O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Footloose

pale-juliet blog

Na "urocze" błotko. Tak, tak - błotko to też przyroda, ale mimo wszytko wolę orzeźwiającą rosę w upalny dzień.

2003-06-12 11:28:33 skomentuj (1)


promyczki

Wczoraj spotkałam się koleżanką ze szkoły średniej. Jak miłe są wspomnienia!! Po naszym spacerku pobiegłam do kościoła na mszę studecką. Dziękowałam za tych wszysktich wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają i wspierają... i nawet jeżeli zbyt często czuję się osamotniona, to warto czekać na takie promyczki, żeby później umieć cieszyć się z takich małych radości całym sercem..

2003-06-13 07:45:30 skomentuj (3)


Footloose

Najwyższy czas spisać wrażnienia wyniesione z niedzielnego spektaklu. Jakoże tego dnia pisałam egzamin z filozofii, co wiązało się z brakiem dostatecznej ilości snu, a w dalszej konsekwencji bólem głowy i innymi przyjemnościami, wieczorne zatopienie się w teatralnej iluzji pozwoliło odreagować negatywne emocje. I tak się też stało. Ogarnął mnie stan euforii, jak zresztą po każdym tego typu wydarzeniu. Wszekiego rodzaju akty widowiskowości a zarazem duchowego połączenia (w tym przypadku wszystkich przenika "duch teatru") stanowią unikalne zjawisko. Mogę tu przytoczyć definicję układu "S".

lailonn blog

I mi normalnie w każdej pozycji robi zdjęcia :( No ale bywa :] żeby mi je tylko potem wysłał to by było sii :D Dość o koniach :P
TEATR :D mam nowe ambicje -> zaoczna teatrologia :] no a tak w ogóle to zakończyliśmy już dykcję, p. Toczyska idzie na emeryturę :( ale za to mamy certyfikat ukonczenia kursu dykcji pierwszego stopnia :D poza tym wystawiliśmy nasz cudowny musical :) Szach i Papuga sie zwie :] i kurde, zajebisty jest :D ciągle sobie nucę piosenki :P Nawet Korwin przyszedł nam pogratulować świetnego spektaklu :] cóż za zaszczyt :P w zeszłym tygodniu spędziłam na scenie jakieś 40 godzin.... :] kocham to :D a jutro jeszcze mamy pokaz tego co z Tomkiem stworzyliśmy :) i ide na Footloose :P tym razem na właściwy spektakl już z biletami, bo mogliśmy isć jako Junior na próbe generalną ale nas szybko dyrektor pogonił :) wiec jutro sie spełnię dostatecznie :] kurcze, kocham teatr a że aktorką raczej nie bedę (ta moja tzw 'uroda' i talent do śpiewu i tańca -> ;|) to sobie teatrologię wymyśliłam :] więc teraz plan na przyszłość wygląda następująco: na dziennych dziennikarstwo albo psychologia i do tego zaocznie teatrologia albo w ogóle kulturoznastwo :] ambitnie, nie ma co :]
kurde, żem się rozpisała :P jeszcze tak ostatnia wstawka to to że jade do kanady i stanów :D i to do tego jeszcze przed zakonczeniem roku, wiec jakbym sie nie dostala do szkoly to.

fani high school musical - Onet.pl Blog

[5]. 24 października 2008 do polskich kin weszła trzecia część High School Musical. Zac, tak jak w poprzednich częściach, wcielił się w rolę Troya Boltona.

Jego kolejny film to "17 Again". Opowiada on o mężczyźnie, który pewnego dnia przemienia się w siedemnastolatka (w tej roli Zac Efron). Premiera kinowa zapowiedziana jest na kwiecień 2009. W 2009 roku do kin wejdzie też następny film z Efronem w roli głównej - "Me and Orson Welles". Akcja filmu dzieje się w roku 1937 w Nowym Jorku, opowiada o nastolatku zatrudnionym do występu w sztuce "Juliusz Cezar".

Następną produkcją, w której Zac weźmie udział, jet nowa wersja musicalu "Footloose" z 1984 roku. Efron zagra główną rolę Rena McCormacka (w oryginale w postać tę wcielił się Kevin Bacon), a reżyserem i choreografem filmu ma być Kenny Ortega, z którym Efron współpracował już przy trzech częściach High School Musical.

vanessa (19:51)
U brawo nauczyliście się pisać!
Brak tytułu

Blog Vannesssa

"Say OK" Vanessy Hudgens,
partnerki z High School Musical.
Po sukcesie filmu High School Musical Zac Efron ponownie wcielił się w rolę Troya Boltona w sequelu.
17 sierpnia premierę na amerykańskim Disney Channel oglądało 17.2 miliona widzów,
co ustanowiło nowy rekord w historii amerykańskiej telewizji kablowej.
Aktualnie Zac przygotowuje się do roli w filmie "Seventeen".
Opowiadał on będzie o mężczyźnie,
który pewnego dnia przemienia się w siedemnastolatka (w tej roli Zac Efron).
Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie 2007.
Zac prowadzi również rozmowy na temat udziału w nowej wersji musicalu "Footloose" z 1984 roku.
Efron miałby zagrać główną rolę Rena McCormacka (w oryginale w postać tę wcielił się Kevin Bacon), a reżyserem i choreografem filmu ma być Kenny Ortega,
z którym Efron współpracował już przy dwóch częściach High School Musical.
Na 2008 zaplanowana jest premiera trzeciej części High School Musical,
tym razem premiera kinowa,
obsada filmu nie została jednak jeszcze potwierdzona.
Efron zapytany o High School Musical 3 w trakcie promocji Lakieru do włosów powiedział,
że "jest zdecydowanie otwarty na udział w tym filmie,
jednak żaden kontrakt nie został jeszcze podpisany".

Footloose 2011

Blog hsm2007

Mój profil

Księga fanów
 
Tyle już jestem...
.
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
Opowiadał on będzie o mężczyźnie, który pewnego dnia przemienia się w siedemnastolatka (w tej roli Zac Efron). Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie 2007. Zac prowadzi również rozmowy na temat udziału w nowej wersji musicalu "Footloose" z 1984 roku. Efron miałby zagrać główną rolę Rena McCormacka (w oryginale w postać tę wcielił się Kevin Bacon), a reżyserem i choreografem filmu ma być Kenny Ortega, z którym Efron współpracował już przy dwóch.

Blog karolina240896

- "Me and Orson Welles". Akcja filmu dzieje się w roku 1937 w Nowym Jorku, opowiada o nastolatku zatrudnionym do występu w sztuce "Juliusz Cezar".

Następną produkcją, w której Zac weźmie udział, jet nowa wersja musicalu "Footloose" z 1984 roku. Efron zagra główną rolę Rena McCormacka (w oryginale w postać tę wcielił się Kevin Bacon), a reżyserem i choreografem filmu ma być Kenny Ortega, z którym Efron współpracował już przy trzech częściach High.
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
0
Archiwum
.
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad