O czym chcesz poczytać na blogach?

Foyer

Judyta

Z tyłu głowy miałam jego jako Bartka.

W końcu nadszedł dzień, w którym mieliśmy iść do teatru. Oboje byliśmy zasmarkani i zakaszlani. Nawet pojawiały się myśli żeby nie iść, bo się rozłożymy, a ja miałam na drugi dzień jeszcze zaliczenie. Teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że bardzo, ale to bardzo bym żałowała jakbyśmy nie poszli. Stu jest dość specyficznym teatrem. Usytuowany w kamiennicy, ma dość ciasne foyer i rewelacyjny barek. Sama scena i widownia też są niespotykane. Scena ulokowana jest w środku, a widownia naokoło. Wszystko przypomina trochę arenę bokserską. Ale dzięki temu każdy widzi doskonale to, co dzieje się na deskach.

Początki przedstawienie nie zapowiadały nic ciekawego. Mamy producenta, który nie ma napisanego scenariusza, ale koniecznie chce nakręcić ‘Przeminęło z wiatrem’. Zatrudnia więc nowego.

nie ma etyki bez estetyki, nie ma estetyki bez erotyki

Warto wybrać się do Studyjnego. Teatr przy Kopernika8 wita widza oświetloną fasadą i muzyką. W wieczór Księżniczki… słuchać na ulicy utwory z filmów Pedro Almodovara, a wwieczór Letniska – rockowe Radiohead.Z jednego z okien puszczane są wizualizacje, które widać na przeciwległejścianie biblioteki. Rozświetlony, słyszalny i wychodzący z własnych murów teatrnie pozostawia obojętnym. Domaga się uwagi i kontaktu, zaprasza do środka.Wyremontowane foyer przypomina kawiarnię. We wnętrzu zainspirowanym najpewniejeksperymentami filmowymi Nowej Fali kawę i herbatę podają po spektaklu samiaktorzy. Nowa formuła kontaktu z publicznością to także pomysł studentówwydziału aktorskiego. Chcą spotkać się z widzem poza sceną, poznać jego opinie iodczucia – dla nich to taka sama szkoła, jak lekcje wymowy czy ruchuscenicznego. Są ciekawi reakcji „drugiej strony” i to jest największy ichwyróżnik. Nie zamykają się w garderobach – wciąż potrafią słuchać. Jakkolwiekbanalnie to zabrzmi – w Studyjnym można porozmawiać o.

SUPLEMENT // PATRONAT MEDIALNY

Przegląd filmów będzie miał miejsce od 10 do 14 maja  w sali 1.17 o godzinie 15.00.
Serdecznie zapraszamy!

Juwenalia Zagłębiowskie 2010  na Wydziale Filologicznym! www.juwenaliazaglebiowskie.pl       Drugi dzień Juwenaliów Zagłębiowskich (07.05.2010 – piątek) odbędzie się na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu pod egidą Filmów Francuskojęzycznych.  Przez cały dzień we foyer budynku można będzie podziwiać cykl animacji francuskojęzycznych stanowiących jednocześnie zapowiedź przeglądu francuskich filmów krótkometrażowych współorganizowanego przez L’Alliance Française w Katowicach, SKN AssoSono oraz Samorząd Studencki Wydziału Filologicznego.
Przegląd filmów będzie miał miejsce od 10 do 14 maja  w sali 1.17 o godzinie 15.00.
Serdecznie zapraszamy!


Blog o Panfu ! - bloog.pl

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Ostatni wpis w księdze:

  • data: 27.07.2011 14:09:54
  • autor: Donia2022
  • treść: Macie odlotowy blog ...

Misja z Krową.

środa, 31 sierpnia 2011 12:37

Hej!

Właśnie wróciłam od Kamarii, która miała dla mnie szokujące wiadomości: W zamku straszyło! Była to kolejna misja. Już daję wyjaśnienie co i jak w misji, ale zrobię to bez foto w formie punktów:

1. Idziemy do Kamarii.

2. Ona mówi o strasznych dźwiękach i wysyła nas do Foyer.

Panfu - Onet.pl Blog

A tak w ogóle na Panfu nic się nie dzieje.

Aleee....są dzisiaj urodzinki mojej Qumpeli NataLLi :)

Byliście na jej urodzinach? Jeśli nie...żałujcie było super ;D

 

To ja już kończe xD

 

Paaaaaaaa!

@Emilka@ (19:53)
Pandy są smutne.

11 sierpnia 2010
Skamieniały przedmiot i newsletter.

        Heja!

Wczoraj w ogóle nie pisałam z powodu długiego speceru po parku :)

 

Dzisiaj skamieniałam przedmiotem jest....

Zegar i półka na Foyer.

 

Oprócz tego Max i Ella przysłali wszystkim.