młoda Lara na zagubionej i niezbyt przyjaźniej wyspie. Ma być mroczno, krwawo i klimatycznie. Popatrzcie zresztą na pierwsze screeny bo jest na co.

Deus Ex: Human Revolution

To ma być FPS czyli kategoria gier, w które generalnie nie gram (ale o tym nieco później). Nie mniej ten FPS jestem w stanie wypróbować. Dlaczego? Podobno pierwsza części była tak skonstruowana, że wcale nie trzeba było strzelać, aby grę ukończyć, a wykorzystać inne sposoby dotarcia do celu (np. skradanie, hackowanie lub inne mniej inwazyjne metody). Po drugie… popatrzcie.

Agatusek - moje życie ;D - Onet.pl Blog

Social

Studio Electronic Arts, przy współpracy z Playfish, udostępniło dla użytkowników Facebook’a nową grę – The Sims Social. Założeniem nowej odsłony simów jest gra ze znajomymi, przez Internet, podobnie jak to miało miejsce we wcześniejszym The Sims Online. Tym razem jednak nie jest potrzebna rejestracja na innej stronie. Wystarczy posiadać konto na Facebook’u i zabawa może się zacząć!

 

Trudne początki

 

Pierwszy raz uruchamiając The Sims Social przywita nas tryb tworzenia sima. Tu możemy wybrać wszystko tak, aby sim którego.

fadeObjects [on / off] Włącza/Wyłącza zanikanie obiektów przy zbliżeniu kamery fps [on / off]