O czym chcesz poczytać na blogach?

Ford focus st

..:: Frére d'Étoile :: BLOG ::..

WF, czyli kolejna próba :-) Podczas próby wpadł Osama do sali. Nic nie mówił, tylko się przysiadł, posiedział 5 minut i poszedł. Nawet nie zaśpiewał! Ale jak wchodził to StronQ śpiewając o Miłosierdziu Pańskim robił na niego takie miny, że chcetnie by poprzeklinał na niego (eufemistycznie mówiąc) i pewnie z nożem by wyskoczył :D Jak się.A on sypnął tyle tego popiołu, że aż zaczęło w powietrzu sypać :D
  Pod gimnazjum nr 5 podwiózł mnie i StronQa mr.prof.Baran (Der Deutsch Lehrer :P) swoim Fordem Focusem :-) StronQ poszedł na niemca a ja do domu. Potem jak StronQ wrócił to go wyciągnąłem na basen. Znowu graliśmy w kosza :D Ale jatka była normalnie... No i Jagoda się.

Grypa666's Blog

Być tak szczegółowe, aby każdy możliwą mogącą wystąpiść sytuację dokładnie drobiazgowo opisać aby nie było żadnej potrzeby interpreatacji przepisu. No i wówczas mamy stosy szczegółowych przepisów sięgające następnej galaktyki – a i tak życie jest bogatsze i czegos się tam nie przewidzi i będzie luka do interpretacji, po czym.Jakiegokolwiek innego kolaboranta, bo jest w zarządzie powierniczym International Crisis Group (ICG), globalistycznego giganta sponsorowanego przez fundacje Carnegie i Forda oraz Open Society Institute internacjonalistycznego zbrodniarza-syjonisty Sorosa, który wraz z maklerem władzy globalnej, Brzezinskim, zasiada w tymże zarządzie (84). ICG.

Wojnę w Afganistanie, a publika — wycofania sił USA

Wywiad Press TV z komentatorem Connem Hallinanem (CH) z grupy Polityka Zagraniczna w Ognisku (Foreign Policy in Focus).
CN: [...] Wg sondaży, duża większość narodu już nie popiera wojny w Afganistanie, większość chce znacznego wycofania sił do lata. Po raz pierwszy w historii.

WRZUTA.BLOX.PL

Tworząc Unię Wolności. Tusk był jednym z wiceprzewodniczących UW. W 2001 r. razem z Andrzejem Olechowskim i Maciejem Płażyńskim założył Platformę Obywatelską. Startował w wyborach prezydenckich w 2005 r., ale mimo zwycięstwa w pierwszej turze ostatecznie przegrał z Lechem Kaczyńskim.

(1) »
sobota, 10 listopada 2007
Nowy Ford Focus ST

(Nie)stety upodobnił się do nowego Mondeo :-)

.@..50 cent,music and cars..@. - Onet.pl Blog

 
1.David Beckham

@@@

> > > > Porsche 911 < < < <
  
1. Maryla Rodowicz
2. Steven Spielberg
3. Jay-Z
4. Kuba Wojewódzki
5. Robert Chojnacki
6. Filip Bajon

Motoryzacyjny (84)
.....................Subaru Forester XT....................
 

Kącik motoryzacyjny (75)
....................Ford Focus ST.......................
 

        :::Statystyka:::

Silnik: benzynowy.