O czym chcesz poczytać na blogach?

Fokus lubisz to

Od A do Z,od Z do A-ja to ja! Jasne,jak 2x2.

Czy mogłabym zaprzeczyć,że dawało mi wiele dobrego(pocieszenie,siła,wiara,radość wspólnych chwil)?Dalszego ciągu nie wróżę,bo n-i-e z-a-p-o-m-n-ę jak mocno zabolało.W sumie to powinnam się zacząć przyzwyczajać (już dawno ;|) bo w przyszłości zawiodę się nie raz i nie dwa.Ale!scysji nie będzie-bądźmy zadowolone.
Było mi naprawdę miło,może nawet.Ktoś zacznie lubić mnie mniej,może w ogóle przestanie?No i w sumie-co mnie to obchodzi?Bo NIGDY nie przestanę mówić tego co myślę,a że robię to w tak kontrowersyjny sposób...nie lubisz ?To żegnam.
- - - - -
Pomijając parę elementów sobotniej nocy-akcje niczym z kina,o nich się nie zapomina!Koleżanko Wu.-następnym razem telefon przechodzi w moje.- -
Nie wiem jak wypadnę na koniec roku szkolnego.Wiem jedynie,że daję- i dam- z siebie wszystko.Nie ma takiej opcji żebym się poddała ;] Wish me luck.

- - - - -
Panie Fokus.
Pan ze swoim kolegą- panem Rahimem śni mi się po nocach.Marzy mi się Pana koncert.Chcę Pana zpobaczyć,spojrzeć w oczy- może zrozumiem skąd ten [ponad!]talent . . . ?

ziele! wasze zdrowie przyjaciele ! ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele ....

;]

a wogóle roman jeśli mash tu takie suchary wypisywać to lepiej weś od razu wypierdalaj.... ;] i tyle........... a wogóle to chciałam wam powiedzieć...jeśli wy mnie nie lubicie to nie oczekujcie że ja będę was lubić...... ogólnie to CH.W.W.D Dla męskiej części mojej klasy..... w dupie was mam i tyle... ;] dobra to by było na tyle.... narazka... ;]
Rajdzie po bieszczadach....nooo...fajna sprawa....fajno by było gdyby to wypaliło :) no i coś tam Michał mówił że niby bym miała z nim i Grześkiem pojechac na jakiś obóz ale w soomie to nawet nie wiem czy mówił poważnie ;] pożyjemy zobaczymy ;] dostałam jeszcze zaproszenie do szczecina od Sue :) no i najprawdopodobniej pojadę na jakiś obóz ;] hehe może z Martynka ? ;].:( hehe nie no przeicesh nie będę sie tym smucić ale byłabym jeszcze bardziej happy gdybyście się bardziej postarali ;] zresztą jak zazwyczaj ostatnio piszę to jestem very happy :) (Fokus&Gutek "Są Dni" :) dobra Jush starczy tego trucia :) dziękuje wam wszystkim za to że jesteście i tym niektórym za te wszystkie wspaniałe chwile które z wami i dzięki wam.

://eRDeKa.blog.pl ___ __ _ ___ __ [strona główna] __ ____

Boi i broi a smok stoi i czeka na człowieka, który ciągnie na machu ide do Ciebie brachu ...
yhyhyhy jestem tutaj wszelakie takowe zataj razem ze mna lataj patatatatatataj dzisiaj na smoku z Fokusem - usem
otul sie głosem nie czas z papierosem... lub zimnym psim losem... nic pod przymusem... wszystko na musem... razem z Fokusem
.: pisał RdK oczywiście :. 2004-01-01 16:00:54
skomentuj (4)


~*~ kocha, lubi, nienawidzi ~*~
No to teraz może mała sonda ;)Czyli Co o mnie sądziciE
1.kocham cię
2.podobasz mi się
3.bardzo cię lubię
4.lubię cię
.

HOT-HIT lista - LISTA - bloog.pl

 

Lubisz listę przebojów, oddajesz glosy?, podoba Ci się tutaj? Pomóż zareklamować moją stronkę, wstaw banner na swoją stronę i.

Snów

Tola - Don't Go

 

 

= ZA TYDZIEN PREMIERA =

 

Doda feat. Fokus - Fuck It

 

 

  Jęśli chcesz aby wrócily, oddaj na nich glos! Masz szanse jeszcze to zrobić podczas tego glosowania!Podziel się:
 • MEGA HIT
 • NR. 1 LISTY
 • PODSUMOWANIA LAT
 • PRZEBÓJ LATA
 • STATUS 2x DIAMNETOWY
 • STATUS 3x DIAMENTOWY
 • STATUS DIAMENTOWY
 • STATUS PLATYNOWY
 • STATUS ZŁOTY
 • TOP 100

Ulubione strony

INFORMUJĘ

 • Best Hits
 • Fizzz-reviews