O czym chcesz poczytać na blogach?

Formularz kontaktowy

256marketing

I umieszczamy na niej reklamę sklepu z kosmetykami. Programy typu CPS są dostępne w sieciach afiliacyjnych typu Tradedoubler, Netsales, czy Novem.

CPL (z ang „Cost Per Lead”) - w tym modelu rozliczeń reklamodawca płaci za każdy wypełniony formularz rejestracyjny lub formularz kontaktowy, dostępny na stronie www reklamodawcy. Użytkownik serwisu wydawcy klikając w reklamę zostaje przeniesiony albo do formularza zapisu na usługę (np. formularza kontaktowego w sprawie założenia lokaty bankowej), albo np. formularza rejestracji - założenia konta w jakimś określonym serwisie www. Patrząc na dostępne w Polsce programy afiliacyjne, ten typ rozliczeń stosowany jest w przypadku zakładania kont lub lokat bankowych, zapisów na kursy językowe, rejestracji w internetowych grach sieciowych, czy formularzy konkursowych. Zazwyczaj aby zachęcić potencjalnego klienta do wypełnienia formularza, poza standardowymi polami na dane kontaktowe, strona formularza zawiera mocno wyszczególnione zalety rejestracji, dzięki czemu stopień konwersji klikających w reklamę a rejestrujących się, jest przyzwoity. Ten typ programów dostępny jest w.

transjoik

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą oferującą usługi tłumaczeniowe, wyspecjalizowaną w tłumaczeniach z polskiego na szwedzki i ze szwedzkiego na polski. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami pisemnymi jak i ustnymi. Możemy pomóc Tobie i Twojej firmie nawiązać korzystne kontakty biznesowe. Zapraszamy do współpracy.Firma Translandia powstała z myślą o kliencie, który potrzebuje dobrego tłumaczenia w dobrej cenie. Materiały do tłumaczenia przyjmujemy drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail (format pliku tekstowego lub .pdf, ewentualnie jpeg). Można również skorzystać z formularza kontaktowego, skype lub zadzwonić do nas w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Co nas wyróżnia?

  • dobra jakość tłumaczeń w dobrej cenie
  • indywidualne podejście do każdego klienta

Warsztaty Uwielbienia

Zamykamy rejestrację!

Marzec 16, 2010

Informujemy, że zamykamy rejestrację na warsztaty.
Jeżeli wypełniłeś formularz zgłoszeniowy i otrzymałeś potwierdzenie, znajdujesz się na naszej liście.
Jeżeli z jakiś powodów nie udało Ci się wczoraj wpłacić zaliczki, zrób to jak najszybciej i wyślij jej potwierdzenie mailem lub skontaktuj się z nami!

W wyjątkowych sytuacjach można się z nami kontaktować pod nrumerem 784 318 695

« lut   sie »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

kontakt

  • formularz kontaktowy
  • formularz rejestracyjny

Programy Partnerskie

- zobacz bo warto

Na tej stronie można:

 

  • porównać sobie ofertyróżnych banków,
  • zobaczyć promocje,
  • wypełnić formularz kontaktowy,

 

A jak chcesz założyć darmowe konto to kurier z banku przywiezie Ci umowę!!

 

Nowoczesny Bank w domu

To to ja rozumiem, mogę założyć konto darmowe konto (z darmową kartą),.

Smieci V3rima

” na “Dział obsługi klienta”

Na kolejnej stronie zaznaczamy “Profil” i klikamy “Dalej”

W kroku drugim “Chcę usunąć swoje dane osobowe” i naturalnie “Dalej”

Krok trzeci nie pozostawia nam za duzego wyboru, wiec klikamy na samym dole “Przejdz do formularza kontaktowego”

Naszym oczom ukarze sie formularz ktory wypelniamy podajac swoj adres email na ktorym bylo zarejestrowane konto + krotki opis ze prosimy o skasowanie danych, po wszystkim klikamy “Wyslij pytanie”

Otrzymamy ladne potwierdzenie ze nasze zgloszenie zostalo przyjete i nastapi odpowiedz do 48h

Po.