O czym chcesz poczytać na blogach?

Foals

wirtualne adopcje koni

Foals i Jerba do adopcji!!!!
imię:Foals i Jerba(czyt. Dżerba)
płeć:ogierek i klacz
wiek:3 miesiące i 7 lat
rasa:Foals(andaluz) Jerba(hucuł)
maść:skarogniada
powołanie:Foas-?? Jerba- rekreacja/hodowla
opis-Foas-kochaniutki ogierek. Nawet nie poznał swojej matki ponieważ zdechła. Od urodzenia jego matką zastępczą jest Jerba.
Jerba-Miła klacz. Kocha źrebaki. Jest świetną matką. Jej pierwszym źrebakiem jest Foals którego kocha ponad całe swoje życie.
TE KONIKI MUSZA BYC ZAADOPTOWANE RAZEM!!!!!
To są wirtualne adopcje koni REGULAMIN ADOPCJI: 1.konie do adopcji nie są prawdziwe 2.jeżeli chcesz jakiegoś konia to piszesz w komencie pod nim: ¤xywe ¤dlaczego ten konik ¤co zapewniasz konikowi ¤warunki stajni ¤adres stajni na krótej będzie trzymany konik(czyli strona www, lub blog, a jeżeli nie macie swojej wirtualnej stajni możecie dać konie do mojego pensjonatu na stronie www.konikowo.blox.pl i wtedy piszecie adres.

Szukamy pracy - teoria spiskowa

Pracy | Kraków | O mnie | Opowieści o tym jak szukam pracy | Osoby dramatu | Prokuratura, sądy, policja | Różności | Użyteczne pisma, wzory
RSS
niedziela, 27 stycznia 2008
Coś z zupełnie innej beczki
Oczywiście, uwielbiam się umartwiać i mieć rację gdy tylko uda mi się przewidzieć najgorszy syf, ale (wierzcie lub nie) nawet i mnie coś może się spodobać. Muzycznie of course. Nazywają się Foals i zachęcił mnie taki połamany kawałek pt. "Cassius". Dlaczego połamany? Jeśli ktoś posłucha to zrozumie, innego przymiotnika nie sposób w tym wypadku dobrać. Po zapoznaniu się z większą partią materiału (wydają płytę w marcu) doszłam do wniosku, że "Hummer" to jest to. Może trochę inaczej grają, może te wszystkie piknięcia i śmiszne gitarki plus klawiszki jak z kreskówki i oczywiście darcie mordy głosem który nazywam uśmiechniętym lub guzikowym (taki skondensowany zestaw dźwięków, nie wiem jak to opisać, muzyką nigdy nie zajmowałam się profesjonalnie,.

i crumble completely when you cry. - Onet.pl Blog


Podczas tej miłej czynności poinformowano nas o zapięciu pasów i usadowieniu się na swoich miejscach, Mary zadrżała, spojrzałem na nią wymownie
- Boje sie latać - odpowiedziała czując mój wzrok na sobie, zamknąła delikatnie oczy i liczyła do dziesięciu, cicho zaśmiałem się i wykonałem nakazane czynności. Czułem jak podnosimy się do góry, spokojnie oczekując aż mała się rozluźni podśpiewywałem kawałek Foals, w pewnym momencie poczułem jak coś ściska moją dłoń
- Przepraszam - Mary zwolniła uścisk, ale nie puściła mojej dłoni wolno
- Nic się nie stało mała - obdarowałem ją uśmiechem numer 8 i wyjąłem iPoda. Wyszukując odpowiedniej piosenki, usadowiłem się wygodnie i odpiąłem nie potrzebne już pasy. Zwiększając głośność piosenki Foals - Olympic Airways, zatopiłem się w jej dźwięku. 

Kształtowanie

„play”, znane nam z przenośnych odtwarzaczy typu „Walkman”, które to poprzedzają eksplozje refrenów. W „Running Away” nadal uciekamy, lecz możemy już obejrzeć się za siebie. Szaleńcze tempo odsłuchu płyty na chwilę opada. Jesteśmy na przystanku DFA. Już za chwilę zachłyśniemy się „Hawaiian Air”. Soczyste bębny, dźwięki klawiszy, odgłosy pozytywki i cymbałków tworzących klimat płyty nadal są słyszalne. Wokal Eda Macfarlane’a może kojarzyć się z wesołą wersją Roberta Smitha z The Cure lub radosną odmianą głosu Andrew Mearsa z Foals. Wreszcie następuje chwila wytchnienia. W „Hurting” pojawia się przestrzeń, szepty i dramaturgiczne pauzy serwowane jakby przez DJ-a. Unosi się łagodna, miłosna piosenka, której pozwalamy swobodnie odejść. Głównym celem podróży jest tytułowa „Pala”, muzyczna utopia, w której dominuje marzycielskie zatopienie i cisza. Subtelnie dawkowane są dźwięki.

Minus dziesięć do lipca!

23:50, minus.dziesiec
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 lutego 2011
Piosenka na dziś: Beirut - Elephant Gun

I śniadanie: owsianka

II śniadanie: 2 kromki pieczywa wasa z chudą wędliną i 1/4 szklanki świeżo wyciskanego soku z pomarańczy

Obiad: wczorajsza zupa pomidorowa z ciemnym ryżem i łyżką mleka 0,5%

Podwieczorek: budyń na mleku 0,5%, cukier zastąpiony słodzikiem w tabletkach

Kolacja: 1 grahamka z chudą wedliną i plasterkiem pomidora

 

 

 

16:57, minus.dziesiec
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 lutego 2011
Piosenka na dziś: Foals - Spanish Sahara

I śniadanie: miska.