O czym chcesz poczytać na blogach?

Flow

A ja tak!

Są.
Z K. gotowaliśmy jajecznicę. Najszczęśliwsza jajecznica w moim życiu. Stałam przy kuchence, w ręku łyżka, mieszałam jajka na patelni. Podszedł od tyłu, objal, wyszeptal. Mogłam zostać na noc. Moglam polożyc się oobok jego nagiego ciała. Pójsc na calosc. Albo nie. Po prostu przytulić się do wspaniałego męzczyzny. Wrócilam do domu taksówką. Nie wiem czemu. Trochę żaluję. Trochę nie. Jeszcze dużo okazji przede mną. Nie ma się co spieszyć. nie, nei z nim. on ma "koleżankę", on jest za fajny, i za głupi dla mnie. Ale miło było. Cudownie. Flow.

skomentuj (0)

Piosenka

2010-07-07 13:56:01

Każdy ma swoje piosenki. Swoje melodie, swoje słowa. Niewierygodne, jak dużo treści może nieść kilka dźwięków. Konotacje. Bez muzyki byłoby mi ciężko. Lubię słuchać na słuchawkach, z laptopem na kolanach. Uwielbiam śpiewać w pustym domu, gdy babcia jest na spacerze. Kocham radio w samochodzie, zamknięte szyby, pełną głośność i śpiewanie z całych sił. Czasem płaczę przez muzykę. Ale to dobry płacz..

ingliszmanka

Albo niezdolności osiągnięcia orgazmu, podczas gdy kłopoty z kreatywną ekspresją zaczynają się od tego, że nie jesteśmy w stanie nawet pomyśleć o napisaniu czegokolwiek albo pracować nad swoimi celami czy projektem, a kończą na niezdolności napisania spójnej pracy nawet wtedy, kiedy już siedzisz przy biurku, aby to zrobić. W moim wcześniejszym wpisie o pokonywaniu bloków poprzez walkę ze swoimi lękami, niektóre rady mogą mieć także zastosowanie przy radzeniu sobie z zahamowaniami seksualnymi.

3. Sposób, w jaki przeżywasz seks oraz wchodzisz w stan flow może wiązać się z Twoją osobowością.

Metody służące wejściu w stan flow są tak indywidualne, jak to, w jaki sposób jesteśmy pobudzani seksualnie. Cokolwiek, co zadziałało za pierwszym lub drugim razem, większości ludziom może tak głęboko wryć się w pamięć, że będą się tego trzymali i traktowali jak niezawodny sposób. (Kreatywne rytuały opisane zostały w tym poście).

David Gerrold, autor powieści science fiction, kiedy poproszono go jakiś czas temu o opisanie swojego procesu.

x 3 generacja !

EMCe
a kto tu jest łach powiedz jak
można tak bez wysiłku palic hajs walić
bijacz po tyłku patrz ale nie dotykaj
dotykaj ale nie smakuj smakuj ale nie połykaj polskiego rapu bejbe
zapukam ale nie wejde
jeżeli Cie zechce dziewcze to Cie podejde polece na famie ona nie kłamie
albo nie zdejme ubranie połóż swoje na nie albo nie w planie mam Hiszpanie
sam nie polece albo nie
posłucham Cie po godzinie dowiem sie
czy Cie chce nad czy pod
FochAdam z anty podlotem
lot z afrodytą potem pod i finito
yo rozpoznaj flow które jest tu
i nie stój, inwestuj flow, manifestuj
yo rozpoznaj flow które jest tu
i nie stój, inwestuj flow, manifestuj

Chęć do życia po kolejnej pannie hmmm tak tego trzeba było

19:46, x3generacja , Adam
Link Dodaj komentarz »
poprzednie

Różne Dziwne Rzeczy

Mimo pewnych określonych standardów, nie są obiektywnie mierzalne, tutaj pojawia się druga charakterystyczna dla hh cecha; styl.  Cokolwiek robisz, rób to po swojemu, nie naśladuj, znajdź swoją drogę, swój patent na przekazywanie myśli, a im więcej patentów tym lepiej. W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić pięciu ludzi, którzy moim zdaniem osiągnęli absolutny szczyt w składaniu rymów do bitu. Kolejność jest dowolna, gdyż wykonawcy prezentują podobny poziom, ale każdego z nich odróżnia niepowtarzalny styl w technice, treści i flow.

  1. Listę otwiera 2pac, zmarły w 1996 roku raper był fenomenem nagrywał złote, platynowe i diamentowe (!!) płyty. Agresywne uliczne teksty mieszały się na nich ze spokojniejszymi bardziej refleksyjnymi numerami, wszystko tworzyło spójną całość, trzymaną przez genialne, melodyjne flow Paca i niesamowitą charyzmę na micu.