O czym chcesz poczytać na blogach?

Formacja nieżywych schabuff

dark-ocean blog.pl

W niedzielę porażka o imieniu Sistars. Koncert monotonny, przereklamowany i byłam negatywnie zaskoczona ich zdolnościami wokalnymi. Na żywo są cienkie. Na koniec wyga sceniczny - Formacja Nieżywych Schabuff. Tu bawiłam się świetnie. Szkoda tylko, że się spóźniłam i mój ulubiony kawałek "Baboki" słyszałam z daleka. Były co prawda bisy, ale którz powtarzałby takie smęcidło. Dla.

SAMI- Spontaniczny Atak Muzycznej Intuicji - Onet.pl Blog

Bo wcale nie myśleliśmy że to jakiś przebój. Fajny numer i tyle ... A tu taka niespodzianka.

 • Czy ten dodatek "2000" umieszczono ze względu na istnienie wcześniejszej piosenki Formacji Nieżywych Schabuff "Lato" ?
  Nie. Ta data jest po to żeby się nie zastanawić kiedy debiutowaliśmy ...
 • A czy tekst utworu oparty jest na autentycznej historii ?
  Jak najbardziej, każdy.

 • Czy odważysz się wejrzeć we mnie?

  Niedziela była całkiem udana.
  2003-03-02 19:28:00 ostatni raz... skomentuj (2)
  Notka informacyjna:P


  Jadę w sobotę do Warszawy na nagranie "Przebojów jedynki":) Już się nie mogę doczekać. Odliczam.Chodzi o publiczność- w telewizji wydaje się jej więcej niż w rzeczywistości. Zaczęło się nagranie. Jako pierwsza występowała "Formacja nieżywych schabuff"... Zasypiałam... Nudne to było jak cholera... Choć potem jak oglądałam ten program na video, to podobało mi się... Ogólnie.

  feel-Piotr Kupicha - Onet.pl Blog

  Nagrany przez grupę Feel z gościnnym udziałem dziennikarzy RMF FM. Piosenka powstała we współpracy Piotra Kupichy (Feel) oraz Patrycji Kosiarkiewicz. W akcji wzięła również udział Formacja Nieżywych Schabuff z najnowszym kawałkiem "Przez chwilę", a także artyści zagraniczni.
  Do albumu dołączona będzie, jak co roku, specjalna niespodzianka - tym razem będzie nią miś ("smycz" do.

  gitarowy blog - Onet.pl Blog

  Bajm Dwa serca dwa smutki Big Cyc Ballada o smutnym skinie Budka Suflera Za ostatni grosz, Jolka, Jolka Chłopcy z Placu Broni O Ela De Mono Kochać inaczej Dżem Czerwony jak cegła, Whisky Formacja Nieżywych Schabuff Klub wesołego szampana Kobranocka Kocham cie jak Irlandię Lombard Przeżyj to sam Maanam Kocham cię kochanie moje, oprócz Odział Zamknięty Obudź się Perfect Nie płacz Ewka.

  Anarchista, który patrzy krytycznie na świat - Onet.pl Blog

  Piosenek. Czas się podzielić wrażeniami.

  PÓŁFINAŁ POLSKI
  Formacja Nieżywych Schabuff. Nigdy o nich nie słyszałem. A czego nie słyszałem, w to nie wierzę. Jakie mieli przeboje? No w tym roku ich "Ławka" męczyła słuchaczy poplisty. Wykonanie na scenie takie.