O czym chcesz poczytać na blogach?

Folder

medycyna

Dostosowywanie Tapet w Windows 7

Kwiecień 6, 2010, 11:11 am
Filed under: tapety | Tagi: Dostosowywanie Tapet w Windows 7, tapety na pulpit komputera

Dostosowywanie Tapet w Windows 7

1. Kliknij na logo Windows znajduje się po lewej stronie na pasku zadań
2. Kliknij mój komputer
3. Kliknij dwukrotnie na dysku C: lub dysk logiczny, gdzie jest zainstalowany Windows 7
4. Kliknij dwukrotnie folder Windows oznakowane
5. Przejdź na dół i kliknij dwukrotnie folder jako Web
6. Kliknij dwukrotnie folder oznaczony Tapety

Korzystanie z folderów do organizowania Kategoria tła pulpitu

Użytkownik zauważy listę folderów według nazwy kategorii. Foldery te są w przypadku gdy Windows 7 domyślną tapety składane. Użytkownik może się tapety w istniejących folderach lub tworzyć nowe foldery, w których do pliku tapety na pulpit komputera:

Tapety na miejsce w folderach istniejących kategorii:

1. Kliknij dwukrotnie żądany folder kategorii
2. Przeciągnij i upuść lub skopiuj tapety do otwartego folderu kategorii
3. Użytkownik jest proszony o wiadomość z prośbą o zgodę na.

Pobieranie z wrzuta – Jak pobierać pliki z wrzuta.pl

Musimy odznaczyć też opcję „Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (zalecane) ” Pozwoli nam to zidentyfikować plik mp3. Po próbie wyłączenia tej funkcji/opcji pokaże nam się okienko, które nas informuje o niebezpieczeństwie skasowania plików, które będą widoczne po odznaczeniu tej opcji/funkcji. Oczywiście wybieramy i klikamy na “Tak”. Wszystko oczywiście zatwierdzamy klikając przycisk OK.

Wchodzimy w “Mój Komputer”, następnie w partycje na której jest zainstalowany nasz Windows XP, głównie jest to partycja/dysk (C:), koljno wchodzimy w folder “Documents and Settings”, w którym w zależności ile mamy kont użytkowników będzie stworzonych folderów o nazwach “All Users” i inne, na pewno będzie jeszcze co najmniej jeden, jeżeli jest ich kilka wybieramy folder o nazwie takiej samej jak użytkownik na którym jesteśmy zalogowani, w moim przypadku będzie to folder “admin”. Z kolei w tym folderze będziemy mieli lekko przeźroczysty folder o nazwie “Ustawienia lokalne”, a w nim również folder lekko przeźroczysty o nazwie “Temporary Internet Files”, w który wchodzimy. Następnie wybieramy z menu folderu.

pjs - blog techniczny

Użytecznego dodatku jakim jest Web of Trust, który informuje mnie o złej lub dobrej reputacji odwiedzanej witryny. Innym tego typu dodatkiem jest McAfee SiteAdvisor. Jeżeli dostanę ostrzeżenie, że ze stroną coś jest nie w porządku to na nią nie wchodzę.

3. Korzystam z oprogramowania izolującego przeglądarkę internetową - Sandboxie z dodatkowo ustawionymi obostrzeniami na uruchamianie programów tylko z wyznaczonej przeze mnie listy. Sandboxie przechwytuje wszystkie operacje zapisu na dysku proecesu i kieruje je do określonego folderu. Program jest niczego nie świadomy, a użytkownik ma pełen wgląd w zmiany na dysku jakie on wprowadza. Oczywiście przeglądarka internetowa aby działać prawidłowo musi mieć skonfigurowany dostęp bezpośredni do swojego profilu, jest to jednak jedyna "dziura" w pisakownicy, która z resztą ustawia się domyślnie, bo Sandboxie "zna" wszystkie popularne przeglądarki.

Zdecydowałem się na dodatkową izolację przeglądarki po przeczytaniu wywiadu z Joanną Rutkowską, ktora sama stosuje jeszcze silniejsze rozwiązanie w postaci przeglądania stron.

Pokemon-złap je wszystkie! - Onet.pl Blog

Trzeba było zaczynać wszystko od nowa... =.="" A uwaga, uwaga... W tych można!! ^_________^ Ja mam telefon: Sony Ericsson w350i i mi chodzi superowo! :D:D (Dostałem pod poduszkę... ^^") Ale myślę że nie trzeba mieć dobrego sprzętu na tą grę... ;P Gdyż rozdzielczość jest dość mała :D A! I najlepsza jest wersja 1.5.  Po pierwsze jest nam potrzebny kabel USB lub port irda żeby jakoś przesłać instalkę z komputera. Ale skąd wziąść instalkę?!  Ja wszedłem na TE forum, kliknąłem na linka od albo  NESKOM albo ADAM3LO... ^^" Ściągnąłem sobie na pulpit i rozpakowałem przez winrara... Wchodzimy w folder meboy i mamy 4 foldery z grami :D BLUE, RED, YELLOW i GOLD. Wchodzimy w tą co chcemy i mamy paczkę i jakiś tam plik. Podłączamy tel do kompa, na przykład przez USB, ja na przykład skopiowałem tą paczkę w folderu OTHER co na telefonie jest jako inne. Gdy skopiujemy już tą paczkę to odłączmy telefon, wchodzimy w folder gdzie zapisaliśmy paczkę, u mnie jest to INNE i tam jest instalka... ^^ Klikamy na INSTALUJ potem wybieramy folder gdzie ma być gra, wchodzimy w ten folder czyli u mnie jest normalnie w grach klikamy na MeBoy-> Nen Game-> I przykładowo RED .gb :D I jazda xDD Sterowanie, to tak 2-góra 8-dół.