O czym chcesz poczytać na blogach?

Floyd rose

Wszystko się zmienia, a My...

Na nich na tym etapie. Melodyjki nagrywane są szybko i z pomyłkami więc proszę nie zwracać uwagi na potknięcia. Pliki niestety nie mieszczą się na blogu więc trzeba sobie pociągnąć z serwerka.

Jakość jest marna, ale życzę miłego słuchania. MW.

Push me!


Nie moja ja mam starego Mensfelda + FLOYD ROSE.

 

23:38, volk1 , marzec
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 marca 2007
Wyjście z cienia.

N jak Nightwish, czyli co tak naprawdę się dzieje za kulisami... - Onet.pl Blog

 (Dark Rose & Celeste; 28.06.2009)

 • SERIA II - ODCINEK 14 - "Czterech kartonów i Tuoma... (Dark Rose & Celeste; 13.05.2009)
 • SERIA II - ODCINEK 13 - "Co mi zrobisz, jak mnie ... (Dark Rose & Celeste; 19.04.2009)
 • SERIA II - ODCINEK 12 - "Medialny zawrót głowy" (Dark Rose & Celeste; 28.03.2009)
 • SERIA II - ODCINEK 11 - "Męskie nerwy na skraju wy... (Dark Rose & Celeste; 11.02.2009)
 • SERIA II - ODCINEK 10 - "Wszędzie dobrze, ale u Ma... (Dark Rose & Celeste; 31.12.2008)
 • SERIA II - ODCINEK 9 - "Kłopotliwi imigranci" (Dark Rose & Celeste; 27.11.2008)
  Szef kuchni poleca
  ~Od Celeste: Tarja Turunen "Poison" (live in Warsaw)
  ~Od Dark Rose: Nightwish "Ever Dream" (live)
  ~Od Celeste: Nightwish "Sahara" (live)
  ~Od Dark Rose: Nightwish "Deep Silent Complete" (live in Chorzow)
  ~Od Celeste: Nightwish "Phantom of the Opera" (live)
  ~Od Dark Rose: Nightwish "Escapist"
  ~Od Celeste: John Williams "Across the Stars"
  ~Od Dark Rose: Pink Floyd "High Hopes"
  ~Od Celeste: Kotiteollisuus "Kummitusjuna"
  ~Od Dark Rose:.

 • Miley Cyrus / Hannah Montana - bloog.pl

  Dzisiaj w nocy czasu polskiego odbyła się gala So The World May Hear Awards Gala 2011  na której nie zabrakło naszej Miley :)  Była ubrana w długą,czarną suknie i prezentowała sie fenomenalnie na czerwonym dywanie, a towarzyszem jej był - piesek Floyd .Miley zaspiewała także na scenie 5 piosenek a były to - Who Owns My Heart,Every Rose Has Its Thorn,cover Landslide,The Climb ,The Driveway.Niestety jak narazie nie mam filmikow :( Jak narazie nie ma za wiele zdjeć i nie są one świetnej jakości , ale mimo wszytsko zamieszczam je na dole. :)

  I know now, this is who I really am inside... - Onet.pl Blog


  Leżałem na swoim łóżku i słuchałem kolejnej już piosenki z Ipoda Magdy. Muszę przyznać że ma niezły gust. Nirvana, Metallica, Apokaliptyka, Evanescence, Green Day, My Chemical Romance a nawet piosenki AC/DC, Pink Floyd, Guns N' Roses czy Led Zeppelin. Miała też dużo piosenek, którym bym się nie spodziewał po niej, jak na przykład Rammstein, Sabaton czy Polski zespół Hunter, który ma też utwory po angielsku. Naprawdę jego teksty są niekiedy wstrząsające, ale wpadające w ucho i dające do myślenia.

  Zawodowo zajmuję się tresurą bazyliszków. - Onet.pl Blog

  Czy potrafię opisać moją radość z udzielonej nam pomocy. Z rozmów o wędkarstwie. Z tej herbaty i ciastek. Nawet z tego kota, który w trakcie burzy, spał wtulony w przerażonego psa. W takich miejscach wszystko mnie cieszy. Dziś płynęliśmy tą samą trasą (z innymi ludźmi). Na ostatnim postoju wypłynęliśmy nieco wcześniej niż reszta, by mieć czas na znalezienie owego gospodarstwa. I znaleźliśmy. Jednak nikogo nie było. Zostawiliśmy torebkę z czekoladą i kawą w podzięce zawieszoną na gwoździu przy furtce. W pobliżu nikogo nie ma, więc nie sądzę, by ktoś to ukradł. Niestety, nie mieliśmy nic do pisania, by - choć na torebce - jeszcze raz podziękować. Ciekawe, czy domyślili się...

  Pink Floyd - Echoes

  Kitsune (20:55) Inaczej i przyszła pora za to zapłacić. Są jeszcze łzy. Znów napływają do oczu, ale żadna nie chce spłynąć po policzku pierwsza, przez co irytuję się jeszcze bardziej. Popadam w skrajności.

  Co z tego, że wydaję się być wesoła? Zaczynam zwracać na siebie uwagę przechodni. Szczególnie wczoraj. Zawiązałam sobie na głowie czerwoną bandanę niczym Axl Rose, założyłam czarną bluzkę, czarne spodnie, czarne trampki i znienawidzona przez mamę pieszczochę (również po części czarną). Długie potargane włosy. Och, cóż to za widok. Spokojna społeczność mojego miasta nie jest przyzwyczajona do takich wybryków. Tu codziennością są dresy, plastiki i szarzy zwyczajni obywatele. Gdzie tu miejsce dla nas? Wyskoczyliśmy z.