O czym chcesz poczytać na blogach?

Flying lotus

Big Game Bang

Z gry (programu?) Beaterator, który z kolei stworzony został przy współudziale Timbalanda i Rockstar Games (tak, tak!) na PSP i iPhone/iPod Touch. Pisałem o tym na Twitterze, piszę tutaj, bo wśród autorów przeróbek są m.in. Starkey, Flying Lotus, Hudson Mohawke i Drums of Death. Komuś gratuluję gustu.

ŚCIĄGNIJ TUTAJ!

EDIT:

Kolejna darmowa rzecz: epka z pięcioma utworami z Machinarium, jako zachęta do kupna pełnego soundtracku. Bang!

mr little jeans

Lee zaprasza potem do wspominania wakacji i szalonych imprez gdzie jeszcze o 23 temperatura osiągała nawet 25 stopni. Trochę w tym Röyksopp'a, trochę Aphex Twin w 'Bright Shadows'. Nad wszystkim unosi się wyraźny ślad jej patrona – Flying Lotusa. Przy tym wszystkim wypracowała swój własny styl: miękki, leniwy, kobiecy. Jednocześnie jej młody wiek i fakt, że zadebiutowała dopiero niedawno, wcale nie przeszkadzają w tym, by pretendowała do czołówki producentów.

lukaszkusmierz.wordpress.com

– niepewny wokal Thoma Yorke’a w „…And the World Laughs with You” i trochę mniej przekonywający, ale jakże charakterystyczny występ Laury Darlington w „Table Tennis”. Wymieniam najważniejsze moim zdaniem postacie, zespół Flying Lotusa na jego tegorocznym wydawnictwie jest znacznie bardziej rozbudowany.

Po trzecie – „Cosmogramma” po prostu wciąga! Dzieją się tu rzeczy nieprzewidywalne, na początku może nawet ciężkie do.

Kasia Wolanin

Rozemocjonowany, wyrazisty głos budzą sentymenty za trip hopowym klimatem lat 90.

78. Muhsinah – One Posłuchaj
Amerykańska wokalistka i producentka do tej pory raczej mniej istotna kumpela wielu znanych (Common, Flying Lotus, Thom Yorke) zaczyna w końcu pokazywać, ile naprawdę jest warta.

77. Champion feat. Ruby Lee Ryder – Sensitivity Posłuchaj
Najdelikatniejsza z zeszłorocznych odsłona UK Funku zbudowana na bazie.