O czym chcesz poczytać na blogach?

Focus park

W życiu nie ma przypadków - Onet.pl Blog

 
19.09. oglądałam z Januszkiem film "Na Zachodzie bez zmian". Był bardzo ciekawy.  
20.09. byłam z koleżanką po raz drugi w Focus Parku, chciała zrobić "małe" zakupy. Ja tym razem nie kupiłam nic oprócz karty doładowującej konto w telefonie.
21.09. mieliśmy bardzo ciekawy wieczór. O 19:00 w GDK występował kabaret Hrabi z kilkoma skeczami i piosenkami. A o 21:00 na scenie pojawił się świetny artysta jazzowy -.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i w jakimś celu... - Onet.pl Blog

Dziękuje:* O godzinie 12 pojechałam do mojego Skarba i posiedzieliśmy sporo czasu w jego pokoju:) graliśmy w naszą nową grę:D:D no i...... było bardzo bardzo milusio:*:*:* tak przeciągaliśmy nasze wyjście, że jak szlismy na rynek to mijaliśmy Tomka Mamę wracającą z pracy:) Szybciutko na zakupy dal mamy i zapłacić rachunki i kierunek Bydgoszcz:) Tam poszliśmy do Focus Parku, bo jeszcze żadne z nas tam nie było.... i pochodziliśmy po sklepach:) i pooglądaliśmy sobie ciuszki:D:D next kupiliśmy sobie śliczne karteczki:D:D w Qkartce:) i poszliśmy do tego nowego kina, które otworzyli w Focusie, czyli do CinemaCity:) okazało się tak jak się spodziewaliśmy, ze niestety na seans: "Nie kłam Kochanie" już nie zdążyliśmy i następny jest o.

cytrynowo - Onet.pl Blog


27 kwietnia 2008
Coś nie tak

 

Miałam coś napisać, więc piszę. Za mną bardzo intensywny tydzień. Ostatnie dni w szkole i otwarcie focus parku i doda i spotkania ze znajomymi. Przede mną kolejny intensywny tydzień. Kraków i Vincentiana. Będzie fajnie :)

 

Jednak nie jest do końca tak jak być powinno. Znowu coś zaczyna burzyć mój idealnie poukładany świat. KIlka dni było genialnych. Więc już za dużo. Jeszcze nie wygramoliłam się z jednego a już wpadam w coś innego. Widocznie taka.

w dupe mnie pocaluj, wiesz...

Matki, babki, kochanki czy kochanka to grzecznie płaci, pożartuje, życzy miłego dnia i idzie w siną dal, jednak gdy pojawia się przy kasie druga połowica, to chce pokazać jaki jest obrotny i na 10 przypadków 8 poprosi o rabat, a nawet zacznie się o niego kłócić.

Tak więc oto jestem sobie białym żeńskim murzynem na moim odzieżowym polu bawełny w świecie Focus Parku i przyglądam się zwierzętom. Szkoda tylko, że potrafią mówić.

skomentuj (0)

cóż... 2009-01-15 23:47:16

babcia w szpitalu. wracaj do zdrowia. oby jak najprędzej.

natomiast ja... ledwo stoję na nogach. potrzebuję usiąść, tak na parę dni tylko, odrobinkę.

»ºGlobalne Gwiazdyº« {global-of-stars} § Only Frantice! § - Onet.pl Blog

 • 2007 "Fix Me"
 • 2007 "Chemistry" (PL/20)
 • 2008 "Deja Vu"
 • 2008 "Take My Body Close"
 • 2008 "My Rhythm"

Występy w Polsce

 • 18 września 2008 - Bydgoszcz - otwarcie XIII Pucharu TP w piłce nożnej im. Marka Wielgusa
 • 17 września 2008 - Zielona Góra - otwarcie centrum handlowego Focus Park
 • 7 czerwca 2008 - Wodzisław Śląski
 • 6 lipca 2008 - Ślesin
 • 15 sierpnia 2008 Warszawa, Boathouse - Impreza zamknięta
 • 23 sierpnia 2008 - Sopot Festival
 • 24 sierpnia 2008 - Bydgoszcz - Hity Na Czasie
 • 6 wrzesnień 2008 - Wałbrzych
 • 11 wrzesień 2008 - Olsztyn, Hotel Manor - Impreza zamknięta
 • 13 wrzesnia 2008 - Golub-Dobrzyń - Eska Summer Hammer

Żyj z całych sił...

A on mnie.Cudownie po prostu.... W dodatku wody nie ma. Kropla natury czy jak to sie to nazwya... ZAWIODŁA. Nawet zupki chinskiej nie miałam jak zjeść.

Ale ja juz chce wakacje... taaa opalać sie na plazy i nic nie  robic.... No dobra xD Moge jeździć autkiem ;D To jest bardzo przyjemne ;D

W sumie w lipcu moją plażą bedzie miniplaza w Chorzowskim Parku Rozrywki xD fajnie tam jest. Leżaki fajne mają, hamaki, "rzeczka" płynie, pełno piachu, drinki, lody, park dookoła... A w gorze wznoszące sie osiedle Tysiąclecia xD
Cudownie xD hehehehe Ale przynajmniej BEZPŁATNA plaza xD

Ehhhhhh w sumie to narzekam i narzekam ale jakby nie patrzeć mam swoją FREEDOM.
W poniedziałek wyniki z matury....DNO ;P
a tak ogólnie to mi się nudzi :P W ogóle zawsze zastanawiałam się kto wymyślił pojęcie "nudzić się". Czasownik określający ogół rzeczy przypadających na pewne zachowanie które wypływa z stanu posiadania zbyt dużej ilości czasu. Dobra dobra już nie filozofuje... ale ciekawe to jest ;p
Dziś w gazecie natknelam się na fajny artykuł (w Focusie) na temat nowych religii i np. jedną z ciekawszych może być GOOGLIZM xD oczywiscie religia wywodzaca sie z tych słynnych google.com :P wycinek artykułu: Twierdzi że dysponuje większą ilością dowodów na boskosć google niż któregokolwiek z tradyzyjnych bogów. Otóż google posiada największą baze informacji, a wiec jest jedostką najbliższą Wszechwiedzy. Ta.