O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ford mustang

Blog 510033399

Tylko 1,300 sztuk tego auta.

Komentarzy: 0 Ford Mustang GT Convertible 2006-11-02 W 1982 wszystko się zmieniło - Ford wprowadził na nowo model Mustang GT, który otworzył nową erę muscle car'ów. Reklamy w gazetach głosiły: "The Boss Is Back" (Boss - modele Mustanga produkowane w latach 1969-1970). Mustang GT posiadał.

reklaMAN

Na temat seksu pokrywają się z moim głównym wątkiem tego postu. Tak, proszę państwa, seks plus samochody to ograne, ale wciąż jeszcze niewypalone połączenie czego przykładem poniższa kampania Forda.

I tu w tym momencie powinna zapalić się lampka w głowie: “ej, piękności a gdzie masz twarz?”. Tymczasem z boku zdjęcia czytamy informacje: “The Sports Illustrated Swimsuit Issue hits newsstands today. Inside, readers will find a Mustang ad featuring a partially cropped out swimsuit model named Dalena Henriques. For those wondering if Ms. Henriques is a real person, or are wondering if there are more pics of her on the internet, and GOOGLE her name, they find a surprise,.

oahudriftfastandfuriouspl blog

Pojeździłam sobie po mieście i okolicy. Poznałam niektóre ciekawe trasy, może będą w wyścigach. Na ogół drogi są wąskie, kręte, sporo górek. Eh, ostałam się także w różnorakich korkach. Spotkałam kilka razy ... różowego Forda Mustanga. Któż to pozwolił sobie tak zeszpecić to auto. Niedowiary, że są ludzie o takim bezguściu. A na tym cierpi otoczenie. Widziałam także kilka, raczej niegroźnych stłuczek. Ale uczestnikom tych zdarzeń przybędzie parę siwych.

Nie było mi dane tej nocy szybko znaleźć się w milutkiej pościeli. Zadzwoniła Miami. Zachciało się jej jeszcze jednego wyścigu, tym razem sam na sam. Postawiła swojego różowego Forda jako nagrodę dla mnie za wygraną. Jakby nie mogła poczekać do rana. Zgodziłam się. Przyjechałam na miejsce chyba przed czasem. Miami jeszcze nie było. Ale wkrótce pojawiła się. Na przywitanie z jej ust padło jedno krótkie zdanie.

GRID - Skrywane oblicze wielkiego miasta. - Onet.pl Blog


04 października 2009
7. Czerwony Ford Mustang
  

romansuder blog

Wiele marzeń z dzieciństwa) pooglądać świat zabawek dzisiejszych 'prawdziwych chłopców', którzy nie siedzą w kapciach przed telewizorami, mających swoje pasje.

Niezwykle ekscytującym uczuciem było stanąć przy kultowym Fordzie Mustangu (przypomniały mi się moje resoraki, a wśród nich ulubiony, żółty Ford Mustang, bo najlepiej jeździł spośród wszystkich innych.


Były też maszyny Harley-Davidson.


Były także wykonane.

Dwa gangi, Dwa światy - Onet.pl Blog

Pędem przebrała się w swoją nową kieckę od Gucci'ego i zabrała się za makijarz i fryzurę. Gdy skończyła się szykować zeszła do garażu żeby wyprowadzić samochód przed dom. Nie musiała czekać długo na Hinatę i Ino. Wsiadły do forda mustanga różowowłosej i ruszyły. Gdy zajechały pod dom Kiby bardzo dobrze było już słychać muzykę czyli impreza już trwała. Haruno zaparkowała na parkingu przed willą gdzie stało już mnustwo samochodów. Dziewczyny weszły do.

Różowowłosa poszła do pokoju się przebrać i zeszła na dół do garażu.

-O nie...-wyjąkała Sakura

Po chwili zeszły do niej jej kumpele.

-mój mustang przepadł...-powiedziała różowowłosa

-oj nie przejmuj się-pow. Hinata

-napewno stoi pod willą Kiby-pow. Ino

-To chodźcie przejdziemy się i.

Ford mustang gt

cosanostra.blog

Wam zadanie i przygotować listę potencjalnych prezentów :D
- Panasonic SL SX 430 kolor srebrny (no chyba, że nie bedziecie mieli czasu patrzeć co wynosicie z Media Marktu :P),
- Ford Mustang Exterior rocznik '67-'69, kolor czarny lub czerwony,
- ostatecznie może być AUTOART Mustang GT '68, skala 1:18, czerwony ;p
- bilet na Malediwy, ostatecznie mogą być Hawaje :)
- body Canon FTB plus jakiś jasny, szerokokątny obiektyw,
- dożywotni karnet do Heliosa,.

Ello ALL !!!!!!!!!

2006-09-21 Siemka!! napisze jeszcze ze uwielbiam samochody terenowe i wyścigowe.Moj ulubiony samochud to Ford Mustang GT.

Komentarzy: 8

Ford mustang 1967

Cobra GT-500

01 stycznia 2005
Nowy pomysł

Poszukałem trochę w sieci i znalazłem. W USA mają zestawy do przerobienia mustanga na GT500. Maska z włókna szklanego, dodatkowe wloty powietrza do nikąd, reflektory, bagażnik... Wszystko. Jedyny problem to znaleźć odpowiedniego mustanga. I tutaj też z pomocą przychodzi internet..

241 km/h - ten miał przynajmniej nitro jeżeli nic więcej z mechaniką nie robiono) Niestety ja jestem mądry (nie śmiać się - ja naprawdę mam takie złudzenia) i wiem że to nie była Cobra, ale to było 11 fordów mustangów 228 fastback po liftingu. Teraz się zastanawiam robić zwykłą Cobrę czy Eleanor. Chyba jednak pozostanę przy zwykłej.

Samochodu. Już od kilku lat miałem na to ochotę. Teraz jak wreszcie skończyły się moje problemy ze zdrowiem doszedłem do wniosku, że to może być całkiem realne. Mój wybór padł na Shelby Cobrę GT500 z 1967 roku. Oryginalny samochód przyśpieszał w 6,7s do setki dzięki 335 KM i aż 570 Nm. I co najważniejsze nieziemsko wyglądał. Ja najprawdopodobniej nie będę miał takich osiągów gdyż siedmiolitrowe.

philia.blog....grunt to zachować spokój...

Gerrard & Patrick Cassidy - Immortal Memory (Immortal Memory - Sonic 2004)
Antoine Duhamel - Ferdinand (Soundtrack “The Dreamers” - Universal 2003)
The Doors - The End (The Doors - Elektra 1967)
Academy Of St.Martin-In-The-Fields/Neville Mariner, Wolfgang Amadeus Mozart - Piano Concerto in D minor, K.466 (Soundtrack “Amadeus” - Metronome 1984


2004-04-23.Jakoś odpustowo, ale ...

pe es z serii jak się nie szuka to sie samo znajdzie : czyli własnie prze dchwilą (w radio "Pukając do bram nieba) sobie przypomniałam, że po raz pierwszy Forda Mustanga zobaczyłam na rysunku załaczonym do gumy Turbo, której - przez wzgląd na owe własnie wizerunku samochodów - byłam fanka przez pół szkoły podstawowej... dziwne jakie to sie człowiekowi rzeczy.