O czym chcesz poczytać na blogach?

Foo fighters my hero

Alluring Smile - Onet.pl Blog

Podstawowe informacje o mnie

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Anne(treść i ilustracje);
 

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Na płycie CD.

Lista utworów: 1) Intro 2) We Will Rock You (fast) 3) Let Me Entertain You 4) Play The Game 5) Somebody To Love 6) Killer Queen 7) I’m In Love With My Car 8) Get Down Make Love 9) Save Me 10) Now I’m Here 11) Dragon Attack 12) Now I’m Here (reprise) 13) Love Of My Life 14) Under Pressure 15) Keep Yourself Alive 16) Drum.Zapewnić najwyższą jakość dźwięku.

Na podwójnym albumie "Queen Rock Montreal” znajdują się dwie dodatkowe niepublikowane wcześniej piosenki "Flash" i "The Hero" w wykonaniu koncertowym. Przy okazji wydania płyty w wersji audio, Eagle Rock Vision opublikuje podwójny zestaw DVD "Queen Rock Montreal And Live Aid", na który oprócz.

Brian i Prince

16 września Brian zawitał na koncert Princa w O2 arena w Londynie i był zachwycony.

2007-09-24 18:15:55, skomentuj (0)


Dave Grohl Kung Foo Mistrz

Dave Grohl już dawno odciął pępowinę łączącą go z legendą grunge’u Nirvaną. Z Foo Fighters zrobił taką karierę, że chyba nikt już nie powie, że perkusiści to tępe mięśniaki i beztalencia

Spadaj! Grałem w Nirvanie, najważniejszym zespole lat.

.

Filmową. Pomysł: w niedzielę nakręcimy film. Pomysł na scenariusz następujący: idziemy do przedszkola koleżanki, bierzemy po czteropaku, pijemy w godzinę i wtedy zaczynamy myśleć. Tzn, inaczej. Zaczynamy nie myśleć i dlatego nie ma wtedy oporów przed robieniem z siebie debili. Klasa maturalna, a 5 facetów ugania się w strojach z Kubusia Puchatka .

Jesteście!' - To daje siłę do działania.
A dziś zdjęcia nie będzie, a piosenka będzie.

http://www.youtube.com/watch?v=KVKDQgT_b-Y

- Foo Fighters - My hero.

 


13:28, misiekszulik
.

Blog AneczkaWiktoria

Album "Songs In A Minor" Alicia w przerwach pomiędzy występami w zainstalowanym w tourbusie specjalnym mini studio nagraniowym na bieżąco rejestrowała nowe pomysły, z myślą o nagraniu drugiej już płyty. W ten o to sposób, jeszcze podczas poprzedniej trasy koncertowej powstało 90% materiału muzycznego na najnowszy, właśnie się.
# 2006: From Then Until
# 2008: Untitled FourthFilmografia

* 2007: Double Dutch 2006: All-American Girl jako Sam
* 2006: Everyone's Hero jako Marti Brewster (głos)
* 2006: The cheetah girls 2 jako Galleria Garibaldi
* 2004: Zenon: Z3 jako Nebula
* 2004: Gruby Albert (Fat Albert) jako Danielle.Snoop Dogg. W iście pimpowskim stylu wjechał on do hali kabrioletem wypełnionym po brzegi roznegliżowanymi niewiastami. Przywitał wszystkich zgromadzonych i zapowiedział występ Foo Fighters, którzy zagrali m.in. "God Save The Queen” z repertuaru Sex Pistols.
Good Charlote wręczyli nagrodę w kategorii "Album Roku”. Otrzymała go.